Втр21112017

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Oбережно! Вибухонебезпечні предмети та речовини!

 • PDF

Мины

Натрапити на небезпечну «іграшку» можна практично скрізь: у лісі, у старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі й навіть на вулицях міст. І якщо вибухові пристрої серійного зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом і діяти відповідно до ситуації, то саморобну вибухівку, що може з’явитися на вулицях міст і селищ, розпізнати набагато складніше.

В поисках зимних чудес!

 • PDF

Новый год

18 и 19 ноября 2017 г в 16:00. Хоть до новогодних праздников далеко, но мы подготовили Вам детскую предновогоднюю сказку.

Донеччина: за 10 місяців 2017 року платники податків області подали 284 скарги в порядку адміністративного оскарження

 • PDF

Жалоба

За січень-жовтень 2017 року від суб’єктів господарювання Донецької області надійшло до Головного управління ДФС у Донецькій області 284 первинні скарги на 527 рішень державних податкових інспекцій, у тому числі 73 скарги на 86 рішень про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та вимог про сплату боргу (недоїмки) з єдиного внеску.

На Донеччині у судовому порядку на користь держави вирішені справи на 170 млн гривень

 • PDF

Налоговая

З початку року порушено провадження в судах по 763 справах, де однією зі сторін виступали органи ДФС у Донецькій області, на загальну суму понад 1,7 млрд гривень. Із розглянутих справ на користь держави вирішено 409 судових справ, або майже 94%, на суму 170 млн грн та на користь платників – 26 справ на суму 2,9 млн гривень.

З початку року підрозділами аудиту Донеччини додатково забезпечено 22,3 мільйона гривень надходжень до бюджету

 • PDF

Налоговая

З початку 2017 року фахівці підрозділів аудиту фіскальної служби Донецької області провели 284 документальні перевірки. За результатами проведених документальних превірок донараховано податкових зобов’язань на 1,3 млрд гривень. Крім того, в ході перевірок зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 107 млн грн, що упередило несплату податку на прибуток у майбутньому на 19 млн гривень.

Георгий Почепцов: «Лайки сделали специально для того, чтобы захватить вас эмоционально и заставить реагировать»

 • PDF

14 ноября на факультете филологии и массовых коммуникаций МГУ прошла открытая лекция доктора филологических наук, профессора, специалиста в области коммуникационных технологий Георгия Почепцова. Ее тема - «Информационные войны и операции влияния в бизнесе, политике и военном деле» - вызвала интерес со стороны студентов специальностей «Журналистика» и «Реклама и связи с общественностью», аспирантов и преподавателей.

Мастер-класс «Мифы коммуникаций» Татьяны Ивановой

 • PDF

14 ноября на факультете филологии и массовых коммуникаций Мариупольского государственного университета для студентов специальности «Реклама и связи с общественностью» в рамках «Зіркового тижня» прошел мастер-класс доктора педагогических наук, профессора, руководящего партнера Академии украинской прессы Татьяны Ивановой.

Студенты МГУ встретились с мэтрами журналистики Владимиром Мостовым и Николаем Токарским

 • PDF

14 ноября состоялась творческая встреча будущих журналистов Мариупольского государственного университета с фундатором Комиссии по журналистской этике, основателем газеты "Зеркало недели" Владимиром Мостовым и главным редактором региональной газеты "Приазовский рабочий" Николаем Токарским.

Азовская кредитная компания - кредит каждому мариупольцу

 • PDF

Мечтаете о новом телевизоре, стиральной машине, домашнем кинотеатре или телефоне? Задумали сделать ремонт, поменять мебель или просто решили отдохнуть?

Предупредим «ПОЖАР»

 • PDF

Пожар

Статистика и анализ пожаров показывает, что наибольшее количество пожаров происходит по причине неосторожного обращения с огнём при курении в нетрезвом состоянии.

Надходження транспортного податку на Донеччині перевищили 3 мільйони гривень

 • PDF

Налоговая

З початку року власники дорогих автомобілів – юридичні та фізичні особи сплатили до місцевих бюджетів Донецької області майже 3 мільйони 150 тисяч гривень транспортного податку. Зазначимо, що лише у жовтні 2017 року автовласники перерахували 481 тис. гривень.

Своєчасна сплата єдиного внеску – запорука майбутнього

 • PDF

Налоговая

Загальний борг платників, які повинні сплачувати єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, по Донецькій області станом на 01.11.2017 складає 2,9 млрд гривень. Слід зазначити, що більша частина заборгованості припадає на підприємства, що знаходяться на непідконтрольній українській владі території, а саме майже 1,6 млрд гривень.

Підприємства Донеччини перерахували понад 711 мільйонів гривень екологічного податку

 • PDF

Налог

У даний час шкідливі викиди потребують великої уваги і відповідних дій від держави, спрямованих на зменшення шкоди, що завдається навколишньому середовищу. Один з інструментів державного управління природокористуванням – це екологічний податок. Адже, сплачуючи еко-податок, підприємства частково компенсують негативний вплив на природу різного роду шкідливих та небезпечних факторів, які виникають у процесі ведення господарської діяльності.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя