Вос21042019

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

У Маріупольській ОДПІ зафіксували ріст на 251,6 млн. гривень сплати ЄСВ порівняно з минулим роком

 • PDF

Налоговая

За сім місяців поточного року роботодавці та самозайняті особи міста Маріуполя перерахували до бюджету ¬¬¬¬1090,5 млн. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 251,6 млн. грн більше за минулорічний показник, або на 29,9 відсотків.

Маріупольська ОДПІ: як платнику отримати актуальну інформацію про стан розрахунків з бюджетом

 • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що інформацію про стан розрахунків з бюджетом по податках і зборах платники податків можуть отримати за допомогою онлайн-сервісу ДФС України «Електронний кабінет платника» (cabinet.sfs.gov.ua).

Почти 6 миллиардов гривен налога на доходы физических лиц и военного сбора пополнили сводный бюджет Донетчины

 • PDF

Налоговая

За семь месяцев 2018 года направленная плательщиками Донецкой области в сводный бюджет страны сумма налога на доходы физических лиц и военного сбора составила 5,9 млрд гривен. По сравнению с прошлогодними показателями поступления от уплаты указанных налогов увеличились на 935,7 млн гривен.

Алкоголь и папиросы принесли в местные бюджеты Донецкой области 26,5 миллионов гривен

 • PDF

Алкоголь

Розничная реализация алкогольных напитков и табачных изделий - существенный источник поступлений в бюджеты общин.

Легалізація заробітної плати та веб-портал, як засіб контролю за соціальними внесками

 • PDF

Пенсионный

Фінансово-економічний відділ № 2 Маріупольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що дотримання законодавства в питаннях нарахування заробітної плати та її легалізація - основні умови соціального захисту населення. Якщо працівнику нарахована заробітна плата не менше законодавчо встановленого мінімального рівня, з неї сплачено внески до Пенсійного фонду України, то такий місяць повністю зараховується до страхового стажу та заробітна плата за цей місяць враховується для розрахунку пенсії. У разі, якщо роботодавець не сплачує внески, то періоди, за які не сплачені внески, не включатимуться до уваги страхового стажу найманого працівника, цей заробіток не буде врахований для розрахунку розміру пенсії. Тому розмір пенсії безпосередньо залежить від розміру офіційно нарахованої заробітної плати.

Вплив розміру сплаченого єдиного соціального внеску фізичними особами-підприємцями на розмір майбутньої пенсії.

 • PDF

Пенисонный

Фінансово-економічний відділ № 2 Маріупольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що формула розрахунку пенсії встановлює пряму залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітної плати, з якої сплачені до 31.12.2010 року - страхові внески, з 01.01.2011 року – єдиний соціальний внесок до Пенсійного фонду. Чим вищими є ці показники, тим більшим є розмір пенсії. Починаючи з 2004 року до страхового стажу зараховують період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок (стаття 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон № 1058).

Наличные расчеты: нарушители в Донецкой области уплатили в бюджет свыше 1,2 млн гривен

 • PDF

Налоговая

Контроль за субъектами ведения хозяйствования, которые осуществляют расчеты в наличной и безналичной форме с использованием регистраторов расчетных операций, является важным направлением работы подразделений управления аудита ГУ ДФС в Донецкой области, тем более, что по состоянию на 01 августа 2018 года в регионе осуществляют такие расчеты 8369 хозяйственных единиц.

На Донетчине с 9807 гражданами работодатели официально оформили трудовые отношения

 • PDF

Налоговая

В фискальной службе Донетчины продолжается работа по выполнению мероприятий по детенизации сферы занятости населения. За январь-июнь 2018 года официальную работу и заработную плату получили 7468 граждан.

За специальное использование воды предприятия Донетчины уплатили более 75 миллионов гривен

 • PDF

Налоговая

За семь месяцев 2018 года плательщики рентной платы за специальное использование воды Донецкой области перечислили в бюджеты всех уровней 75,4 млн гривен. Эта сумма равными частями распределена между государственным и местными бюджетами.

Увага! Семінар для платників податків!

 • PDF

Налоговая

Маріупольська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Донецькій області запрошує відвідати семінар на тему: «Останні зміни в адмініструванні податку на додану вартість. Електронні сервіси ДФС».

Лектори: фахівці Головного управління ДФС у Донецькій області та Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області.

Семінар відбудеться 15 серпня 2018 року о 10:00 за адресою: м. Маріуполь, вул. Соборна, 7, зал засідань КП «Маріупольське ВУВКГ».

Телефон для довідок: (0629) 54-34-05.

 

Шановні громадяни – платники земельного податку та податку на нерухоме майно!

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що земельний податок та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Граничний термін сплати податків - 29 серпня 2018 року.

Якщо податкові повідомлення - рішення не надійшли, то необхідно звернутися до Центру обслуговування платників м. Маріуполя за адресою: вул. А. Куїнджі, 93.

Шановні громадяни, своєчасно сплачуйте податки!

 

Оголошення

Телефони «гарячої лінії» по переміщенню товарів в зоні проведення АТО: 093-443-44-09, 067-717-36-88

Новітня система е-Receipt – це революційний прорив у майбутнє для власників бізнесу

 • PDF

Слайд

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що Кабінетом Міністрів України 13 червня 2018 року прийнято постанову № 472 «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій», яка дозволить запровадити інноваційний підхід у сфері реєстраторів розрахункових операцій (касових апаратів).

Маріупольська ОДПІ: до початку прийняття працівника на роботу необхідно повідомити про це органи ДФС

 • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що до початку прийняття працівника на роботу за укладеним трудовим договором власник підприємства, установи, організації або фізична особа – підприємець повинен подати до контролюючих органів за місцем обліку повідомлення про прийняття такого працівника на роботу.

Увага! Новий сервіс від Пенсійного фонду України - смс-інформування

 • PDF

ПФУ

За для покращення інформування населення щодо пенсійного забезпечення та пенсійного страхування Пенсійним фондом України впроваджені інформаційні розсилки для інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя