Срд18072018

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

За кримінальними провадженнями, відкритими за матеріалами оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області, з початку року надійшло до бюджету 4,9 млн гривень

 • PDF

Налоговая

За січень – квітень 2018 року за матеріалами оперативного управління Головного управління ДФС у Донецькій області зареєстровано 25 кримінальних проваджень, з них 16 – за фактами ухилення від сплати податків , 5 – за фактом реалізації фальсифікованих підакцизних товарів, 1 – за фактом фіктивного підприємництва, 1 – за фактом підробки документів, які подаються для державної реєстрації юридичної особи та фізичної особи - підприємця, 2 – за фактами привласнення, розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем. Також працівниками податкової міліції Донецької області за січень – квітень 2018 року припинено діяльність 1-го «конвертаційного центру» та 1-го цеху підпільного виробництва лікеро-горілчаних виробів.

На Донетчине изъяты из незаконного оборота табачные изделия на сумму свыше 25 тыс. гривен

 • PDF

Сотрудниками специального подразделения налоговой милиции ГФС Украины, которое задействовано в состав Объединенных сил, 10.05.2018 в рамках операции "Акциз-2018" в г. Славянск Донецкой области в торговом павильоне на территории рынка "Центральный" установлен факт реализации подакцизных товаров, а именно табачных изделий, на которых отсутствуют марки акцизного налога установленного образцу. Незаконную деятельность проводила местная жительница, которая осуществляла реализацию табачной продукции без соответствующих разрешительных документов.

Донетчина: предупреждена попытка вывоза на неподконтрольную территорию брендовой обуви на сумму 145 тысяч гривен

 • PDF

Сотрудниками специального подразделения налоговой милиции ДФС Украины, которое задействовано в составе Объединенных сил, совместно с работниками пограничной службы Украины пресечена попытка незаконного вывоза на временно неподконтрольные украинской власти территории элитной мужской обуви.

Зовнішньоторговельний обіг в Донецькій митниці ДФС у січні – квітні 2018 року збільшився майже на 40%

 • PDF

Митниця

За даними Донецької митниці ДФС, протягом січня-квітня 2018 року її зовнішньоторговельний обіг у порівнянні з відповідним періодом 2017 року збільшився на 38% та склав більше 1,7 млрд доларів.

Маріупольська ОДПІ: з початку року до місцевого бюджету надійшло 975,8 млн. гривень

 • PDF

Налоговая

Протягом січня – квітня 2018 року від платників Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області до місцевого бюджету надійшло 975,8 млн. грн., це на 46,4 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді 2017 року.

Донетчина: попытка незаконного вывоза на неподконтрольную территорию товаров на сумму почти 300 тысяч гривен оказалась неудачной

 • PDF

Сотрудниками управления оперативного обеспечения на отдельных территориях зон АТО ГУ ГФС в Донецкой области совместно с работниками пограничной службы Украины изъято товары, которые житель Донецкой области пытался противоправно перевезти на временно неподконтрольную территорию.

На 33% збільшились надходження податку на нерухоме майно від власників нерухомості Донеччини

 • PDF

Налоговая

За чотири місяці 2018 року місцеві бюджети Донецької області отримали 27,5 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 33% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Лівобережний районний сектор уповноваженого органу з питань пробації на шляху виправлення суб’єктів пробації.

 • PDF

Майже два роки Лівобережний районний сектор уповноваженого органу з питань пробації реалізує традиційні цілі кримінального правосуддя, такі як стримування/покарання, повинні поступатися місцем реабілітаційним та відновним цілям правосуддя у справах правопорушників. Для того, щоб покарання стало ефективним реабілітаційним заходом, санкція повинна базуватися на індивідуальних потребах та ризиках повторного скоєння правопорушення кожною конкретною особою. Таким чином, в основі будь-якого обґрунтованого рішення має бути інформація про обвинуваченого, зібрана уповноваженим органом

Донецька митниця: інформаційно-роз’яснювальна компанія щодо запровадження принципу «єдиного вікна» при електронному декларуванні товарів триває

 • PDF

Митниця

26 квітня 2018 року у Маріуполі та Краматорську відбулись чергові наради в Донецькій митниці ДФС у форматі «круглих столів». Темою для обговорення стало застосування принципу «єдиного вікна» при електронному декларуванні товарів. У зустрічах прийняли участь фахівці Державної Азовської морської екологічної інспекції, Державної екологічної інспекції у Донецькій області, Головного Управління Держпродспоживслужби у Донецькій області, а також представники великого та середнього бізнесу регіону, уповноважені особи з питань декларування.

Внесок Донеччини до бюджету – 6,3 мільярдів гривень

 • PDF

Налоговая

З початку 2018 року зведений бюджет країни від платників податків Донецької області вже отримав 6,3 млрд грн, що в порівнянні з аналогічними показниками минулого року більше на 30%, або майже на 1,5 млрд гривень. Щомісяця платники Донеччини перераховують до бюджетів всіх рівнів понад 1,5 млрд грн, що на 372 млн грн більше, ніж торік.

У Маріуполі припинено діяльність з незаконної реалізації фальсифікованого алкоголю

 • PDF

Налоговая

Днями співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області під час проведення загальнодержавної операції «Акциз-2018» в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ст.204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), припинено діяльність з незаконної реалізації спиртовмісної рідини.

За І квартал 2018 року роботодавцям-порушникам донараховано до сплати понад 17 мільйонів гривень

 • PDF

Налоговая

Легалізація заробітної плати та зайнятості населення є і залишається одним з основних напрямків роботи фіскальної служби Донеччини. Саме тому, дбаючи про майбутнє громадян, їх соціальний захист та розвиток регіону за рахунок наповнення місцевих бюджетів, співробітники відомства продовжують проводити комплекс заходів, направлених на детінізацію трудових відносин.

В Маріуполі відбувся символічний забіг проти насильства в рамках інформаційної кампанії «Насильству немає виправдання»

 • PDF

Сьогодні, 12 квітня, у Приморському парку відбувся символічний міський забіг у рамках інформаційної кампанії «Насильству немає виправдання!». Участь у забігу взяло понад 200 учасників – патрульні та дільничні офіцери поліції, молодь, жінки-лідерки, активісти руху за гендерну рівність, жителі та жительки міста. Мета забігу – об’єднати поліцію та громаду у боротьбі проти насильства щодо жінок. Захід організовано ООН Жінки у співпраці з міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» та Міністерством внутрішніх справ України в рамках спільної програми ПРООН в Україні-ООН Жінки «Відновлення управління та сприяння примиренню у громадах України, що постраждали від конфлікту», яка фінансується Європейським Союзом.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя