Втр21112017

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

До зведеного бюджету від платників Маріупольської ОДПІ надійшло понад 3,7 млрд. гривень

 • PDF

Налоговая

За січень – жовтень 2017 року від платників Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області до бюджетів усіх рівнів надійшло 3792,8 млн. гривень податків, що на 542,6 млн. гривень або 17 відс. більше відповідного періоду минулого року.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження за січень – жовтень 2017 року до місцевого бюджету міста зросли на 299 млн. гривень, або 14 відс., та склали понад 2430,0 млн. гривень; до державного бюджету - на 243,6 млн. гривень, або 21,8 відс. та склали 1362,9 млн. гривень.

У розрізі основних платежів до державного бюджету надійшло: податку на доходи фізичних осіб – 634,4 млн. гривень; податку на додану вартість – 480,4 млн. гривень; податку на прибуток підприємств 105,7 млн. гривень; акцизного податку 6,2 млн. гривень.

 

Щодо реєстру великих платників податків на 2018 рік

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє платникам податків, що наказом Державної фіскальної служби України від 26.09.2017 №632 затверджено Реєстр великих платників податків на 2018 рік.

У разі включення платника до Реєстру великих платників податків на нього поширюються особливості, визначені Податковим кодексом для великих платників податків.

Відповідно до Податкового кодексу України великий платник податків — це юридична особа або постійне представництво нерезидента на території України, в якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує 1 млрд. гривень або загальна сума платежів, сплачених до Державного бюджету України, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, за такий самий період перевищує 20 млн. гривень.

Після включення платника податків до Реєстру великих платників та отримання повідомлення ДФС України про таке включення платник податків зобов’язаний стати на облік у контролюючому органі, що здійснює супроводження великих платників податків, з початку податкового періоду (календарного року), на який сформовано цей Реєстр.

Набув чинності новий Порядок надання узагальнюючих податкових консультацій

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що 03.11.2017 набув чинності наказ Міністерства фінансів України від 27.09.2017 №811 (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 27.10.2017 за №1266/31134), яким затверджено Порядок надання узагальнюючих податкових консультацій (далі – Порядок №811).

Порядок №811 розроблено відповідно до п.п.192.1.5 п.192.1 ст.192 розділу І та п.52.6 ст.52 глави 3 розділу ІІ Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями. Порядок №811 визначає процедуру надання Міністерством фінансів України узагальнюючих податкових консультацій.

Згідно Порядку №811 узагальнюючі податкові консультації надаються:

• за результатами періодичного узагальнення індивідуальних податкових консультацій, наданих контролюючими органами платникам податків;

• у разі наявності обставин, що свідчать про неоднозначність окремих норм податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

У разі скасування судом наказу Мінфіну про затвердження узагальнюючої податкової консультації надається нова податкова консультація з урахуванням висновків суду.

Узагальнюючої податкової консультації затверджуються наказами Міністерства фінансів України і оприлюднюються на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України протягом 5 календарних днів з дня їх надання.

Узагальнюючі податкові консультації не є нормативно-правовими актами.

Порядок №881 опубліковано у бюлетені «Офіційний вісник України» від 03.11.2017 №86.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Главная распродажа года! Черная пятница (Black Friday)! Она стартует с 24 ноября…

 • PDF

Это самое ожидаемое событие в году, ведь можно купить любые товары с огромными скидками.

Предупреждение пожаров от нарушения правил пожарной безопасности при эксплуатации печного отопления.

 • PDF

Пожар

В квартирах и жилых домах, имеющих печное отопление, необходимо обратить внимание на выполнение требований пожарной безопасности, как при устройстве печей, так и при их эксплуатации.

Місцеві бюджети Донеччини отримали майже 575 млн грн єдиного податку

 • PDF

Налоговая

Єдиний податок є стабільним джерелом наповнення місцевих бюджетів Донецької області, саме тому фахівці фіскальної служби області приділяють значну увагу створенню комфортних умов для розвитку та роботи підприємництва у регіоні.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПДВ: «ГАРЯЧА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ ТА ЗУСТРІЧІ З ПИТАНЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ СМ КОР ПРОДОВЖУЮТЬ ДІЯТИ!

 • PDF

Налоговая

Головним управлінням ДФС у Донецькій області запроваджено проведення щотижневих зустрічей з платниками податків, на яких обговорюватимуться питання функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР).

Веб-портал ПФУ – отримання послуг дистанційно

 • PDF

Пенсионный

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Маріуполя Донецької області нагадує про зручну можливість попереднього запису на прийом до керівництва та спеціалістів управління за допомогою сервісів Веб-порталу ПФУ. Окрім того, не обов'язково з кожним питанням звертатись до управління, наразі можна дистанційно дізнатись про страховий стаж, нараховану заробітну плату, пенсію, здійснювати контроль за особистими даними, що впливають на пенсійні права, написати заяву чи скаргу завдяки електронному сервісу.

Азовская кредитная компания - кредит каждому мариупольцу

 • PDF

Мечтаете о новом телевизоре, стиральной машине, домашнем кинотеатре или телефоне? Задумали сделать ремонт, поменять мебель или просто решили отдохнуть?

На соціальні виплати бізнес Донеччини направив більше 5,1 млрд грн єдиного внеску

 • PDF

Налоговая

Органами фіскальної служби Донецької області з початку 2017 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у сумі 5 млрд 128 млн грн, що майже на 1 млрд 260 млн грн перевищує надходження аналогічного періоду минулого року.

Майже з 6000 громадян роботодавці Донеччини офіційно оформили трудові відносини

 • PDF

Трудовая

Протягом січня-жовтня 2017 року завдяки заходам з детінізації сфери зайнятості населення, проведеним фахівцями Головного управління ДФС у Донецькій області, офіційну працю та заробітну плату отримали 5980 громадян, які до цього працювали без належного оформлення трудових відносин. Слід зазначити, що після офіційного працевлаштування громадяни стали більш соціально захищеними та набули права на отримання соціальних виплат у разі втрати працездатності, а також на пенсійне забезпечення в майбутньому.

З початку року доходи місцевих бюджетів Донеччини зросли на 1,1 мільярд гривень

 • PDF

Налоговая

Протягом січня-жовтня 2017 року платники Донеччини спрямували до місцевих бюджетів 7 млрд 568 млн гривень податків та зборів. Рівень надходжень за десять місяців цього року збільшився порівняно з минулорічним на 18%.

Земельний податок поповнив місцеві бюджети Донеччини більше, ніж на 740 млн гривень

 • PDF

Налог

На даний час у Донецькій області власниками та орендарями земельних ділянок є понад 10 тис. юридичних осіб та 211 тис. фізичних осіб платників податків. Ними з початку 2017 року до місцевих бюджетів області сплачено на 135 млн грн більше плати за землю, ніж за відповідний період минулого року. Сплачена цьогоріч сума податку перевищує 741 млн гривень.

Донеччина: за десять місяців зведений бюджет країни отримав понад 13 млрд гривень податків

 • PDF

Налоговая

Як зазначили у Головному управлінні ДФС у Донецькій області, це на 2,9 млрд грн, або на 29%, перевищує надходження аналогічного періоду 2016 року.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПДВ: «ГАРЯЧА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ «ФУНКЦІОНУВАННЯ СМ КОР» ПРОДОВЖУЄ ДІЯТИ!

 • PDF

Налоговая

Тимчасова «гаряча» телефонна лінія «Функціонування СМ КОР», запроваджена Головним управлінням ДФС у Донецькій області для надання консультацій та практичної допомоги платникам ПДВ у вирішенні питань, що виникають під час функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР), продовжуватиме діяти до 31.12.2017.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя