Пят22062018

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Повінь

 • PDF

Аби вберегти себе від небезпеки, 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області нагадує маріупольцям:

Донеччина: завдяки співробітникам «Фантому» електрообладнання вартістю понад 80 тис. грн не вивезли до непідконтрольної території

 • PDF

Фантом

Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області (спецпідрозділ «Фантом») 06.03.2018 під час огляду на КПВВ «Новотроїцьке» автомобілю ГАЗ-3221 під керуванням мешканця м.Волноваха Донецької області виявлено реле безперебійного живлення орієнтовною вартістю 80,8 тис. грн, яке останній намагався перевезти до тимчасово непідконтрольної українській владі території.

Щодо режиму роботи ЦОП у святкові та вихідні дні. Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує вас, що центри обслуговування платників працюватимуть у святкові та вихідні дні згідно з таким режимом роботи:

 • PDF

Налоговая

03 березня 2018 року — робочий день до 16 год. 45 хв.;

07 березня 2018 року — робочий день до 17 год. 00 хв.;

08 та 09 березня 2018 року — вихідні дні;

10 березня 2018 року — у режимі чергування (за необхідності, із залученням спеціалістів відповідних структурних підрозділів) до 13 год. 00 хв.

 

На Донеччині співробітники «Фантому» попередили спробу вивезення до непідконтрольної території комп’ютерної системи управління промисловим обладнанням вартістю 75 тис. гривень

 • PDF

Фантом

Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області (спецпідрозділ «Фантом») під час огляду на КПВВ «Новотроїцьке» автомобілю FIAT DOBLO під керуванням мешканця м. Донецьк виявлено комп’ютерну систему управління великогабаритними промисловими станками орієнтовною вартістю 75 тис. грн, яку останній намагався перевезти до території, тимчасово непідконтрольної українській владі.

Донеччина: протягом 2017 року погашено податкового боргу та заборгованості з єдиного соціального внеску у розмірі 1,3 млрд гривень

 • PDF

Долг

Податковий борг – це не тільки і не стільки приватна справа окремого платника податків, це проблема загальнодержавного значення, оскільки податковий борг є тими коштами, які не надійшли до державного та місцевих бюджетів, а значить і не можуть бути використані для здійснення вкрай важливих бюджетних видатків. Актуальним питання податкової заборгованості є, безумовно, і для Донецької області, особливо враховуючи сьогоденні реалії здійснення господарської діяльності в регіоні. Так, станом на 01.01.2018 податковий борг до зведеного бюджету по області склав 8 463,3 млн грн, в т.ч. до державного бюджету – 6 938,8 млн грн, а заборгованість з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) становила 2 964,9 млн гривень.

Проти порушника, що перевозив фальсифіковані тютюнові вироби, розпочато кримінальне провадження

 • PDF

Налоговая

Як повідомлялось раніше http://dn.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/328819.html, 28 лютого 2018 року працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області спільно з співробітниками Головного управління Національної поліції у Донецькій області та Прокуратури Донецької області у м. Дружківка Донецької області було зупинено автомобіль IVECO DAILY під керуванням мешканця Одеської області, який рухався в напрямку м. Краматорськ.

На КПВВ "Новотроицкое" предупреждена попытка вывоза партии мобильных телефонов на временно неконтролируемую территорию

 • PDF

Мобильные телефоны

На линии разграничения сотрудниками управления оперативного обеспечения на отдельных территориях зон АТО ГУ ГФС в Донецкой области (спецподразделение "Фантом") во время углубленного обзора автомобиля выявлена партия мобильных телефонов, которые житель г. Донецк пытался перевезти на временно неконтролируемую территорию Украины.

На Донеччині податкові платежі до зведеного бюджету перевищили рубіж у 3,3 мільярди гривень

 • PDF

Налоговая

З початку 2018 року Головним управлінням ДФС у Донецькій області забезпечено новий рівень надходжень до зведеного бюджету країни, що перевищує рубіж у 3,3 мільярди гривень. Порівняно з минулорічними показниками, за два місяці поточного року платники Донеччини сплатили податків та зборів майже на 16%, або на 455 млн грн більше.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПДВ - СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ!

 • PDF

Налоговая

Державна фіскальна служба у Донецькій області доводить до відома, що подання Повідомлення у вигляді розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної до ДФС України здійснюється платниками податку лише в період з 27.02.2018 по 18.03.2018 включно.

Увага! Різке похолодання сприяє переохолодженню організму та обмороженню частин тіла людей!

 • PDF

Холод

«Різке похолодання сприяє переохолодженню організму та обмороженню частин тіла людини. Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідність, а потім посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг».

Справляння рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України у 2018 році

 • PDF

Налоговая

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що платниками рентної плати є загальні користувачі радіочастотного ресурсу України, визначені законодавством про радіочастотний ресурс, яким надано право користуватися радіочастотним ресурсом України в межах виділеної частини смуг радіочастот загального користування на підставі:

В Мариуполе начался двухдневный футбольный чемпионат между командами фискальной службы Донетчины

 • PDF

Налоговая

Сегодня, 23 февраля, на базе физкультурно-оздоровительного комплекса ЧАО "ММК имени Ильича" в г. Мариуполе стартовал футбольный турнир среди команд фискальной службы Донетчины, который будет длиться 2 дня подряд. За титул чемпиона будут соревноваться 5 команд. Участниками нынешних соревнований стали сотрудники налоговой милиции, специалисты Покровско-Добропольского управление Главного управления ГФС в Донецкой области, Донецкой таможни ГФС и сводной команды других структурных подразделений главного управления.

Донеччина: з початку року власники нерухомості сплатили понад 10 мільйонів гривень

 • PDF

Налоговая

З початку 2018 року власники нерухомості Донецької області перерахували до місцевого бюджету 10 млн 495 тис. гривень, що на 37% або на 2 млн 835 тис. гривень більше надходжень січня 2017 року.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя