Срд26062019

Back Новости

Три главных аспекта при покупке унитаза

 • PDF

Производители унитазов шокируют неопытных покупателей разнообразием моделей с разными типами установки, системами слива и подвода канализации. Зайдя в раздел "Унитазы" (https://www.santechshara.com.ua/santehnika/unitazi/) интернет-магазина СанТехШара, сложно не потеряться от такого разнообразия. Сантехники советуют сосредоточиться на трех аспектах:

Азовская кредитная компания - кредит каждому мариупольцу

 • PDF

Мечтаете о новом телевизоре, стиральной машине, домашнем кинотеатре или телефоне? Задумали сделать ремонт, поменять мебель или просто решили отдохнуть?

Радужное чудо

 • PDF

Мыло

В субботу 12 января в Центральной библиотеке им. В. Г. Короленко проходил мастер-класс по изготовлению мыла ручной работы.

Діяльність Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції буде офіційно припинено

 • PDF

Юстиция

Відповідно до положень Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» при Вищій раді юстиції було утворено Тимчасову спеціальну комісію з перевірки суддів судів загальної юрисдикції для проведення спеціальної перевірки суддів як тимчасового посиленого заходу розгляду питань про притягнення суддів судів загальної юрисдикції до дисциплінарної відповідальності і звільнення з посади у зв’язку з порушенням присяги з метою підвищення авторитету судової влади України та довіри громадян до судової гілки влади, відновлення законності і справедливості.

Обручальное кольцо убило мужчину во время установки посудомоечной машины

 • PDF

Обручальное кольцо

33-летний мужчина погиб во время установки посудомоечной машины. Как выяснилось позже, он умер от удара электрическим током, зацепившись обручальным кольцом за “неизвестный элемент”.

Лекция Генерального Консула Польши в Мариуполе

 • PDF

17 декабря по инициативе Украинско-польского культурно-образовательного общества «ГРОНО» в Мариуполе на базе Мариупольского государственного университета состоялась открытая лекция Генерального Консула Республики Польша в Донецке Якуба Волонсевича на тему «Работа в дипломатической службе и права человека».

USAinUA: Удобная доставка с 6pm в Украину и другие плюсы покупки американской обуви

 • PDF

Всем нам периодически необходимо обновлять гардероб, покупать новые вещи, когда старые уже невозможно носить, приобретать регулярно обувь, ведь качественную пару найти сложно, а дешевые быстро рвутся. И все это приводит к постоянным финансовым затратам. Чтобы остановить расходование денежных средств, нужно покупать только качественные вещи, которые будут служить вам долго. А найти такие можно на американских сайтах, где представлен широкий выбор моделей от разных производителей.

Що заборонено на воді!

 • PDF

Громадянам, які відпочивають у місцях масового відпочинку, забороняється:

Подальше оновлення судової системи без змін до Конституції неможливе, – Ігор Бенедисюк

 • PDF

Юстиция

Про це Голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк зазначив під час прес-конференції для представників ЗМІ за підсумками року діяльності Вищої ради юстиції, що відбулася 9 червня.

В Донецке разыскивают непьющего дворника

 • PDF

Дворник

Таким образом остроумные коммунальщики пытаются найти непьющего работника.

ВИХІД Є! НАРКОМАНІЯ ЦЕ НЕ ВИРОК!

 • PDF

Наркомания

На жаль сьогодні наша держава стоїть перед дуже серйозною та широко відомою проблемою - наркоманією. З кожним днем вона розповсюджується та прогресує. Кількість наркозалежних збільшується, і як правило за рахунок молодіжний. Наркозалежність – це не є проблемою я когось окремого шару суспільства, а це є проблемою всього людства, проблемою яка досягла епідеміологічних маштабів.

Здебільшого це виникає завдяки тому що «кайф» став більш доступний, з'явились «заклади», а точніше «аптеки» які не соромляться продавати «отруту» всім бажаючім!

Якщо ти перебуваеш в наркотичному «полоні» або ця проблема якось стосується твоїх рідних чи знайомих людей - не впадай в відчай! Вихід є !Сьогодні ми бажаемо допомогти тобі!

Комунальна установа «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» пропонує тобі допомогу. Багаторічний досвід роботи та кваліфіковані співробітники центру допоможуть тобі повернутись до нормального та повноцінногожиття. Програма реабілітації розраховано не тільки на припиненя споживаня наркотиків та алкоголю, але і подальше інтегрування в суспільство повноцінного громадянина. Центр реабілітації також надає такі послуги як: консультування родичів залежноі людини, подальша адаптація в соціум, психологічна та моральна підтримка, робота з співзалежними людьми. При дотриманні програми реабілітації та наявності бажання людини - ми гарантуємо результат!

Мене звуть Марина і я була в залежності 15 років, втративши через наркотики чоловіка і дитину я думала що життя більше для мене немає. І мені порадили звернутися в Центр реабілітації, вже більше двох років я не вживаю наркотики, я щаслива !!! До мене повернулася моя сім'я.

Здравствуйте, меня зовут Михайло. У наркозалежності був 19 років і ніщо не могло змінити мене. Три рази був в місцях позбавлення волі, неодноразово лікувався в наркологічних. Почув про реабілітаційний центр, був рік на реабілітацію. Зараз вже як 3 роки не вживаю наркотики, горілку і не курю. Встановити здоров'я і сім'я.

Мене звати Олександр! Наркотик зруйнував моє життя і здоров'я, в 25 років я мав уже масу хвороб в тому числі ВІЛ і гепатит С, але і це мене не зупиняло. Коли я вже майже помирав у лікарні, зустрів там людей які порадили мені реабілітаційний центр. Я пройшов реабілітацію повністю і тільки після цього моє життя змінилося. Веду здоровий спосіб життя вже 5 років, здоров'я встановлюватися. Зараз я займаюся тим, що допомагаю людям які знаходяться в такому ж полоні як я раніше.

Не марнуй свій час, почни житии вже сьогодні! Ми дуже бажаемо тобі допомогти! Ми за здоровее суспільство та здорову країну! Якщо це зацікавило тебе, ми знаходимось: Україна 84130 м. Святогірськ. Тел. (380)050-667-06-84, (380)066-849-67-80, Email : Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . https://centrreab.dn.ua/

Ми чекаємо на твій дзвінок! Консультація безкоштовна!

 

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ»

Центр є спеціалізованим закладом соціального захисту, в якому на добровільних засадах тимчасово перебувають особи, які пройшли курс лікування залежності від наркотичних засобів чи психотропних речовин у закладах охорони здоров’я та потребують отримання соціальних послуг з урахуванням їх потреб і принципу забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок.

Основним завданням Центру є проведення соціально-психологічної реабілітації та психологічної підтримки осіб, які потребують отримання соціальних послуг. Реабілітація проводитися з урахуванням потреб таких осіб відповідно до державного стандарту «Соціальної послуги соціально-психологічної реабілітації», що затверджується Мінсоцполітики.

Центр забезпечує розроблення та виконання індивідуальних програм соціальної реабілітації та адаптації, надає психологічну допомогу, забезпечує умови для проживання та забезпечує харчуванням осіб, які потребують реабілітації. Центр надає соціальні послуги безплатно в обсягах, визначених державним стандартом.

КОНТАКТИ

Тел. +38 (066)849 67 80- директор Сановська Ганна Романівна

Тел. +38 (050) 667 06 84 – адміністратор черговий

Ел. пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Фактична адреса: м. Святогірськ

Юридична адреса: 85189, Донецька обл. Костянтинівський р-н, село Миколайпілля, вул. Піонерська, буд.1- а

Режим роботи працівників закладу: Пн - Чт з 8:00 по 17:00, Пт з 8:00 по 15:45.

Режим роботи закладу: цілодобово

Час прийому директора: Вівторок: 9.00 – 17.00, перерва 12.00 – 12.45

Знання правил поведінки на воді захистить вас від біди

 • PDF

купание

Розпочався купальний сезон. Тисячі людей у цей період місцем свого відпочинку обиратимуть берег моря, річки, озера чи ставка. Вода – це середовище, в якому при невиконанні правил поведінки людина може отримати травму і навіть загинути.

Акцизный налог: отмена отчетов №1-АТ, №1-РТ

 • PDF

Декларация

Мариупольская ОГНИ ГУ ГФС в Донецкой области обращает внимание, что Законом Украины от 20.12.2016 №1791-VIII «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины и некоторые законодательные акты Украины относительно обеспечения сбалансированности бюджетных поступлений в 2017 году» внесены изменения в ч.3 ст.16 и ч.19 ст.18 Закона Украины от 19.12.1995 №481/95-BP «О государственном регулировании производства и обращения спирта этилового, коньячного и плодового, алкогольных напитков и табачных изделий» (далее – Закон №481):

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя