Срд24012018

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Донеччина: надходження за спеціальне використання водних об’єктів склали 167 млн гривень

 • PDF

Налоговая

За січень-грудень 2017 року підприємства Донеччини, що у своїй діяльності використовують водні об’єкти, спрямували до бюджетів понад 167,1 млн грн рентної плати за спеціальне використання води, що на 33%, або більш ніж на 41,6 млн грн, перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

У 2017 році податкова міліція Донеччини поповнила держбюджет на 10,6 млн гривень

 • PDF

Налоговая

За матеріалами співробітників оперативного управління ГУ ДФС у Донецкій області протягом 2017 року зареєстровано 56 кримінальних проваджень, з них:

В Донецькій області за ухилення від сплати податків податкова міліція вилучила партію сигарет майже на 9 млн гривень

 • PDF

Фантом

Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом») та оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області був проведений санкціонований обшук одного з філіальних відділень компанії, яка займається оптовою торгівлею тютюновими виробами.

«Акциз-2018»: на Донеччині з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 620 тисяч гривень

 • PDF

Акциз

З початком нового року податковою міліцією Головного управління ДФС у Донецькій області розпочато щорічне проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів, направлених на очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікату та незаконно ввезеної на територію України підакцизної продукції – «Акциз-2018».

На збереження довкілля платники Донеччини спрямували більше 931 млн грн екологічного податку

 • PDF

Экология

За рахунок екологічного податку суттєво поповнюються бюджети місцевих громад для фінансування заходів, спрямованих на захист довкілля нашої області. З початку року за забруднення навколишнього середовища підприємства Донецької області сплатили майже 931,6 млн грн екологічного податку. Згідно з розподілом коштів із загальної суми до місцевих бюджетів надійшло майже 745,2 млн грн, до державного бюджету – 186,3 млн гривень. Середньомісячний показник надходжень екологічного податку за дванадцять місяців 2017 року по Донецькій області становить понад 77 млн гривень.

У Мар’їнці чоловік намагався перемістити через лінію розмежування медикаменти вартістю майже 200 тисяч гривень

 • PDF

Лекарства

Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом») спільно з прикордонниками та працівниками СБУ при в’їзді на нульовий блокпост Збройних сил України зупинено 26-річного жителя м. Мар’їнка, який минаючи офіційні пункти пропуску намагався перевезти на тимчасово непідконтрольну територію України лікарські засоби та медикаменти в асортименті загальною вагою 176 кг орієнтовною вартістю 196,5 тис. гривень.

Більше 1 млрд грн отримано від митників Донеччини на ремонт та реконструкцію доріг області

 • PDF

Митниця

Початок нового року - це період, у якому підбивають підсумки роботи, аналізують недоліки та розповідають суспільству про свої досягнення. Донецьким митникам є чим порадувати мешканців області за підсумками роботи у 2017 році. Більше 1,028 млрд грн перераховано Донецькою митницею ДФС до спеціальних фондів Донецької області на ремонт та реконструкцію доріг.

ОБ’ЯВА

 • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє платників та відвідувачів Центрів обслуговування платників Центрального, Приморського та Північного відділень, що телефонний номер (0629)54-34-05 не буде працювати до 21.01.2018р.

До уваги платників єдиного податку фізичних осіб – підприємців!

 • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області звертає увагу, що відповідно до Закону України «Про Державний бюджету України на 2018 рік» від 07.12.2017 № 2246-VIII (далі Закон) з 1 січня 2018 року мінімальна заробітна плата у місячному розмірі становить 3723 гривні, прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць для працездатних осіб 1762 гривні.

За перше півріччя 2017 року до ЦОПів Маріуполя звернулось більше 300 тисяч громадян

 • PDF

Налоговая

Протягом січня - червня 2017 року до Центрів обслуговування платників (далі ЦОП) Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області звернулось 303074 платника податків, які отримали консультаційні, інформаційні, адміністративні послуги, подавали податкову звітність.

Понад 413 млн грн надійшло єдиного податку з фізичних осіб від платників Донеччини за 2017 рік

 • PDF

Налоговая

Як повідомили фахівці фіскальних органів Донеччини, від фізичних осіб, що знаходяться на спрощеній системі оподаткування, за 2017 рік надійшло більше 413,4 млн гривень. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 76%, або 17,3 млн грн (січень-грудень 2016 року – 234,8 млн гривень).

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя