Втр21052019

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Донетчина: итоги декларирования доходов граждан, полученных в 2017 году

  • PDF

Налоговая

По информации управления налогов и сборов с физических лиц ГУ ГФС в Донецкой области гражданами Донецкой области и лицами, которые осуществляют независимую профессиональную деятельность, в течение 2018 года подано 25 545 деклараций об имущественном состоянии и доходах за 2017 год, что на 4 846 деклараций больше, чем за аналогичный период в прошлом году.

Маріупольська ОДПІ: при зміні посадових осіб підприємства потрібно отримати нові ключі електронного цифрового підпису

  • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що у разі зміни посадових осіб підприємства (керівника та/або головного бухгалтера) чи податкової адреси, потрібно отримати нові ключі електронного цифрового підпису (ЕЦП) на посадових осіб, які мають право підпису документів. Разом з цим, слід переукласти Договір про визнання електронних документів з органом ДФС області. Нові ключі ЕЦП потрібно отримати до відправки наступної електронної звітності. У разі не зміни ЕЦП при зміні посадових осіб суб’єкта господарювання виникають негативні наслідки, як:

Змінити РРО на смартфон

  • PDF

Налоговая

Саме так, пропонує Кабмін, який видав Постанову № 472 про запуск реалізації експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, а також вніс зміни до Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій.

Новації в податковій знижці: за витратами на оплату освіти дітей у садочках та школах за підсумками 2018 року можна буде отримати податкову знижку

  • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що у зв’язку з внесенням змін до ст.166 Податкового кодексу Законом України від 03.07.2018 р. № 2477-VIII, з 28 липня поточного року громадяни, які сплачують за освітні послуги, які надаються дошкільними, шкільними та позашкільними закладами освіти, мають право на податкову знижку.

Более чем 12 млрд гривен пополнили бюджет плательщики Донетчины

  • PDF

Налоговая

Сегодня добровольная уплата налогов бизнесом Донетчины является одним из основных источников наполнения бюджета. Росту доходов способствуют как повышение экономической активности региона, так и конструктивная работа специалистов фискальных органов Донецкой области по противодействию уклонению от налогообложения.

От пользователей полезных ископаемых Донетчины направлено в сводный бюджет страны почти 248 миллионов гривен

  • PDF

Налоговая

В течение семи месяцев 2018 года плательщики рентных платежей – пользователи недр Донецкой области направили в сводный бюджет страны 247,9 млн грн, в том числе в государственный бюджет перечислена сумма в размере 182,7 млн грн, в местные бюджеты поступило 65,2 млн гривен. Текущие показатели на 29%, или на 56,3 млн грн превышают уплаченную в прошлом году сумму рентной платы за пользование недрами.

До уваги громадян! Зміни щодо оподаткування доходів фізичних осіб

  • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує громадян, що 28.07.2018 набрав чинності Закон України від 03 липня 2018 року № 2477-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України» (далі - Закон № 2477- VIII), згідно з якими:

Новітня система «Електронний чек» - альтернатива діючим РРО

  • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що система «Електронний чек» (e-Receipt), яка реалізується у рамках пілотного проекту Державної фіскальної служби, має на меті здійснення позитивних змін у ланці «підприємець - споживач».

Более чем в 1,5 раза увеличились поступления в местные бюджеты от владельцев недвижимости Донетчины

  • PDF

Налоговая

За семь месяцев 2018 года местные бюджеты Донецкой области получили почти 54 млн грн налога на недвижимое имущество, отличающееся от земельного участка, что на 59% превышает поступление в прошлом году.

Електронні сервіси від Пенсійного фонду України

  • PDF

Пенсионный

Пенсійний фонд України запровадив новий онлайн-сервіс для громадян — смс-інформування. За допомогою SMS-розсилок Пенсійний фонд повідомлятиме пенсіонерам про призначення та перерахунок пенсій, а працівників — про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя