Срд23052018

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Податковою міліцією Донеччини попереджено незаконне відшкодування ПДВ на 84 млн гривень

 • PDF

Налоговая

Податковою міліцією Головного управління ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів, направлених на боротьбу зі злочинами пов’язаними з незаконним відшкодуванням та несплатою ПДВ до державного бюджету України.

Власники та орендарі земель Донеччини поповнили місцеві бюджети понад 270 мільйонами гривень

 • PDF

Налоговая

За чотири місяці 2018 року місцеві бюджети Донецької області отримали 271,6 млн грн плати за землю. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 247 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували 24,6 млн гривень.

Азовская кредитная компания - кредит каждому мариупольцу

 • PDF

Мечтаете о новом телевизоре, стиральной машине, домашнем кинотеатре или телефоне? Задумали сделать ремонт, поменять мебель или просто решили отдохнуть?

Кредит? Только если “Ваша Готівочка”

 • PDF

Не знаете на чем еще сэкономить деньги до зарплаты? Не теряйте времени на поиск и найдите ответ в этой статье прямо сейчас.

Інформаційно-просвітницька акція в рамках кампанії «Насильству немає виправдання» в м. Маріуполь Донецької області

 • PDF

11 травня у Маріуполіна площібіля Драмтеатруза участі поліцейських та жителів міста відбулась художня акція у рамках кампанії «Насильству немає виправдання!». Офіцери поліції, представники місцевих органів влади, дівчата та хлопці, активісти руху за гендерну рівність, жінки-лідерки та жителі громадиспільно намалювали власноруч величезний символ кампанії – 4*6 метрів, щоб показати, що у Маріуполіне виправдовують насильство щодо жінок і воно є неприпустимим у повсякденному житті.

За кримінальними провадженнями, відкритими за матеріалами оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області, з початку року надійшло до бюджету 4,9 млн гривень

 • PDF

Налоговая

За січень – квітень 2018 року за матеріалами оперативного управління Головного управління ДФС у Донецькій області зареєстровано 25 кримінальних проваджень, з них 16 – за фактами ухилення від сплати податків , 5 – за фактом реалізації фальсифікованих підакцизних товарів, 1 – за фактом фіктивного підприємництва, 1 – за фактом підробки документів, які подаються для державної реєстрації юридичної особи та фізичної особи - підприємця, 2 – за фактами привласнення, розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем. Також працівниками податкової міліції Донецької області за січень – квітень 2018 року припинено діяльність 1-го «конвертаційного центру» та 1-го цеху підпільного виробництва лікеро-горілчаних виробів.

На Донетчине изъяты из незаконного оборота табачные изделия на сумму свыше 25 тыс. гривен

 • PDF

Сотрудниками специального подразделения налоговой милиции ГФС Украины, которое задействовано в состав Объединенных сил, 10.05.2018 в рамках операции "Акциз-2018" в г. Славянск Донецкой области в торговом павильоне на территории рынка "Центральный" установлен факт реализации подакцизных товаров, а именно табачных изделий, на которых отсутствуют марки акцизного налога установленного образцу. Незаконную деятельность проводила местная жительница, которая осуществляла реализацию табачной продукции без соответствующих разрешительных документов.

Донетчина: предупреждена попытка вывоза на неподконтрольную территорию брендовой обуви на сумму 145 тысяч гривен

 • PDF

Сотрудниками специального подразделения налоговой милиции ДФС Украины, которое задействовано в составе Объединенных сил, совместно с работниками пограничной службы Украины пресечена попытка незаконного вывоза на временно неподконтрольные украинской власти территории элитной мужской обуви.

Зовнішньоторговельний обіг в Донецькій митниці ДФС у січні – квітні 2018 року збільшився майже на 40%

 • PDF

Митниця

За даними Донецької митниці ДФС, протягом січня-квітня 2018 року її зовнішньоторговельний обіг у порівнянні з відповідним періодом 2017 року збільшився на 38% та склав більше 1,7 млрд доларів.

Маріупольська ОДПІ: з початку року до місцевого бюджету надійшло 975,8 млн. гривень

 • PDF

Налоговая

Протягом січня – квітня 2018 року від платників Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області до місцевого бюджету надійшло 975,8 млн. грн., це на 46,4 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді 2017 року.

Донетчина: попытка незаконного вывоза на неподконтрольную территорию товаров на сумму почти 300 тысяч гривен оказалась неудачной

 • PDF

Сотрудниками управления оперативного обеспечения на отдельных территориях зон АТО ГУ ГФС в Донецкой области совместно с работниками пограничной службы Украины изъято товары, которые житель Донецкой области пытался противоправно перевезти на временно неподконтрольную территорию.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя