Втр24102017

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

На 1 мільярд збільшились надходження податку на доходи фізичних осіб від платників Донеччини

 • PDF

Деньги

За шість місяців 2017 року спрямована платниками Донеччини до зведеного бюджету країни сума податку на доходи фізичних осіб перевищила відмітку у 4,2 млрд гривень. В порівнянні з минулорічними показниками надходження від сплати зазначеного податку збільшились на 1 мільярд 12 млн гривень.

В Маріуполі просто на вулиці фіскали вилучили 600 літрів сировини для виготовлення алкогольного фальсифікату

 • PDF

Фантом

Подія сталася днями на території Лівобережного району міста. Увагу працівників управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області («Фантом») звернув на себе автомобіль «TOYОTA Carina», під час огляду якого було виявлено 30 картонних коробок з 60-ма пластиковими ємкостями об’ємом по 10 літрів кожна, наповненими прозорою рідиною з характерним запахом спирту. Рідину сумнівного походження (600 літрів) орієнтовною вартістю 90 тис. грн та сам автомобіль, в якому вона перевозилась, вилучено. Розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Маріупольська ОДПІ: з початку року до місцевого бюджету надійшло понад 1,4 млрд. гривень

 • PDF

Налоговая

Від платників Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області за січень-червень 2017 року до місцевого бюджету надійшло 1476,6 млн.грн., це на 247,5 млн.грн. більше, ніж у відповідному періоді 2016 року.

Найбільшу питому вагу в доходах місцевого бюджету займає податок на доходи фізичних осіб, якого з початку року сплачено 1145,6 млн.грн.

Платники, що працюють на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевого бюджету 79,6 млн. грн. єдиного податку. Кошик місцевого бюджету поповнився за рахунок плати за землю – 112,8 млн.грн., плати за воду – 20,3 млн.грн., акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів – 36,8 млн.грн, податку на нерухоме майно – 9,5 млн.грн.

 

Щодо запровадження СМ КОР

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що запроваджено систему автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН ( далі СМ КОР).

СМ КОР здійснюється ДФС України на підставі аналізу даних звітних показників платника податку, наявної податкової інформації, а також інформації, поданої платником податку за визначеною формою, яка відображає специфіку господарської діяльності платника податку окремо по кожному виду економічної діяльності. У разі, якщо за результатами моніторингу визначено, що податкова накладна/розрахунок коригування відповідає визначеним критеріям, реєстрація такої податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється.

Новий механізм, який дозволяє автоматично аналізувати податкову накладну на наявність ризиків, запроваджено Податковим кодексом України для підвищення ефективності боротьби з ухиленням від оподаткування.

СМ КОР дає можливість зупиняти випадки безпідставної реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, у разі коли постачальник фактично не здійснює господарську операцію, а реєструє виключно з метою надання покупцю необгрунтованої податкової вигоди у вигляді неправомірного сформованого кредиту з ПДВ.

СМ КОР побудована таким чином, щоб превентивно реагувати на зловживання недобросовісних платників податків - не лише бачити потенційні порушення, а й унеможливити безпідставне формування податкового кредиту навіть до моменту подання податкової декларації з ПДВ, вже на стадії реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування.

Функціонування системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ сприятиме детінізації економіки, створенню рівних конкурентних умов діяльності для суб’єктів господарювання, збільшенню надходжень до бюджету.

 

Щодо інструкції з заповнення Таблиці платника податків

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що для зручності платників податків ДФС України пропонує інструкцію щодо правильності заповнення Таблиці платника податків при реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН).

При зупинці реєстрації податкової накладної в ЄРПН платник податку має право надати таблицю платника податків, що дозволяє в подальшому суттєво зменшити кількість тих податкових накладних, які будуть заблоковані. Таблиця має містити тільки ті коди УКТЗЕД і ті коди КВЕД, які дійсно відповідають діяльності платника, по якому зупинена податкова накладна.

Комісія ДФС України розглядає таблиці платника податків у найкоротший термін – до 5 днів.

Ознайомитись з Інструкцією щодо правильності заповнення Таблиці платника податків при реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних можна на сайті ДФС України за посиланням http://sfs.gov.ua/data/files/207836.pdf.

 

До уваги платників податків! Телефонні «гарячі лінії» у серпні

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що в.о. начальника Маріупольської ОДПІ Паша Людмилою Георгіївною проводяться телефонні «гарячі лінії»:

03 та 10 серпня 2017 року з 10:00 до 11:00 на тему: «Актуальні питання щодо запровадження СМ КОР» по телефону (0629)470175

На 30 мільйонів гривень зросли надходження від користувачів корисних копалин Донецької області

 • PDF

Деньги

Протягом першого півріччя 2017 року платники рентних платежів – надрокористувачі Донецької області спрямували до зведеного бюджету країни 185 млн грн, в тому числі до державного бюджету перераховано суму у розмірі 136,6 млн грн, до місцевих бюджетів надійшло – 48,5 млн гривень. Такі показники на 16%, або на 29,4 млн грн, перевищують сплачену торік суму рентної плати за користування надрами.

Маріупольська ОДПІ: розгляд звернень громадян за перше півріччя 2017 року

 • PDF

Налоговая

До Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області за січень-червень 2017 року надійшло 20 письмових звернень громадян, що на 3 звернення більше, ніж за відповідний період 2016 року та 1 колективне звернення, що на 2 звернення менше відповідного періоду 2016 року.

У Донецькій області кількість виявлених правопорушень митних правил збільшилась на 20%

 • PDF

Таможня

За результатами роботи управління протидії митним правопорушенням Донецької митниці ДФС протягом січня – червня 2017 року виявлено та задокументовано 43 порушення митних правил, що майже на 21% більше, ніж за відповідний період 2016 року. Слід відмітити, що попередня оцінка предметів правопорушень складає понад 7,67 млн грн, що у 240 раз перевищує минулорічні показники.

У Миколаєві ліквідовано центр конвертації з оборотом більше півмільярда гривень

 • PDF

Финансы

Співробітники податкової міліції Донецької і Миколаївської областей, спільно з Прокуратурою Донецької області припинили діяльність центру конвертації з оборотом 508 мільйонів гривень, який працював в Миколаєві.

Азовская кредитная компания - кредит каждому мариупольцу

 • PDF

Мечтаете о новом телевизоре, стиральной машине, домашнем кинотеатре или телефоне? Задумали сделать ремонт, поменять мебель или просто решили отдохнуть?

Сохраним урожай от огня!

 • PDF

Урожай

На полях Украины идет уборка урожая. Общеизвестно, что в это напряженное время малейшая неосторожность с огнем в хлебных массивах, брошенный окурок, искры от сельхозмашин и т.д. могут привести к пожару, превратить золотое зерно в черный пепел.

В Маріуполі вилучено чергову партію цигарок без марок акцизного податку

 • PDF

Фантом

Управлінням оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області («Фантом») в рамках операції «Акциз – 2017» вилучено чергову партію тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка.

Маріуполь: боротьба з безліцензійною торгівлею триває

 • PDF

Фантом

Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення заходів, направлених на постійний моніторинг ринку підакцизних товарів та запобігання розповсюдження фальсифікату. Позитивні результати у цій справі приносить і співпраця з Маріупольською міською радою.

З непідконтрольної території Донецької області намагались вивезти 930 пачок фальсифікованих цигарок

 • PDF

Контроль

Незважаючи на тимчасове припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей, схвалене Радою національної безпеки і оборони України в березні поточного року, окремі громадяни не припиняють спроб перевезення на територію України товарів комерційного призначення.

Донеччина: бажаючих працювати на спощеній системі оподаткування стало більше

 • PDF

Предприниматели

На сьогодні у Донецькій області на спрощеній системі оподаткування працюють понад 44,7 тис. фізичних осіб – підприємців. Цієї категорії платників у регіоні стає більше. Особливо це стосується підприємців, які обрали ІІІ групу єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року кількість таких фізичних осіб збільшилась на 4,3% – з 14,4 тис. до 15,1 тис. громадян.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя