Втр21112017

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Донеччина: майже на 50% зросли надходження податку на нерухоме майно

 • PDF

Налог

За січень-вересень 2017 року місцеві бюджети Донецької області отримали 41,3 млн грн податку на нерухоме майно, що майже у 1,5 рази, або на 13,6 млн грн, перевищує надходження дев’яти місяців минулого року.

Приглашаем всех на выставку картин "Осенний вернисаж"!

 • PDF

ТРЦ "Украина" совместно с изостудией"Альтер Эго" (преподаватель художник член НСХУ Рудзят Галина Анатольевна) проводят торжественное открытие выставки картин "Осенний вернисаж".

Донецькі підприємства здійснюють торгівельні операції із 87 країнами світу

 • PDF

Налоговая

Протягом дев’яти місяців поточного року Донецькою митницею ДФС здійснено експортно-імпортних операцій на загальну суму майже 3,3 млрд доларів. Обсяг експортних операцій у порівнянні з відповідним періодом 2016 року збільшився на 15% та сягнув суми більше 2,5 млрд доларів. Імпортовано товарів на загальну суму 769 млн доларів. Зростання в цьому напрямку у порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає 67%. Сальдо зовнішньоторговельного балансу залишається позитивним та становить 1 млрд 739 млн доларів.

Податковою міліцією Донеччини вилучено з незаконного обігу партію підакцизних товарів на суму понад 400 тис. гривень

 • PDF

Налоговая

Протидія незаконному виготовленню та розповсюдженню підакцизних товарів без сплати відповідних платежів є одним з основних напрямків діяльності податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області. Саме тому на території області проводжується проведення відповідних заходів в рамках загальнодержавної операції «Акциз-2017».

Підприємці Донецької області перерахували до місцевих бюджетів 460 млн грн єдиного податку

 • PDF

Налоговая

Аналізуючи надходження місцевих бюджетів Донецької області протягом дев’яти місяців 2017 року, можна беззаперечно стверджувати, що саме єдиний податок належить до податкових платежів, надходження від якого стабільно зростають.

Азовская кредитная компания - кредит каждому мариупольцу

 • PDF

Мечтаете о новом телевизоре, стиральной машине, домашнем кинотеатре или телефоне? Задумали сделать ремонт, поменять мебель или просто решили отдохнуть?

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ м. Маріуполя попереджає!

 • PDF

Пожарка

В осінньо-зимовий період року різко збільшується небезпека виникнення пожеж на підприємствах, установах і особливо в житлових будинках. В цей період року відзначається тривала експлуатація опалювальних і електронагрівальних приладів, а також перевантаження електричних мереж. Як показує аналіз причин пожеж та загибелі на них людей, в осінньо-зимовий період гине на пожежах 74% людей від загальної кількості за рік. У зв'язку з похолоданням частішають випадки виникнення пожеж від недотримання елементарних вимог пожежної безпеки при використанні нагрівальних та опалювальних приладів.

З початку року до ЦОПів Маріуполя звернулось більше 440 тисяч громадян

 • PDF

Налоговая

Протягом січня – вересня 2017 року послугами Центру обслуговування платників Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області (далі ЦОП) скористались понад 446,6 тис. громадян. Протягом цього часу фахівцями надано 33,1 тис. адміністративних послуг.

Мешканці Донеччини сплатили 6 мільярдів гривень податку на доходи фізичних осіб

 • PDF

Налоговая

Саме таку суму податку на доходи фізичних осіб сплатили мешканці Донецького регіону до зведеного бюджету країни за дев’ять місяців 2017 року. Приріст надходжень зазначеного податку за відповідний період минулого року складає 23%, або 1,15 млрд гривень.

Від продажу підакцизних товарів до місцевих бюджетів Донеччини надійшло понад 171 мільйон гривень

 • PDF

Налоговая

Протягом січня-вересня 2017 року суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібний продаж підакцизних товарів, перерахували до місцевих бюджетів Донеччини 171,8 млн грн акцизного податку. Лише у вересні до місцевих бюджетів надійшло понад 21 млн грн вищезгаданого податку.

111 порушень митного законодавства виявили митники Донеччини з початку року

 • PDF

Налоговая

Саме стільки порушень митних правил на загальну суму майже 8,2 млн грн виявили співробітники управління протидії митним правопорушенням Донецької митниці ДФС протягом дев’яти місяців поточного року. Із загальної кількості справ у 15 випадках вилучено предмети правопорушень на загальну суму більше 100 тис. гривень. Більшість з вилучених предметів правопорушень складають тютюнові вироби.

Податковою міліцією Донеччини вилучено з незаконного обігу алкоголю та тютюну більше, ніж на півмільйона гривень

 • PDF

Налоговая

Днями співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області в рамках проведення операції «Акциз-2017» було встановлено, що на території області здійснюється реалізація лікеро-горілчаних та тютюнових виробів без відповідних дозвільних документів.

Предупреждение пожаров и гибели людей в осенне-зимний период!

 • PDF

Пожарка

В осенне-зимний период года резко увеличивается опасность возникновения пожаров на предприятиях, учреждениях и особенно в жилых домах. В этот период года отмечается длительная эксплуатация отопительных и электронагревательных приборов, а также перегрузка электрических сетей. Как показывает анализ причин пожаров, и гибели на них людей в осенне-зимний период погибает на пожарах наибольшее количество людей от общего количества за год. В связи с похолоданием учащаются случаи возникновения пожаров от несоблюдения элементарных требований пожарной безопасности при использовании нагревательных и отопительных приборов.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя