Втр21112017

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Донеччина: 43 матеріали за фактами легалізації доходів передано до правоохоронних органів з початку 2017 року

 • PDF

Налоговая

У січні-серпні поточного року за результатами дослідження діяльності суб’єктів господарювання Донеччини управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Донецькій області підготовлено та передано до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України 43 матеріали.

З початку року 740 підприємств Донецької області підвищили рівень заробітної плати

 • PDF

Зарплата

На жаль, сьогодні трудові відносини без належного офіційного оформлення, а також виплата заробітної плати у «конвертах» – це поширений спосіб ухилення від сплати податків. Насамперед для країни це ненадходження відповідних платежів у бюджет, а для працівників – у подальшому низький рівень пенсій та соціальних гарантій. У такій ситуації це спільна відповідальність і роботодавців і держави і найманих працівників, які при працевлаштуванні погоджуються на запропоновані умови.

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

 • PDF

Пенсия

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Маріуполя нагадує, що відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції», у разі суттєвої зміни у майновому стані суб'єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 МЗП, встановлених на 1 січня відповідного року, зазначений суб'єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов'язаний письмово повідомити про це Національне агентство. Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

Запрошуємо всіх мешканців Маріуполя взяти участь у Форумі активних громадян

 • PDF

який відбудеться 22 вересня 2017 року, в ході якого громадяни та представники місцевої влади будуть залучені до діалогу та спільної роботи над вирішенням проблем, що існують у місті. Форум відбудеться з 9:00 до 15:50 в Адміністративно-діловому центрі металургійного комбінату імені Ілліча, вул. Семашко, 19, м. Маріуполь. Форум активних громадян є безкоштовним та відкритим для громадськості.

Власники та орендарі земель Донеччини перерахували до місцевих бюджетів майже 600 млн гривень

 • PDF

Налоговая

За вісім місяців 2017 року місцеві бюджети Донецької області отримали понад 592 млн грн плати за землю. Найбільші суми сплати земельного податку забезпечили суб’єкти господарювання - юридичні особи, ними перераховано 83% від загальних надходжень, або понад 491 млн гривень. Від фізичних осіб до місцевих бюджетів спрямовано 101 млн гривень.

Розгляд звернень громадян та запитів на інформацію, які надішли до Маріупольської ОДПІ

 • PDF

Налоговая

За січень – серпень 2017 року до Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області (далі Маріупольська ОДПІ) надійшло 25 письмових звернень громадян. За тематичним переліком порушених питань, звернення стосувалися податкового законодавства та діяльності центральних органів виконавчої влади.

Пам’ятка про заходи пожежної безпеки в багатоквартирних житлових будинках

 • PDF

Пожарка

Шановні мешканці житлових будинків та квартир!

Робота ЦОПів Маріупольської ОДПІ

 • PDF

Налоговая

Послугами Центрів обслуговування платників (далі ЦОП) Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області впродовж восьми місяців 2017 року скористались більш як 399,5 тисяч відвідувачів з метою отримання консультацій, адміністративних послуг та подачі звітності.

На Донеччині за матеріалами податкової міліції з початку року забезпечено надходження понад 9 млн гривень

 • PDF

Налоговая

В той час, коли в суспільстві продовжується обговорення питання подальшої долі податкової міліції, перспектив її існування, Головне управління ДФС у Донецькій області продовжує боротьбу зі злочинністю у сфері оподаткування з розкриття та припинення схем ухилення від сплати податків.

На Донеччині з незаконного обігу вилучено підакцизні товари на суму понад 280 тисяч гривень

 • PDF

Акциз

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області вилучено з незаконного обігу тютюнових виробів на суму понад 280 тис. гривень.

Донеччина: з початку року на отримання публічної інформації надійшло 164 запити

 • PDF

Налоговая

У січні-серпні 2017 року до фіскальної служби Донецької області надійшло 164 запити на отримання публічної інформації, що в 1,1 рази менше відповідного показника аналогічного періоду минулого року. Зокрема, у серпні цього року до фіскальних органів Донецької області надійшло 25 запитів на отримання публічної інформації.

Донеччина: лише незначний відсоток податкових накладних блокується СМ КОР

 • PDF

Налоговая

Система моніторингу оцінки ступеня ризиків (СМ КОР) – це насамперед механізм боротьби із зловживаннями у сфері оподаткування податком на додану вартість, який сприяє детінізації економіки, створенню рівних конкурентних умов діяльності для суб’єктів господарювання та, як наслідок, збільшенню надходжень до бюджету.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя