Чет22062017

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

У півтора рази збільшились надходження до місцевих бюджетів від платників-спрощенців Донеччини

 • PDF

Бюджет

Надходження єдиного податку від підприємців Донеччини постійно збільшуються, що в свою чергу сприяє зростанню дохідної частини бюджету місцевих громад області. З початку року «єдинники» Донеччини спрямували до місцевого бюджету регіону понад 144 млн грн, що на 55 млн грн або на 62% більше, ніж у минулому році.

Профілактика пожеж від необережного поводження з вогнем в пожеженебезпечний період!

 • PDF

Пожар

Причини, що призводять до пожеж, різні. Але найчастіше це необережне поводження з вогнем або порушення правил пожежної безпеки. Останнім часом традиційно почастішали випадки загорання сухої трави. Так з початку 2017 року в Центральному районі м. Маріуполя зареєстровано 33 пожежі, з них виїздів на пожежі пов’язані з загоранням сухої трави на поточний період вже 5 випадків.

Інформація щодо прийому та обслуговування мешканців Кальміуського та Лівобережного району

 • PDF

Пенсионный

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 №988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» відбудеться реорганізація управлінь Пенсійного фонду України в Іллічівському та Орджонікідзевському районах м. Маріуполя шляхом злиття в Лівобережне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Маріуполя Донецької області.

До уваги мешканців Приморського та Центрального районів м. Маріуполя

 • PDF

Пенсионный

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 р. № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» утворено Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Маріуполя шляхом злиття управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Маріуполя та управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Маріуполя.

Увага! Інформація для пенсіонерів – внутрішньо переміщених осіб!

 • PDF

Пенсионный

Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Маріуполя нагадує пенсіонерам зі статусом внутрішньо переміщеної особи, що згідно Постанови КМУ № 167 від 14.03.2016 Пенсійний фонд України та державний банк «Ощадбанк» здійснює емісію платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням.

З початку року Маріуполь поповнив Державний бюджет на 270,9 млн.грн.

 • PDF

Налоговая

За січень-лютий 2017 року платниками Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області направлено до Державного бюджету 270,9 млн. грн. податкових платежів, до місцевого бюджету – 482,3 млн.грн., що на 69,3 млн.грн. та 131,4 млн.грн., відповідно, більше аналогічного періоду минулого року.

Компания Формат успешно запустила глобальный социально-технический проект Безопасное детство в Мариуполе

 • PDF

Счастье – это то, что стремится дать каждая хорошая семья для своего ребенка. Для того, чтобы все заботливые родители Мариуполя смогли обеспечить своим детям постоянную защиту, в которой они так нуждаются, и подарить самое прекрасное детство, компания «Формат» запускает масштабный социально-технический проект по защите семьи и ребенка - «Безопасное детство»!

Пенсійний фонд інформує внутрішньо переміщених осіб

 • PDF

Пенсионный

Управління Пенсійного фонду України в Іллічівському районі м. Маріуполя нагадує внутрішньо переміщеним особам, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2016 року № 167, з 1 липня 2016 року виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам здійснюється через відділення «Державного Ощадбанку України».

Про електронні пенсійні посвідчення

 • PDF

Пенсионное

Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м.Маріуполя , нагадує, що з 1 серпня 2016 року розпочато видачу нових платіжних карток, які одночасно є електронними пенсійними посвідченнями (ЕПП). ЕПП виконуватиме одночасно дві функції – платіжної картки й посвідчення особи одержувача пенсії.

Зростання надходження митних платежів у Донецькій митниці ДФС - запорука якісних доріг у регіоні

 • PDF

Таможня

З 1 січня 2017 року набув чинності Закон України від 20.12.2016 №1789 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу». Відповідно до п.33 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» запроваджується експеримент з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування в усіх областях України. Нагадуємо, що відповідно до положень Закону 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників митних надходжень направляються до спеціальних фондів відповідних місцевих бюджетів і використовуються для ремонту доріг.

Декларуючи статки, громадяни Донеччини вже сплатили до бюджету 2,5 млн гривень

 • PDF

Бюджет

З початку деклараційної кампанії про свої минулорічні статки вже прозвітувало 2226 громадян Донеччини. З них 5 громадян задекларували доходи на суму, що перевищує 1 млн гривень. Загальна сума задекларованих за 2016 рік доходів – понад 119 млн грн, що на 116% перевищує показники минулого року.

Мешканці Донеччини стали частіше звертатись до фіскальної служби області

 • PDF

Налоговая

Найчастіше до фіскальної служби області мешканці Донеччини звертаються за отриманням роз’яснення податкового законодавства, проведення контрольно-перевірочної роботи та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, а також з метою інформування про ухилення від сплати податків.

Предупреждение

 • PDF

Пожар

о неконтролируемом сжигании сухой травы, листьев в весенне-летний период на территории Центрального района.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя