Втр21112017

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Роботодавці Донеччини сплатили 4 мільярда гривень єдиного внеску

 • PDF

Налоговая

Впродовж січня-серпня 2017 року органи фіскальної служби Донеччини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальну суму 4 млрд 62 млн гривень, тим самим перевищивши очікувані статистичні показники на 17,7%. У порівнянні зі сплаченими роботодавцями минулого року сумами єдиного внеску, показники цього року зросли на чверть, або на 1 млрд гривень.

Увага! Семінар для ФОП платників єдиного податку 1 та 2 груп!

 • PDF

Налоговая

Маріупольська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Донецькій області запрошує відвідати семінар на тему: «Актуальні питання з оподаткування фізичних осіб - підприємців платників єдиного податку 1 та 2 груп. Роз’яснення норм Податкового кодексу України з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку».

До уваги платників ПДВ: ЗУСТРІЧІ З ПИТАНЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ СМ КОР!

 • PDF

 

ДФС

 

 

Головним управлінням ДФС у Донецькій області запроваджено проведення щотижневих зустрічей з платниками податків, на яких обговорюватимуться питання функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР).

 

 

До уваги платників ПДВ: «ГАРЯЧА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ «ФУНКЦІОНУВАННЯ СМ КОР»!

 • PDF

ДФС

Головним управлінням ДФС у Донецькій області запроваджено тимчасову (з 21 серпня 2017 року до 01 жовтня 2017 року) «гарячу» телефонну лінію «Функціонування СМ КОР» для надання консультацій та практичної допомоги платникам ПДВ у вирішенні питань, що виникають під час функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР).

На Донеччині податкові платежі до зведеного бюджету перевищили 10 мільярдний рубіж

 • PDF

Деньги

Саме за вісім місяців плідної праці податківцям Донецької області вдалось забезпечити надходження до бюджетів всіх рівнів у сумі 10,4 млрд гривень. Слід зазначити, що лише за останній місяць літа до зведеного бюджету країни надійшло понад 1,8 млрд грн, що складає 17% від загальних надходжень з початку 2017 року. Підводячи підсумки січня-серпня 2017 року можна безсумнівно стверджувати, що цьогорічна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів зросла на 24% порівняно із перерахуваннями аналогічного періоду минулого року.

Маріупольська ОДПІ привітала з Днем знань учнів школи – інтернату №2

 • PDF

Налоговая

З нагоди Дня знань керівництво та працівники Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області завітали до учнів Маріупольської загальноосвітньої школи – інтернату №2.

На урочистій лінійці податківці привітали усіх вихованців інтернату та вчителів з початком нового навчального року. Наголосили, що для учнів День знань є початком наполегливої праці та кроком у дивовижний та цікавий світ знань. Побажали школярам сміливо оволодівати новими знаннями, міцного здоров’я, добра та мирного неба.

Також, з Днем знань вихованців школи-інтернату №2 привітали представники Маріупольської громадської організації ветеранів державної податкової служби України і побажали успіхів у навчанні.

Платники Маріупольської ОДПІ з початку року поповнили бюджет на 3125,7 млн. гривень

За січень – серпень 2017 року від платників Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області до бюджетів усіх рівнів надійшло 3125,7 млн. гривень податків. Показник минулого року перевиконано майже на 21,8 відс. або 560,5 млн. гривень.

Зокрема, надходження до місцевого бюджету міста зросли на 321,4 млн. грн. або 19,2 відс. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склали понад 1995,0 млн. гривень. До Державного бюджету надійшло 1130,7 млн. грн. або на 26,8 відс. більше аналогічного періоду 2016 року.

У розрізі основних платежів до Державного бюджету надійшло: податку на доходи фізичних осіб – 516,6 млн. гривень; податку на додану вартість – 388,0 млн. гривень; податку на прибуток підприємств 101,6 млн. гривень; акцизного податку 6023,6 млн. гривень.

Щодо Електронного кабінету платника

Державною фіскальною службою створено програмний інтерфейс (API) та клієнтське програмне забезпечення для використання у зовнішніх програмних продуктах банків та інших фінансових установ з метою відправки та приймання електронних повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків через Електронний кабінет (Програмний модуль).

Починаючи з 1 вересня 2017 року через взаємодію API «Електронного кабінету» та Програмного модуля забезпечується:

- завантаження файлів повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у національній та іноземній валютах, про відкриття/закриття рахунків платників податків у цінних паперах, про відкриття/закриття кореспондентських рахунків в установах банків, які формуються програмним забезпеченням фінансових установ;

- накладення на файл повідомлення електронних цифрових підписів (ЕЦП) відповідальних посадових осіб фінансових установ у встановленому порядку. Використовується ЕПЦ будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів .

- відправлення та приймання файлів повідомлень контролюючими органами;

- отримання квитанції про результати обробки переданого файлу (квитанції про одержання файла повідомлень (перша квитанція), про прийняття до оброблення файлу повідомлень (друга квитанція)).

Програмний модуль та Інструкція з його використання розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність»/Програмний модуль для формування та направлення повідомлень про відкриття/закриття рахунків.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Фіскальна служба Донеччини нагадує: офіційна заробітна плата – запорука державних соціальних гарантій

 • PDF

Налоговая

Детінізація трудових відносин і заробітної плати є одним з найважливіших питань, вирішення якого має безпосередній вплив на добробут держави і кожного окремого українця. Адже через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються законних соціальних гарантій.

Донеччина: на 43 мільйона гривень зросли надходження від користувачів корисних копалин

 • PDF

Деньги

Природо-ресурсний потенціал Донецької області зумовлює подальший розвиток добувної та переробної галузі регіону.

Донеччина: на суму 56 млн гривень вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів в рамках операції «Акциз-2017»

 • PDF

Акциз

Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів «Акциз-2017» щодо протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, збільшенню надходжень акцизного податку. Дії співробітників в рамках операції «Акциз-2017» направлені на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату.

Донеччина: щоденна допомога платникам ПДВ з питань функціонування СМ КОР триває

 • PDF

Налоговая

Для надання консультацій та практичної допомоги платникам ПДВ у вирішенні питань, що виникають під час функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР), з 21 серпня 2017 року у Головному управління ДФС у Донецькій області запроваджено тимчасову (до 01 жовтня 2017 року) «гарячу» телефонну лінію «Функціонування СМ КОР».

До уваги платників ПДВ: «ГАРЯЧА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ «ФУНКЦІОНУВАННЯ СМ КОР»!

 • PDF

ДФС

Головним управлінням ДФС у Донецькій області запроваджено тимчасову (з 21 серпня 2017 року до 01 жовтня 2017 року) «гарячу» телефонну лінію «Функціонування СМ КОР» для надання консультацій та практичної допомоги платникам ПДВ у вирішенні питань, що виникають під час функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР).

До уваги платників ПДВ: ЗУСТРІЧІ З ПИТАНЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ СМ КОР!

 • PDF

ДФС

Головним управлінням ДФС у Донецькій області запроваджено проведення щотижневих зустрічей з платниками податків, на яких обговорюватимуться питання функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР).


 

Зустрічі проходитимуть щочетверга(в робочі дні) до 01 жовтня 2017 року:

Хто проводитиме зустріч

Для кого проводитиметься зустріч

Де проходитимуть зустрічі

Коли

Перший заступник начальника ГУ ДФС у Донецькій області

Долозіна Ірина Леонідівна

Для платників податків, що обслуговуються Маріупольською ОДПІ,

Волноваською ОДПІ

та Мангуською ОДПІ

м. Маріуполь, вул.130-ї Таганрозької  дивізії, 114, другий поверх, зала засідань

(контактний телефон (097) 101-59-77)

щочетверга

з 10 год. 00 хв. До 13 год. 00 хв.

В.о. заступника начальника ГУ ДФС у Донецькій області Гринцов Олександр Васильович

Для платників податків, що обслуговуються Костянтинівською ОДПІ,

ДПІ у м. Дружківці,

та Бахмутською ОДПІ

м. Костянтинівка, пр-т Ломоносова, 125, перший поверх, громадська приймальня

(контактний телефон (06272) 61805)

щочетверга

з 10 год. 00 хв. До 13 год. 00 хв.

В.о. заступника начальника ГУ ДФС у Донецькій області Долгальов Віталій Юрійович

Для платників податків, що обслуговуються Слов’янською ОДПІ

та ДПІ у м. Краматорську

м. Слов’янськ,  пл.Соборна, 3, кімната №121

(контактний телефон (06262) 23189)

щочетверга

з 10 год. 00 хв. До 13 год. 00 хв.

В.о. заступника начальника ГУ ДФС у Донецькій області Єльникова Алла Петрівна

Для платників податків, що обслуговуються Покровською ОДПІ,

Добропільською ОДПІ

та Мар’їнською ОДПІ

м. Покровськ, вул.Прокоф’єва, 113, кімната №1

(контактний телефон (06239) 22459, 21772)

щочетверга

з 10 год. 00 хв. До 13 год. 00 хв.

Основні правила безпечної поведінки на воді

 • PDF

На води

- коли купаєтесь, поблизу повинні бути люди;

- не можна вживати спиртні напої, перебуваючи поблизу води;

- не заходьте на глибоке місце, якщо не вмієте плавати або плаваєте погано;

- не пірнайте в незнайомих місцях;

- не запливайте за буйки;

- не можна випливати на судновий хід і наближатися до судна;

- не влаштовуйте у воді ігор, пов'язаних із захватами;

- не можна плавати на надувних матрацах і камерах (якщо погано плаваєте);

- не намагайтеся плавати на колодах, дошках, саморобних плотах;

- якщо Ви вирішили покататися на човні, вивчіть основні правила безпечної поведінки в цьому випадку;

- необхідно вміти правильно управляти своїми можливостями.

ДПРЗ-3 ГУ ДСНС України у Донецькійобласті

 

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя