Срд22082018

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

От бизнеса Донетчины на возобновление окружающей среды перечислено почти 485 миллионов гривен экологического налога

 • PDF

Налоговая

Экологический налог является основным источником финансирования мероприятий, направленных на защиту окружающей среды, минимизацию негативного влияния на нее хозяйственной деятельности и рациональное использование природных ресурсов.

Кредит? Только если “Ваша Готівочка”

 • PDF

Не знаете на чем еще сэкономить деньги до зарплаты? Не теряйте времени на поиск и найдите ответ в этой статье прямо сейчас.

Азовская кредитная компания - кредит каждому мариупольцу

 • PDF

Мечтаете о новом телевизоре, стиральной машине, домашнем кинотеатре или телефоне? Задумали сделать ремонт, поменять мебель или просто решили отдохнуть?

Ювелирному интернет-магазину Золотой Стандарт 5 лет!

 • PDF

Ювелирка

А вы уже слышали отличную новость? У ювелирного гипермаркета «Золотой Стандарт» День Рождения! Нам уже целых 5 лет!

Донетчина: поступления в сводный бюджет более чем на 3 млрд грн, или на 40%, превысили прошлогодние

 • PDF

Налоговая

По результатам работы в течение первого полугодия 2018 года специалистами фискальной службы Донецкой области обеспечено поступление в сводный бюджет страны в сумме почти 10,7 млрд грн, что в свою очередь на 39,7%, или на 3,0 млрд грн, превышает прошлогодние поступления.

Задекларували доходи? Граничний термін сплати податку - 1 серпня 2018 року!

 • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує громадянам, які подали декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік, про обов’язок сплати суми податкового зобов’язання, зазначеної в поданій податковій декларації, до 1 серпня року, що настає за звітним.

Зазначимо, що відповідно до п. 126.1 с. 126 Податкового кодексу України, у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Окремо звертаємо увагу, що після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання, нараховується пеня (відповідно до пп.129.1.3 п. 129.1 ст. 129 ПКУ).

Платники Маріупольської ОДПІ з початку 2018 року сплатили понад 58,5 млн. грн. військового збору

Платники Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області за перше півріччя 2018 року сплатили 58526,3 тис. грн. військового збору. В порівнянні з минулим роком надходження зросли на 13928,6 тис. грн., або 31,2 %. Ставка військового збору складає у всіх випадках 1,5% від об’єкту оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків. Звертаємося до усіх роботодавців міста, які виплачують своїм працівникам неофіційну заробітну плату і таким чином не сплачують і військовий збір, своєчасно і в повному обсязі сплачуйте відрахування з реальних заробітків працівників. Ці кошти допомагають модернізувати оборонний сектор України, а також забезпечити його краще фінансування, в т.ч. і на виплату заробітної плати військовим. Сплата військового збору – це внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі. Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Маріупольська ОДПІ: якщо ваші кошти потрапили на старі бюджетні рахунки, то вони автоматично переадресуються на нові рахунки

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує платникам, що з 2 липня 2018 р. почали діяти нові рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів. МФО єдиний для усіх територій – 899998, банк отримувача Казначейство України. Звертаємо увагу, що рахунки для сплати ЄСВ не змінилися. Для зручності платників та з метою уникнення втрати бюджету, встановлено перехідний період – до 11 вересня 2018 р. Тож, якщо податок чи збір був випадково перерахований на старий рахунок, він не втрачається і автоматично переадресується на нові рахунки відповідно до визначених призначень. Починаючи з 10.09.2018 року зарахування буде здійснюватись виключно на нові рахунки. Радимо платникам міста Маріуполя бути уважнішими при перерахуванні бюджетних платежів і використовувати для цього саме нові рахунки. Ознайомитись з ними можна в Центрах обслуговування платників Маріупольської ОДПІ чи на суб-сайті Головного управління ДФС у Донецькій області у розділі «Бюджетні рахунки».

 

Оголошення.

Телефони «гарячої лінії» по переміщенню товарів в зоні проведення АТО: 093-443-44-09, 067-717-36-88

Легалізація трудових відносин та доходів громадян – актуальне питання сьогодення

Питання легалізації трудових відносин та доходів громадян на сьогоднішній день залишається одним із головних завдань органів влади та місцевого самоврядування. Тому, на порядку денному роботи Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області не тільки наповнення бюджетів усіх рівнів, а й питання легалізації доходів громадян. Під час працевлаштування, громадяни йдуть на згоду з роботодавцем неофіційно працювати на запропонованих ним умовах та отримувати нелегальну заробітну плату, не усвідомлюючи при цьому негативних подальших наслідків. З правової точки зору, громадяни, які не оформлені згідно вимог чинного законодавства, позбавлені вимагати від роботодавців, зокрема: належних умов праці, права та гарантії з оплати праці, своєчасного та повного отримання заробітної плати, матеріального забезпечення у вигляді соціального страхування в разі повної чи часткової втрати працездатності, законодавчого захисту від незаконного звільнення, а також захищати свої права у суді. До того ж, таким робітникам роботодавці, як правило, не надають законні вихідні дні, щорічні оплачувані відпустки, відпустки на навчання, не оплачуються лікарняні листи, включаючи по вагітності та пологах, по догляду за хворими дітьми, не нараховуються пенсії за віком, пільгові пенсії, пенсії по інвалідності, не проводяться страхові виплати в разі настання нещасних випадків або професійних захворювань на виробництві. Маріупольська ОДПІ звертається до громадян з нагадуванням, що офіційне працевлаштування – це державний захист від незаконного звільнення, безпечні і здорові умови праці, гарантоване право на відпочинок, своєчасно виплачена заробітна плата, лікарняні чи декретні.

 

Шановні громадяни – платники земельного податку та податку на нерухоме майно!

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що земельний податок та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Граничний термін сплати податків - 29 серпня 2018 року.

Якщо податкові повідомлення - рішення не надійшли, то необхідно звернутися до Центру обслуговування платників м. Маріуполя за адресою: вул. А. Куїнджі, 93.

Шановні громадяни, своєчасно сплачуйте податки!

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Таможенники Донетчины пополнили казну страны на сумму свыше 3,7 млрд гривен

 • PDF

Налоговая

За шесть месяцев 2018 года взнос таможенников Донетчины в казну государства превысил 3,7 млрд гривен. По сравнению с аналогичным периодом 2017 года поступления в госбюджет увеличились на 55,4%, или на 1,3 млрд гривен.

Пілотний режим «Електронний чек» запущено 1 липня 2018 року.

 • PDF

Налоговая

З цього дня вступила в дію Постанову КМУ від 13.06.2018 № 472, якою затверджено Порядок реалізації експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій.

Больше чем на 50 миллионов гривен выросли поступления от пользователей полезных ископаемых Донетчины

 • PDF

Налоговая

В течение первого полугодия 2018 года плательщики рентных платежей – недропользователи Донецкой области направили в сводный бюджет страны 239,3 млн грн, в том числе в государственный бюджет перечислена сумма в размере 176,4 млн грн, в местные бюджеты поступило - 62,9 млн гривен. Текущие показатели на 27%, или на 51,1 млн грн превышают оплаченную в прошлом году сумму рентной платы за пользование недрами.

Владельцы и арендаторы земель Донецкой области пополнили местные бюджеты почти 417 миллионами гривен

 • PDF

Налоговая

За первое полугодие 2018 года местные бюджеты Донецкой области получили 416,7 млн гривен платы за землю. Подавляющая часть поступлений получена от юридических лиц, которые перечислили 370,9 млн грн земельного налога и арендной платы за земли государственной и коммунальной собственности. В свою очередь, физические лица перечислили 45,8 млн гривен.

На Донетчине увеличили уплату единого налога на 18%

 • PDF

Налоговая

Субъекты ведения хозяйства Донецкой области, которые находятся на упрощенной системе налогообложения, за январь-июнь 2018 года уплатили в местные бюджеты области больше 364 млн грн единого налога, что почти на 18% превышает показатель соответствующего периода 2017 года.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя