Срд24012018

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Митники Донеччини зібрали на ремонт доріг майже 647 млн гривень

 • PDF

Налоговая

Для Донецького регіону, як і для переважної більшості областей України, багато років болючим залишається питання якості, та, навіть, і наявності доріг. З січня цього року в Україні діє безпрецедентна програма розвитку інфраструктури регіонів. Нагадаємо, що в рамках цього «дорожнього експерименту» 50% від суми перевиконання митницями індикативних показників доходів Державного бюджету України за загальним фондом, зараховується до спеціальних фондів обласних бюджетів.

На Донетчине в "серой зоне" сотрудники спецподразделения "Фантом" выявили автомобиль с незаконным грузом

 • PDF

На Донетчине в районе проведения АТО сотрудниками управления оперативного обеспечения на отдельных территориях зон АТО Главного управления ГФС в Донецкой области ("Фантом") совместно с военнослужащими 95 отдельной десантно-штурмовой бригады Вооруженных сил Украины и спецподразделения "Рысь" Службы безопасности Украины предупреждена попытка перемещения через линию разграничения большой партии товарно-материальных ценностей.

Власники нерухомості Донеччини поповнили місцеві бюджети на 52 мільйона гривень

 • PDF

Налоговая

За десять місяців 2017 року до місцевих бюджетів Донецької області надійшло 52,1 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Рівень надходжень минулого року перевищено майже на 20 млн гривень.

За 10 місяців 2017 року до місцевого бюджету надійшло 2,4 млрд. гривень

 • PDF

Налоговая

Від платників податків Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області за січень-жовтень 2017 року до місцевого бюджету надійшло 2430,0 млн. грн., це на 299,0 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді 2016 року.

Донеччина: на 22% зросла сплата податку на доходи фізичних осіб порівняно з минулим роком

 • PDF

Налоговая

За десять місяців 2017 року приріст надходжень податку на доходи фізичних осіб у порівнянні з відповідним періодом минулого року до зведеного бюджету країни склав 22%. З початку року мешканці Донеччини сплатили понад 6,8 млрд грн зазначеного податку, що на 1,2 млрд грн більше, ніж торік.

На Донетчине сотрудники спецподразделения "Фантом" изъяли партию контрафактных сигарет почти на 600 тыс. гривен

 • PDF

В Донецкой области сотрудники управления оперативного обеспечения на отдельных территориях зон АТО Главного управления ГФС в Донецкой области ("Фантом") совместно с военнослужащими, сотрудниками СБУ и патрульной полиции изъяли большую партию сигарет, обклеенных марками акцизного налога Украины с признаками фальсификации.

Донецька митниця ДФС збільшила зовнішньоторговельний обіг до 3,6 млрд доларів

 • PDF

Митниця

За результатами роботи Донецької митниці ДФС зовнішньоторговельний обіг протягом десяти місяців поточного року збільшився в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 24% та досяг більше 3,6 млрд доларів. Експортні операції проводились із 81 країною світу на загальну суму 2,4 млрд доларів. Слід зазначити, що у січні-жовтні 2017 року значно збільшився обсяг зовнішньоторговельних операцій, пов’язаних саме із ввезенням товарів на митну територію України.

Предупреждение пожаров при эксплуатации электронагревательных приборов

 • PDF

Пожар

Наиболее распространенной причиной пожаров, вызванных электробытовыми приборами, является перегрев окружающих предметов и материалов, расположенных вблизи электронагревательных приборов, продолжительное время находящихся во включенном состоянии, оставленных без присмотра. Пожарная опасность большинства электронагревательных приборов заключена в нагреве их нижней части и боковых поверхностей до температур, достаточных для воспламенения древесины, текстиля и других сгораемых материалов.

Приглашаем все желающих!

 • PDF

Увлекательные, познавательные мероприятия пройдут в ТРЦ «Украина» на выходных: 

Щодо нового Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами

 • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє платникам податків, що з 15 листопада 2017 року вступив в дію новий Порядок обміну електронними документами з контролюючими органами, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 року № 557.

Главная распродажа года! Черная пятница (Black Friday)! Она стартует с 24 ноября…

 • PDF

Cписки магазинов участников уже известны!

Надходження до держбюджету від Донецької митниці ДФС наближаються до позначки 5 млрд гривень

 • PDF

Налоговая

За десять місяців 2017 року митниками Донеччини до Державного бюджету України перераховано майже 4,9 млрд грн митних платежів. В порівнянні з аналогічним періодом 2016 року надходження до казни держави збільшилися на 67 %, або на 1,95 млрд гривень. Тільки у жовтні поточного року до держскарбниці надійшло близько 633 тис. грн, що на 62%, або 243 млн грн, більше, ніж торік. Левову частку сплачених платежів традиційно складає податок на додану вартість, доля якого в загальній сумі перерахованих платежів становить майже 96 % або 4,7 млрд гривень.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя