Втр24042018

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Співробітники податкової міліції Донеччини виявили черговий склад контрафактних тютюнових виробів в «сірій зоні»

 • PDF

Налоговая

Співробітники управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО (спецпідрозділ «Фантом») спільно з працівниками оперативного управління Головного управління ДФС у Донецькій області в рамках операції «Акциз-2018» виявили поблизу лінії розмежування склад з контрафактними сигаретами, які мали бути реалізовані на підконтрольній Україні території.

Товарообіг в Донецькій митниці ДФС у січні - лютому збільшився майже на 40%

 • PDF

Митниця

Згідно з даними Донецької митниці ДФС, протягом січня-лютого 2018 року її зовнішньоторговельний обіг збільшився на 39% та склав 807 млн доларів. Експортуються товари з Донецького регіону до 63 країн світу. Загалом за перші два місяці поточного року обсяги експортних оформлень зросли майже на чверть та склали 588 млн доларів. Операції, пов’язані із ввезенням товарів на митну територію України, проводяться із 50 країнами, при цьому імпортовано товарів за минулий період на 218 млн доларів. Зростання в імпортному напрямку становить 109% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Представниками малого бізнесу Донеччини сплачено майже 173 мільйони гривень єдиного податку

 • PDF

Налоговая

Суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за два місяці 2018 року сплатили до місцевих бюджетів Донецької області 172,9 млн грн єдиного податку, що на 20% перевищує показник відповідного періоду 2017 року.

Митники Донеччини поповнили казну держави першим мільярдом

 • PDF

Митники

За результатами роботи Донецької митниці ДФС у перші два місяці поточного року до Державного бюджету України перераховано більше 1 млрд 266 млн грн митних платежів.

З початку 2018 року податковою міліцією Донеччини вже виявлено 12 злочинів

 • PDF

Налоговая

Протягом січня-лютого 2018 року за матеріалами оперативного управління Головного управління ДФС у Донецькій області зареєстровано 12 кримінальних проваджень, з них:

«Динамо» обыграло «Мариуполь»!

 • PDF

В это воскресенье 1 апреля команда столичного "Динамо" смогли обыграть команду города Мариуполя со счётом 3:2. Матч начался в 17:00 по местному времени и первый гол принадлежал клубу "Мариуполь" в ворота "Динамо". Но в последующее время команда противника всё же смогла отыграться и взять вверх.

Маріупольська ОДПІ: з початку року до місцевого бюджету надійшло 678,9 млн. гривень

 • PDF

Від платників Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області за січень - лютий 2018 року до місцевого бюджету надійшло 490,6 млн. грн., це на 8,3 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді 2017 року.

К сведению предпринимателей!

 • PDF

Пенсионный

На основании изменений действующего законодательства, направленных на повышение пенсий, базой начисления единого взноса для физических лиц – предпринимателей (кроме физических лиц - предпринимателей, избравших упрощенную систему налогообложения) является сумма дохода (прибыли), полученная от их деятельности, подлежащей обложению налогом на доходы физических лиц. При этом сумма единого взноса не может быть меньше размера минимального страхового взноса на месяц.

Щодо повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування

 • PDF

Пенсионный

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м.Маріуполя Донецької області у відповідності до вимог частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VІІ попереджує про зобов’язання державних службовців: у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції.

Тренінг для журналістів

 • PDF

22-23 березня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету відбувся дводенний тренінг на тему «Журналістика конфліктів: стереотипи, лексика, акценти». Захід був організований Академією української преси за підтримки BlackSeaTrustforRegionalCooperation, A Project oftheGermanMarshallFundofthe U.S.

Мариуполь один из самых энергоэффективных городов Украины

 • PDF

Энергосберегающий

Солнечные батареи, утепление фасадов и энергоаудит позволили Мариуполю стать одним из лучших городов Украины по внедрению энергоэффективности, передает MRPL.CITY. 

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя