Срд24012018

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Митниками Донеччини виявлено порушення митних правил на 8,2 млн гривень

 • PDF

Налоговая

Управлінням протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Донецької митниці ДФС за січень-листопад 2017 року виявлено та задокументовано 164 порушення митних правил, що в три рази більше торічних показників за той же період. За попередньою оцінкою, вартість предметів правопорушень складає 8,26 млн гривень. Із загальної кількості справ 23 протоколи - з реально вилученими предметами на суму більше 176 тис. гривень.

Донеччина: місцеві громади отримали понад 3,4 млн грн від надходжень транспортного податку

 • PDF

Налоговая

За одинадцять місяців поточного року транспортний податок у області сплатили 60 підприємств та 81 мешканець Донеччини.

За спеціальне використання природних ресурсів на Донеччині сплачено понад 553 мільйони гривень

 • PDF

Налоговая

Протягом січня-листопада 2017 року за використання природних багатств Донецької області – надр, водних ресурсів та лісів – надійшло понад 553,4 млн гривень. Сплачена цьогоріч сума так званих рентних платежів на 78 млн грн, або на 16%, перевищує минулорічні показники.

Донеччина: у компаній, які ухилялися від сплати податків, податкова міліція вилучила 380 тонн брухту чорних металів

 • PDF

Налоговая

Співробітники управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області (спецпідрозділ «Фантом») спільно з Головним слідчим управлінням фінансових розслідувань ДФС України під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури вилучили у компаній, які ухилялися від сплати податків, брухт чорних металів на 2 млн гривень.

Осучаснення пенсій

 • PDF

Пенсионный

У зв’язку з набуттям чинності Закону України від 03.10.2017 № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» з 01.10.2017 року Пенсійним фондом України проведено перерахунок пенсій автоматизованим способом за матеріалами пенсійних справ.

Безпечна новорічна ялинка

 • PDF

Пожар

Від Донецької митниці ДФС до держбюджету надійшло майже 5,7 млрд гривень

 • PDF

Налоговая

За одинадцять місяців 2017 року митниками Донеччини до Державного бюджету України перераховано майже 5,7 млрд грн митних платежів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до скарбниці країни збільшились на 78,4%, або на 2,5 млрд гривень. Найбільша сума митних надходжень зафіксована у листопаді 2017 року – 819 млн гривень. Зауважимо, що середньомісячний показник перерахованих митниками Донеччини у держбюджет платежів за січень-листопад 2017 року складає 517 млн грн проти 290 млн грн минулого року.

Донеччина: кількість неоформлених працівників зменшилась на 6372 особи

 • PDF

Налоговая

Комплекс заходів, направлених на детинізаціїю ринку праці, які здійснює фіскальна служба Донеччини, грунтуються не лише на обов’язку забезпечити коштами місцеві бюджети, але й на дотриманні соціальних гарантій для працюючих мешканців регіону. Перш за все, роботодавець, який порушує трудове законодавство, повинен розуміти, що, насамперед, своїми діями позбавляє майбутнього найманих працівників.

Донеччина: фіскальна служба виявила комунальне підприємство, яке придбало техніку за завищеними цінами

 • PDF

Налоговая

Не секрет, що публічні закупівлі, які здійснюються для забезпечення потреб держави та територіальних громад, є однією з найуразливіших сфер фінансових відносин з точки зору можливих зловживань та порушень. Саме запобігання порушенням в цій сфері, їх своєчасне виявлення є одним з пріоритетів держави. Долучаються до цієї роботи і органи державної фіскальної служби.

Задля чистого довкілля платники Донеччини сплатили більше 928 млн грн екологічного податку

 • PDF

Налоговая

Екологічний податок суттєво поповнює бюджети місцевих громад для фінансування заходів, спрямованих на захист довкілля нашої області. З початку року за забруднення навколишнього середовища підприємства Донецької області сплатили 928,7 млн грн екологічного податку. Згідно з розподілом коштів із загальної суми до місцевих бюджетів надійшло майже 743 млн грн, до державного бюджету – 185,7 млн гривень. Середньомісячний показник надходжень екологічного податку за одинадцять місяців поточного року по Донецькій області становить понад 84 млн гривень.

Податківці Донеччини привітали дітей прифронтових сіл зі Святим Миколаєм

 • PDF

Святой Николай

День Святого Миколая – одне із найсвітліших та радісніших християнських свят, яке сповнене милосердям, співчуттям та щедрістю. У цей день діти чекають його з нетерпінням: Святого Миколая здавна вважають покровителем тих, хто найбільше потребує любові та турботи.

Операція «Акциз-2017»: Податкова міліція в зоні АТО вилучила 8 тисяч пачок фальсифікованих цигарок

 • PDF

Акция

Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області («Фантом»), за участі військовослужбовців ЗСУ, Держприкордонслужби та співробітників СБУ в рамках операції «Акциз-2017» у «сірій зоні» на території м. Мар’їнка Донецької області затримано автомобіль ВАЗ 2101 під керуванням громадянина, який прибув на підконтрольну територію із м. Донецьк поза межами встановленого дорожнього коридору.

В МГУ состоялся круглый стол по правам человека

 • PDF

15 декабря на факультете филологии и массовых коммуникаций Мариупольского государственного университета состоялся круглый стол «Факты нарушения прав человека как информационный повод для создания журналистского материала».

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя