Срд19092018

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Новації в податковій знижці: за витратами на оплату освіти дітей у садочках та школах за підсумками 2018 року можна буде отримати податкову знижку

 • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що у зв’язку з внесенням змін до ст.166 Податкового кодексу Законом України від 03.07.2018 р. № 2477-VIII, з 28 липня поточного року громадяни, які сплачують за освітні послуги, які надаються дошкільними, шкільними та позашкільними закладами освіти, мають право на податкову знижку.

Более чем 12 млрд гривен пополнили бюджет плательщики Донетчины

 • PDF

Налоговая

Сегодня добровольная уплата налогов бизнесом Донетчины является одним из основных источников наполнения бюджета. Росту доходов способствуют как повышение экономической активности региона, так и конструктивная работа специалистов фискальных органов Донецкой области по противодействию уклонению от налогообложения.

От пользователей полезных ископаемых Донетчины направлено в сводный бюджет страны почти 248 миллионов гривен

 • PDF

Налоговая

В течение семи месяцев 2018 года плательщики рентных платежей – пользователи недр Донецкой области направили в сводный бюджет страны 247,9 млн грн, в том числе в государственный бюджет перечислена сумма в размере 182,7 млн грн, в местные бюджеты поступило 65,2 млн гривен. Текущие показатели на 29%, или на 56,3 млн грн превышают уплаченную в прошлом году сумму рентной платы за пользование недрами.

До уваги громадян! Зміни щодо оподаткування доходів фізичних осіб

 • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує громадян, що 28.07.2018 набрав чинності Закон України від 03 липня 2018 року № 2477-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України» (далі - Закон № 2477- VIII), згідно з якими:

Новітня система «Електронний чек» - альтернатива діючим РРО

 • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що система «Електронний чек» (e-Receipt), яка реалізується у рамках пілотного проекту Державної фіскальної служби, має на меті здійснення позитивних змін у ланці «підприємець - споживач».

Более чем в 1,5 раза увеличились поступления в местные бюджеты от владельцев недвижимости Донетчины

 • PDF

Налоговая

За семь месяцев 2018 года местные бюджеты Донецкой области получили почти 54 млн грн налога на недвижимое имущество, отличающееся от земельного участка, что на 59% превышает поступление в прошлом году.

Електронні сервіси від Пенсійного фонду України

 • PDF

Пенсионный

Пенсійний фонд України запровадив новий онлайн-сервіс для громадян — смс-інформування. За допомогою SMS-розсилок Пенсійний фонд повідомлятиме пенсіонерам про призначення та перерахунок пенсій, а працівників — про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу.

Понад 5, 5 млн. гривень податку на нерухомість сплачено платниками Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

 • PDF

Налоговая

За сім місяців 2018 року платники податків, які перебувають на обліку в Маріупольській ОДПІ, сплатили до місцевого бюджету 5,65 млн. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Це на 1,67 млн. грн або на 41,9 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року. Нагадуємо, що відповідно до п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України, податок на нерухоме майно сплачують фізичні особи, які мають у власності квартири, площа яких перевищує 60 кв. метрів, і будинки площею більше 120 кв. метрів. Звертаємо увагу: податкове зобов’язання за 2017 рік з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Граничний термін сплати податку на нерухоме майно - 29 серпня 2018 року. Якщо податкові повідомлення - рішення не надійшли, то необхідно звернутися до Центру обслуговування платників м. Маріуполя за адресою: вул. А. Куїнджі, 93.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

 

Местные бюджеты Донетчины за январь-июль 2018 года пополнились почти на 6 млрд гривен

 • PDF

Налоговая

За январь-июль 2018 года местные бюджеты Донецкой области пополнились на 5 млрд 976 млн грн, что по сравнению с аналогичным периодом прошлого года больше на 897 млн грн, или на 18 %.

Местные бюджеты Донетчины за январь-июль 2018 года пополнились почти на 6 млрд гривен

 • PDF

Налоговая

За январь-июль 2018 года местные бюджеты Донецкой области пополнились на 5 млрд 976 млн грн, что по сравнению с аналогичным периодом прошлого года больше на 897 млн грн, или на 18 %.

Режим роботи Центрів обслуговування платників у святкові та вихідні дні серпня

 • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує, що Центри обслуговування платників у святкові та вихідні дні серпня працюватимуть за наступним режимом роботи:

Маріупольська ОДПІ: понад 30 тисяч адміністративних послуг надано платникам у Центрах обслуговування за січень – липень 2018 року

 • PDF

Налоговая

Протягом січня-липня 2018 року до Центрів обслуговування платників Маріупольської ОДПІ звернулися 30852 платників податків щодо надання адміністративних послуг. Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків – видано 13003 карток, у липні – 2298.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя