Пон24072017

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Праздник не стал исключением для попыток незаконного перемещения товаров на временно оккупированные территории страны

 • PDF

Контроль

Невзирая на временное прекращение перемещения грузов через линию столкновение в пределах Донецкой и Луганской областей, одобренное Советом национальной безопасности и обороны Украины в марте текущего года, отдельные граждане не прекращают попыток ввоза на временно оккупированную территорию Донецкой области товаров коммерческого назначения.

Актуально для платників податку на додану вартість!

 • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області інформує, що Державна фіскальна служба України (далі – ДФС) на головній сторінці офіційного веб-порталу повідомляє, що починаючи з 01.07.2017 реєстрація податкових накладних / розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) може бути зупинена відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України у разі відповідності такої податкової накладної / розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН.

С начала 2017 года Донецкая таможня направила в бюджет более 1,8 млрд гривен

 • PDF

Деньги

За пять месяцев 2017 года Донецкой таможней ГФС в Государственный бюджет Украины направлено 1 млрд 822 млн грн таможенных платежей, что практически на 528 млн грн, или на 41% больше, чем за аналогичный период 2016 года. При этом, в мае обеспечено поступление почти 511,3 млн грн таможенных платежей.

Землепользователи Донетчины уплатили почти 30 млн грн платы за землю

 • PDF

Землю

За пять месяцев 2017 года владельцы и арендаторы земельных участков - физические лица Донетчины уплатили в местные бюджеты области 29,8 млн грн земельного налога. По сравнению с аналогичным периодом 2016 года поступления этого налога увеличились на 3,1 млн грн, или на 11%.

Азовская кредитная компания - кредит каждому мариупольцу

 • PDF

Мечтаете о новом телевизоре, стиральной машине, домашнем кинотеатре или телефоне? Задумали сделать ремонт, поменять мебель или просто решили отдохнуть?

Увага! З липня 2017 року у місті Покровськ Донецької області почне функціонувати новий підрозділ митного оформлення

 • PDF

Митниця

З початку липня 2017 року розпочне свою роботу новостворений підрозділ митного оформлення Донецької митниці ДФС, місцем дислокації якого є місто Покровськ, вул. Захисників України, 4а.

За п’ять місяців 2017 року легалізовано працю майже 8 тис. мешканців Донеччини

 • PDF

Зарплата

Неофіційна заробітна плата – це тягар сучасності, який, перш за все, лягає на плечі найманого працівника. Так, отримуючи заробітну плату "у конверті", робітник виявляється абсолютно незахищеним перед роботодавцем. Усна домовленість про розмір грошової винагороди не закріплена юридично, а отже роботодавець сам вправі вирішувати, скільки та коли платити за отриману послугу чи виконану роботу. Відповідно, найманий робітник не має ніяких гарантій та доказів у підтвердженні дійсного розміру заробітної плати та стажу роботи.

З початком сезонних робіт аграрії Донеччини сплатили понад 50 мільйонів гривень єдиного податку

 • PDF

Гривня

За період січень-травень 2017 року представники четвертої групи спрощеної системи оподаткування, до якої належать сільгоспвиробники, поповнили місцеві скарбниці Донецької області на 51 мільйон гривень.

Донеччина: «Фантом» запобіг спробі незаконного перевезення з тимчасово окупованої території будівельного інструменту

 • PDF

Фантон

Не дивлячись на тимчасове припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей, схвалене Радою національної безпеки і оборони України в березні поточного року, продовжуються спроби ввезення окремими громадянами з тимчасово окупованої території Донецької області товарів комерційного призначення.

На Донеччині підрозділ «Фантом» затримав партію цигарок з марками так званої ДНР

 • PDF

Спецпідрозділ «Фантом» з метою захисту економічних інтересів держави продовжує проведення заходів, направлених на боротьбу з незаконними потоками товарів, розкриття та припинення кримінальних та інших правопорушень у сфері оподаткування.

На Донеччині митники допомогли викрити схему незаконного постачання товарів на тимчасово непідконтрольну територію

 • PDF

Митниця

Як повідомляла 14.06.2017 прес-служба Прокуратури Донецької області, нещодавно на Донеччині було розкрито схему незаконного відшкодування ПДВ та вивезення товарів на тимчасово непідконтрольну Україні територію, яка, за інформацією слідчих, функціонувала за сприяння працівників Донецької митниці ДФС.

З початку року 460 осіб оформили зовнішньоторговельні операції через Донецьку митницю

 • PDF

Митниця

За результатами роботи у січні-травні 2017 року в Донецькій митниці ДФС оформлено 19137 митних декларацій всіх типів. Рівень зростання кількості митних оформлень склав 6%, або 1041 митна декларація. Серед загальної кількості декларацій 69% – експортні, в цьому напрямку спостерігається і найбільший приріст митних оформлень, а саме 950 митних декларацій. Імпортні ж оформлення складають лише 17%, решта – інші митні режими.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя