Втр21112017

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Правила користування електричними обігрівачами

 • PDF

В екстрених ситуаціях телефонуйте "101"

Пожар

Донеччина: майже на 60 млн гривень вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів за січень – вересень в рамках операції «Акциз-2017»

 • PDF

Акциз

Серед найважливіших напрямків роботи податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області є очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікату та незаконно ввезеної на територію України підакцизної продукції. Проведення належних заходів по вказаному напрямку продовжує здійснюватися в рамках загальнодержавної операції «Акциз-2017».

Увага! Важлива інформація для пенсіонерів

 • PDF

Пенсионный

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Маріуполя повідомляє, що 3 жовтня 2017 року урядом прийнято закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", який передбачає здійснення з 1 жовтня 2017 року перерахунку пенсій.

Маріупольська ОДПІ: приділяє особливу увагу розгляду звернень громадян

 • PDF

Налоговая

У січні – вересні 2017 року до Маріупольської ОДПІ надійшло 42 запити на отримання публічної інформації. Більша частина запитів, а саме 27 – надійшли від фізичних осіб, 15 – від юридичних осіб.

Донеччина: власники елітних авто сплатили більше 2,6 млн грн транспортного податку

 • PDF

Налог

За січень-вересень поточного року до місцевих бюджетів Донеччини надійшло 2,66 млн грн транспортного податку. При цьому, фізичними особами сплачено понад 1,6 млн грн, або 60%, відповідно юридичними особами – понад 1 млн грн, або 40%.

За забруднення довкілля підприємства Донецької області компенсували понад 700 мільйонів гривень

 • PDF

Налоговая

За три квартали 2017 року підприємства Донецької області на оздоровлення навколишнього середовища перерахували 706 млн гривень екологічного податку. Слід зазначити, що на даний час у Донецькому регіоні працює понад 1900 забруднюючих довкілля підприємств.

На забезпечення соціальних гарантій від роботодавців Донеччини надійшло 4,5 млрд грн єдиного внеску

 • PDF

Налоговая

З початку року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 4 мільярда 566 мільйонів гривень. Порівняно з минулорічними показниками надходження єдиного внеску зросли майже на чверть, або на 1,1 млрд гривень.

Азовская кредитная компания - кредит каждому мариупольцу

 • PDF

Мечтаете о новом телевизоре, стиральной машине, домашнем кинотеатре или телефоне? Задумали сделать ремонт, поменять мебель или просто решили отдохнуть?

Бізнес Донеччини за дев’ять місяців збільшив сплату податків на 22%

 • PDF

Налоговая

За січень-вересень 2017 року платники Донецької області забезпечили надходження до зведеного бюджету країни у розмірі 11,7 млрд грн, що на 2,5 млрд грн, або на 22% перевищує аналогічні показники 2016 року. Зростання податкових перерахувань зафіксовано майже за усіма податками та зборами.

Податковою міліцією Донеччини ліквідовано підпільний цех у м. Маріуполь з виготовлення сурогатного алкоголю

 • PDF

Фантом

Співробітниками слідчого управління фінансових розслідувань, оперативного управління та управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом») спільно з працівниками Прокуратури Донецької області в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч.2 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), припинено злочинну діяльність з незаконного виробництва фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів на потужностях підпільного цеху. В подальшому виготовлений фальсифікат реалізовувався через торгівельну мережу м. Маріуполь.

Про своєчасну сплату єдиного внеску йшлось під час брифінгу в ГУ ДФС у Донецькій області

 • PDF

Налоговая

Своєчасній сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування був присвячений брифінг для ЗМІ за участі заступника начальника Головного управління ДФС у Донецькій області Марини Погосян.

Донеччина: врожай податків від аграріїв регіону перевищує 78 мільйонів гривень

 • PDF

Налоговая

За вісім місяців 2017 року місцеві бюджети Донецької області отримали від платників четвертої групи спрощеної системи оподаткування 78,3 млн грн єдиного податку. Надходження від сільгоспвиробників перевищили минулорічні на 14,8 млн гривень. Зокрема, за останній місяць літа підприємці-аграрії сплатили майже 10 млн гривень.

До місцевого бюджету Маріуполя з початку року надійшло 1 531,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

 • PDF

Налогвая

За січень-серпень 2017 року платники податків Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області сплатили до Зведеного бюджету 2 047,8 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 25,5 % більше ніж за відповідний період минулого року. Зокрема, у порівнянні з минулим роком додатково надійшло до місцевого бюджету 319,2 млн. грн. ПДФО, а до державного – 97,1 млн грн.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя