Пон16072018

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Маріупольська ОДПІ привітала з Днем захисту дітей вихованців Міського дитячого будинку «Центр Опіки»

 • PDF

Налоговая

Немає в світі нічого більш важливого і цінного, ніж діти і дитинство. Тому цього року, як і щороку, ми відзначаємо День Захисту Дітей, щоб не забувати про це. Це свято не втрачає своєї актуальності, а звертає увагу на проблеми дітей, особливо тих, хто живе в неповних або неблагополучних сім`ях, а то і зовсім без батьків.

Предупреждены попытки вывоза на неподконтрольную территорию партии марихуаны в количестве 5 кг

 • PDF

Сотрудниками специального подразделения налоговой милиции ГФС, которое задействовано в составе Объединенных сил, совместно с работниками пограничной службы Украины и СБУ 3 июня 2018 года во время углубленного осмотра на КПВВ "Новотроицкое" автомобиля ГАЗ- 31105 "Волга" выявлено около 5 кг измельченного растительного вещества, расфасованного в пластиковые бутылки, по запаху и цвету похожего на коноплю.

На Донеччине из незаконного обращения изъяты табачные изделия без марок акцизного налога

 • PDF

Днями сотрудниками специального подразделения налоговой милиции ГУ ДФС у Донецкой области, привлеченными в состав Объединенных сил, во время проведения общегосударственной операции "Акциз-2018" в г. Костянтиновка Донецкой области в павильоне торговли, расположенном на территории рынка "Нулевой", установлен факт реализации табачных изделий без марок акцизного налога установленного образца. Незаконную деятельность проводила местная жительница, которая осуществляла сбыт табачной продукции без соответствующих разрешительных документов.

Житель Донецка пытался скрыто перевезти на неподконтрольную территорию товаров на 24 тысячи гривен

 • PDF

Сотрудниками специального подразделения налоговой милиции ДФС, привлеченные в состав Объединенных сил, совместно с работниками пограничной службы Украины 1 июня 2018 года во время углубленного досмотра на КПВВ "Марьинка" автомобиля Volkswagen Caravelle выявлены счетчики для воды, строительный инструмент, поводки для собак общей стоимостью 23,8 тыс. грн, которые водитель - житель г. Донецка, пытался скрыто перевезти на временно оккупированную территорию Украины.

«Єдине вікно» в Донецькій митниці ДФС: заходи, досягнення, очікування

 • PDF

Налоговая

Протягом п’яти місяців 2018 року в Донецькій митниці ДФС активно ведеться робота в напрямку інформування громадськості та суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності щодо переваг застосування принципу «єдиного вікна» при електронному декларуванні товарів. За минулий період в митниці проведено 8 нарад із представниками бюджетоформуючих підприємств регіону за участю фахівців державних контролюючих органів.

Майже 260 тисяч гривень туристичного збору сплачено на Донеччині

 • PDF

Туризм

Курортний сезон тільки розпочинається, а відпочивальники Донеччини вже залишили у регіоні 258,6 тис. гривень туристичного збору.

Бізнесмени Донеччини збільшили сплату єдиного податку на 20%

 • PDF

Единый налог

Суб’єкти господарювання Донеччини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за січень-квітень 2018 року сплатили до місцевих бюджетів області понад 267 млн грн єдиного податку, що на 20% перевищує показник відповідного періоду 2017 року.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПДВ: «ГАРЯЧІ» ТЕЛЕФОННІ ЛІНІЇ «РЕЄСТРАЦІЯ В ЄРПН»!

 • PDF

Налоговая

Головним управлінням ДФС у Донецькій області запроваджено тимчасові (до 30 грудня 2018 року) «гарячі» телефонні лінії «Реєстрація в ЄРПН» для надання платникам ПДВ інформаційно-консультаційних послуг з питань реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Донецькою митницею за порушення митних правил накладено штрафів на 9,6 млн гривень

 • PDF

Митниця

Протягом січня-квітня 2018 року Донецькою митницею ДФС виявлено та задокументовано 74 порушення митних правил на загальну суму майже 3,93 млн гривень. По восьми справах вилучено предмети правопорушень, вартість яких за попередньою оцінкою складає більше 90 тис. гривень. Фактів незаконного переміщення наркотичних і психотропних речовин, прекурсорів, зброї, патронів, а також культурних цінностей не виявлено.

31.05.2018 Донеччина: з початку року на отримання публічної інформації надійшло 64 запити

 • PDF

Налоговая

У січні-квітні 2018 року до Головного управління ДФС у Донецькій області та територіальних органів надійшло 64 запити на отримання публічної інформації, що на 11 запитів або 14,7% менше показника аналогічного періоду минулого року.

На Донеччині з незаконного обігу вилучено фальсифіковані алкогольні напої загальною вартістю 210 тисяч гривень

 • PDF

Налоговая

Днями співробітники оперативного управління податкової міліції ГУ ДФС у Донецької області спільно із працівниками прокуратури Донецької області, а також за участю представників Служби безпеки України під час проведення загальнодержавної операції «Акциз-2018» в районі м. Краматорськ встановлено діяльність з незаконного виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв з подальшою реалізацією їх через торгівельну мережу Донецької області.

Шановні громадяни – платники земельного податку та податку на нерухоме майно!

 • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що земельний податок та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя