Втр24042018

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

В Маріуполі відбувся символічний забіг проти насильства в рамках інформаційної кампанії «Насильству немає виправдання»

  • PDF

Сьогодні, 12 квітня, у Приморському парку відбувся символічний міський забіг у рамках інформаційної кампанії «Насильству немає виправдання!». Участь у забігу взяло понад 200 учасників – патрульні та дільничні офіцери поліції, молодь, жінки-лідерки, активісти руху за гендерну рівність, жителі та жительки міста. Мета забігу – об’єднати поліцію та громаду у боротьбі проти насильства щодо жінок. Захід організовано ООН Жінки у співпраці з міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» та Міністерством внутрішніх справ України в рамках спільної програми ПРООН в Україні-ООН Жінки «Відновлення управління та сприяння примиренню у громадах України, що постраждали від конфлікту», яка фінансується Європейським Союзом.

Антикорупційний звіт Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Маріуполя Донецької області за І квартал 2018 року

  • PDF

Пенсионный

З метою реалізації антикорупційного законодавства та подальшого підвищення ефективності системи запобігання і протидії корупції, на виконання Плану антикорупційних заходів Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Маріуполя Донецької області на 2018 рік, управління звітує за результатами корупційних ризиків у діяльності органів Пенсійного фонду України.

Оголошення

  • PDF

Увага! 13 квітня о 14.00 в читальному залі Центральної міської бібліотеки ім. В.Г. Короленка відбудеться День інформації «Пенсійна реформа в питаннях та відповідях» в межах Всеукраїнського Тижня правових знань.

Якісний та кваліфікований розгляд звернень громадян – пріоритетний напрямок роботи податківців Донеччини

  • PDF

Налоговая

Якісний та кваліфікований розгляд звернень громадян, оперативне вирішення суперечливих питань, що виникають в сфері податкового законодавства – пріоритетний напрямок роботи фіскальної служби Донеччини.

Співробітники «Фантому» попередили спробу вивезення до непідконтрольної території радіотоварів та електронних пристроїв на суму понад 60 тис. гривень

  • PDF

Фантом

29 березня фіскальним нарядом управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області (спецпідрозділ «Фантом») на КПВВ "Новотроїцьке" під час проведення заходів, спрямованих на виявлення фактів порушення законодавства України щодо порядку переміщення товарів через лінію зіткнення, виявлено в ручній поклажі громадянки України, яка направлялась з підконтрольної території на тимчасово окуповану територію, радіотовари орієнтовною вартістю 32,9 тис. гривень.

Співробітниками «Фантому» задокументовано факт пропозиції надання неправомірної вигоди

  • PDF

Фантом

30 березня 2018 року під час несення служби на КПВВ «Мар'їнка» співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області спільно із працівниками Державної прикордонної служби під час здійснення контрольно-дозвільних процедур задокументовано факт пропозиції надання неправомірної вигоди в сумі 2000 гривень.

Майже 43 мільйони гривень надійшло до місцевих бюджетів від аграріїв Донеччини

  • PDF

Налоговая

Сплативши у січні-лютому 2018 року єдиний податок, агровиробники Донеччини вже поповнили місцеві бюджети області на 42,8 млн грн, це на 36% або на 11,5 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Азовская кредитная компания - кредит каждому мариупольцу

  • PDF

Мечтаете о новом телевизоре, стиральной машине, домашнем кинотеатре или телефоне? Задумали сделать ремонт, поменять мебель или просто решили отдохнуть?

Митниками Донеччини за січень-лютий перераховано більше 156 тис. грн за порушення митного законодавства

  • PDF

Митниця

Донецькою митницею ДФС протягом перших двох місяців 2018 року виявлено та задокументовано 37 порушень митних правил на суму майже 3,9 млн гривень. Із загальної кількості справ, у п’яти випадках реально вилучені предмети правопорушень, вартість яких, за попередньою оцінкою, складає 62 тис. гривень. Фактів незаконного переміщення наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів, зброї та бойових припасів, а також культурних цінностей у січні – лютому 2018 року не виявлено.

На Донеччині за січень-лютий громадяни задекларували більше 178 млн гривень

  • PDF

Налоговая

З початку деклараційної кампанії про свої минулорічні доходи вже прозвітував 2451 громадянин Донеччини. З них 12 громадян задекларували доходи на суму, що перевищує 1 млн гривень. Загальна сума задекларованих за 2017 рік доходів – 178,1 млн грн, що на 10,1% перевищує показники минулого року.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя