Срд20092017

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Автовласники Донецької області сплатили 846 тис. грн транспортного податку

 • PDF

Налог на авто

За п’ять місяців 2017 року власники транспортних засобів Донеччини перерахували до місцевих бюджетів 846 тис. грн транспортного податку. Зокрема, громадяни сплатили 228 тис. грн, а внесок юридичних осіб – власників автомобілів до місцевих бюджетів області склав майже 618 тис. гривень.

Оголошення!

 • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області запрошує відвідати семінар на тему: «Актуальні питання оподаткування фізичних осіб-підприємців».

ПОТРЯСАЮЩАЯ новость!

 • PDF

Украина представила тройку финалистов в рейтинге международного чемпионата "CISCO Netriders"!

За результатами роботи фіскалів Донеччини з детінізації економіки відкрито кримінальні провадження на суму понад 94 млн гривень

 • PDF

ОГНИ

Співробітниками управління боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Донецькій області продовжується робота з детінізації економіки. Так, протягом п’яти місяців поточного року за результатами дослідження діяльності суб’єктів господарювання підготовлено та передано до правоохоронних органів 30 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, з них 12 матеріалів - щодо порушень у сфері державних закупівель.

Понад 14 тисяч адміністративних послуг надано податковими органами фіскальної служби Донеччини у травні 2017 року

 • PDF

ОГНИ

З початку 2017 року зафіксовано понад 815 тис. звернень представників бізнесу та громадян до податкових органів фіскальної служби Донецької області за отриманням адміністративних, консультативних та інформаційних послуг, з них у травні п.р. – понад 80,8 тис. звернень. У травні 2017 року податковими органами фіскальної служби області надано понад 14 тис. адміністративних послуг, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 26,9%.

Донеччина: надходження екологічного податку збільшились удвічі

 • PDF

Экология

Донеччина є одним з найпотужніших індустріальних регіонів України. Але індустріальний розвиток Донецької області має не тільки позитивні сторони. На території області розташовані значна кількість великих підприємств гірничовидобувної, металургійної, хімічної, машинобудівної та агропромислової галузей. Майже вся територія Донецької області залучена до господарського обороту, що призводить до значного навантаження на природні ресурси та до серйозних екологічних проблем. Тому контроль за справлянням екологічного податку – як одного з фінансових компенсаторів шкоди, що завдається природі, – є і залишатиметься одним з актуальних завдань органів фіскальної служби області.

Профілактика пожеж від необережного поводження з вогнем в пожеженебезпечний період!

 • PDF

Пожар

Причини, що призводять до пожеж, різні. Але найчастіше це необережне поводження з вогнем або порушення правил пожежної безпеки. Останнім часом традиційно почастішали випадки загорання сухої трави. Так з початку 2017 року в Центральному районі м. Маріуполя зареєстровано 59 пожеж, з них виїздів на пожежі пов’язані з загоранням сухої трави на поточний період вже 7 випадків.

Платники Маріупольської ОДПІ до Державного бюджету спрямували майже 722 млн. гривень

 • PDF

ОГНИ

За січень-травень 2017 року до Державного бюджету від платників Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області надійшло 721,7 млн. гривень податків і зборів, що на 149,9 млн. гривень більше у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. До місцевого бюджету – 1246,3 млн. гривень, що на 215,1 млн. гривень більше минулорічних надходжень.

Донеччина: надходження до зведеного бюджету на 46% перевищили минулорічні

 • PDF

ОГНИ

За результатами роботи протягом перших п’яти місяців 2017 року фахівцями фіскальної служби Донецької області забезпечено надходження до зведеного бюджету країни у сумі понад 6,7 млрд грн, що на 45,2%, або на 2,1 млрд грн, перевищує минулорічні надходження.

Донеччина: «Фантом» запобіг спробам незаконного перевезення на тимчасово окуповану територію товарів на 64 тис. гривень

 • PDF

ОГНИ

Не зважаючи на тимчасове припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей, схвалене Радою національної безпеки і оборони України в березні поточного року, окремі громадяни не припиняють спроб ввезення на тимчасово окуповану територію Донецької області товарів комерційного призначення.

На Донеччині зупинено спробу незаконного відшкодування 47 млн гривень ПДВ

 • PDF

Деньги

Сотрудниками Главного управления ГФС в Донецкой области совместно с Прокуратурой Донецкой области в мае текущего года раскрыта схема незаконного формирования налогового кредита НДС должностными лицами одного из предприятий-сельхозпроизводителей области за счет проведения в течение прошлого года фиктивных финансово-хозяйственных операций.

Азовская кредитная компания - кредит каждому мариупольцу

 • PDF

Мечтаете о новом телевизоре, стиральной машине, домашнем кинотеатре или телефоне? Задумали сделать ремонт, поменять мебель или просто решили отдохнуть?

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя