Пят25052018

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Справляння рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України у 2018 році

 • PDF

Налоговая

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що платниками рентної плати є загальні користувачі радіочастотного ресурсу України, визначені законодавством про радіочастотний ресурс, яким надано право користуватися радіочастотним ресурсом України в межах виділеної частини смуг радіочастот загального користування на підставі:

В Мариуполе начался двухдневный футбольный чемпионат между командами фискальной службы Донетчины

 • PDF

Налоговая

Сегодня, 23 февраля, на базе физкультурно-оздоровительного комплекса ЧАО "ММК имени Ильича" в г. Мариуполе стартовал футбольный турнир среди команд фискальной службы Донетчины, который будет длиться 2 дня подряд. За титул чемпиона будут соревноваться 5 команд. Участниками нынешних соревнований стали сотрудники налоговой милиции, специалисты Покровско-Добропольского управление Главного управления ГФС в Донецкой области, Донецкой таможни ГФС и сводной команды других структурных подразделений главного управления.

Донеччина: з початку року власники нерухомості сплатили понад 10 мільйонів гривень

 • PDF

Налоговая

З початку 2018 року власники нерухомості Донецької області перерахували до місцевого бюджету 10 млн 495 тис. гривень, що на 37% або на 2 млн 835 тис. гривень більше надходжень січня 2017 року.

На Донеччині фіскали викрили керівника, який систематично привласнював кошти комунального підприємства

 • PDF

Налоговая

Одним з напрямків – малопомітних для широкого загалу, але не менш важливих за інші – діяльності органів державної фіскальної служби є участь у реалізації заходів, визначених Законом України від 14.10.2014 №1702-VII «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Цими питаннями опікується управління боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, яке функціонує у складі Головного управління ДФС у Донецькій області.

З початку року зовнішньоторговельний обіг Донецької митниці ДФС збільшився на 30%

 • PDF

Налоговая

Протягом першого місяця 2018 року в Донецькій митниці ДФС оформлено більше 4,1 тис. митних декларацій всіх типів, що на 17% більше, ніж за відповідний період 2017 року. Кількість митних оформлень, пов’язаних із вивезенням товарів з митної території України, становить 62%, імпортних – 22%, декларації, що оформлені в інших митних режимах складають 16% від загальної кількості митних оформлень. Тенденція щодо зростання оформлень у імпортному напрямку, що спостерігалась у 2017 році, залишається і у січні 2018 року. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року кількість митних декларацій на ввезення товарів на митну територію України збільшилась майже у 2 рази.

На КПВВ «Мар’їнка» жінка намагалася дати хабар за безперешкодний перетин лінії розмежування

 • PDF

Хабар

Під час несення служби на КПВВ «Мар’їнка» співробітниками спецпідрозділу «Фантом» спільно із працівниками Державної прикордонної служби задокументовано факт пропозиції надання неправомірної вигоди.

За останні дві доби «Фантом» виявив четверо нелегальних перевізників в зоні АТО

 • PDF

Налоговая

Співробітники управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон проведення АТО Головного управління ДФС у Донецькій області (спецпідрозділ «Фантом») задокументували незаконне надання послуг з перевезення пасажирів через лінію розмежування.

На Донетчине из незаконного оборота изъято подакцизных товаров на полмиллиона гривен

 • PDF

Налоговая

Налоговая милиция Донецкой области продолжает проведение комплекса мероприятий, направленных на очистку рынка подакцизных товаров от фальсификата и незаконно ввезенной на территорию Украины подакцизной продукции.

Донецька митниця: результати роботи в правоохоронному напрямку у січні

 • PDF

Митниця

З початку 2018 року співробітниками управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Донецької митниці ДФС виявлено та задокументовано 20 порушень митних правил. Із загальної кількості виявлених митних правопорушень три з реально вилученими предметами на загальну суму 18,7 тис. гривень. Фактів незаконного переміщення наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів, зброї та бойових припасів, а також культурних цінностей у січні 2018 року не виявлено.

Азовская кредитная компания - кредит каждому мариупольцу

 • PDF

Мечтаете о новом телевизоре, стиральной машине, домашнем кинотеатре или телефоне? Задумали сделать ремонт, поменять мебель или просто решили отдохнуть?

На 27% збільшились надходження до місцевих бюджетів Донеччини від підприємців області

 • PDF

Налоговая

За підрахунками фахівців фіскальних органів Донеччини від платників, що знаходяться на спрощеній системі оподаткування, з початку 2018 року надійшло 96,9 млн грн, що на 27% перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

З окупованого Донбасу під кузовом автомобіля чоловік намагався вивезти брухт міді

 • PDF

Фантом

Майже 200 кг брухту міді намагався вивезти з тимчасово окупованої території Донецької області громадянин України.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя