Пят24112017

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

Главная распродажа года! Черная пятница (Black Friday)! Она стартует с 24 ноября…

 • PDF

Cписки магазинов участников уже известны!

Надходження до держбюджету від Донецької митниці ДФС наближаються до позначки 5 млрд гривень

 • PDF

Налоговая

За десять місяців 2017 року митниками Донеччини до Державного бюджету України перераховано майже 4,9 млрд грн митних платежів. В порівнянні з аналогічним періодом 2016 року надходження до казни держави збільшилися на 67 %, або на 1,95 млрд гривень. Тільки у жовтні поточного року до держскарбниці надійшло близько 633 тис. грн, що на 62%, або 243 млн грн, більше, ніж торік. Левову частку сплачених платежів традиційно складає податок на додану вартість, доля якого в загальній сумі перерахованих платежів становить майже 96 % або 4,7 млрд гривень.

У жовтні 2017 року органами фіскальної служби Донеччини надано понад 19 тисяч адміністративних послуг

 • PDF

Налоговая

З початку 2017 року зафіксовано понад 1,5 млн звернень представників бізнесу та громадян до органів фіскальної служби Донецької області за отриманням адміністративних, консультативних та інформаційних послуг, у тому числі у жовтні п.р. – понад 174,1 тис. звернень. У жовтні 2017 року органами фіскальної служби області надано понад 19 тис. адміністративних послуг, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше майже на 34,1%.

На Донеччині від ліцензування продажу підакцизної групи товарів надійшло понад 27 мільйонів гривень

 • PDF

Налоговая

З початку 2017 року до місцевих бюджетів Донецької області надійшло 27,5 мільйонів гривень плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Від мешканців Донеччини на підтримку української армії спрямовано 352 мільйони гривень

 • PDF

Налоговая

За січень-жовтень 2017 року від платників податків Донеччини до державного бюджету перераховано 352 млн грн військового збору. У жовтні, сплативши військовий збір, мешканці Донеччини поповнили Державний бюджет України майже на 40 млн гривень.

Митники Донеччини виявили порушення митних правил на 8,2 млн гривень

 • PDF

Митниця

Протягом січня-жовтня 2017 року митниками Донеччини виявлено та задокументовано 135 порушень митних правил на загальну суму 8,2 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість виявлених правопорушень зросла більше ніж в 2,5 рази, а вартість предметів правопорушень, за попередньою оцінкою, - майже в 70 разів.

Oбережно! Вибухонебезпечні предмети та речовини!

 • PDF

Мины

Натрапити на небезпечну «іграшку» можна практично скрізь: у лісі, у старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі й навіть на вулицях міст. І якщо вибухові пристрої серійного зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом і діяти відповідно до ситуації, то саморобну вибухівку, що може з’явитися на вулицях міст і селищ, розпізнати набагато складніше.

В поисках зимних чудес!

 • PDF

Новый год

18 и 19 ноября 2017 г в 16:00. Хоть до новогодних праздников далеко, но мы подготовили Вам детскую предновогоднюю сказку.

Донеччина: за 10 місяців 2017 року платники податків області подали 284 скарги в порядку адміністративного оскарження

 • PDF

Жалоба

За січень-жовтень 2017 року від суб’єктів господарювання Донецької області надійшло до Головного управління ДФС у Донецькій області 284 первинні скарги на 527 рішень державних податкових інспекцій, у тому числі 73 скарги на 86 рішень про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та вимог про сплату боргу (недоїмки) з єдиного внеску.

На Донеччині у судовому порядку на користь держави вирішені справи на 170 млн гривень

 • PDF

Налоговая

З початку року порушено провадження в судах по 763 справах, де однією зі сторін виступали органи ДФС у Донецькій області, на загальну суму понад 1,7 млрд гривень. Із розглянутих справ на користь держави вирішено 409 судових справ, або майже 94%, на суму 170 млн грн та на користь платників – 26 справ на суму 2,9 млн гривень.

З початку року підрозділами аудиту Донеччини додатково забезпечено 22,3 мільйона гривень надходжень до бюджету

 • PDF

Налоговая

З початку 2017 року фахівці підрозділів аудиту фіскальної служби Донецької області провели 284 документальні перевірки. За результатами проведених документальних превірок донараховано податкових зобов’язань на 1,3 млрд гривень. Крім того, в ході перевірок зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 107 млн грн, що упередило несплату податку на прибуток у майбутньому на 19 млн гривень.

Георгий Почепцов: «Лайки сделали специально для того, чтобы захватить вас эмоционально и заставить реагировать»

 • PDF

14 ноября на факультете филологии и массовых коммуникаций МГУ прошла открытая лекция доктора филологических наук, профессора, специалиста в области коммуникационных технологий Георгия Почепцова. Ее тема - «Информационные войны и операции влияния в бизнесе, политике и военном деле» - вызвала интерес со стороны студентов специальностей «Журналистика» и «Реклама и связи с общественностью», аспирантов и преподавателей.

Мастер-класс «Мифы коммуникаций» Татьяны Ивановой

 • PDF

14 ноября на факультете филологии и массовых коммуникаций Мариупольского государственного университета для студентов специальности «Реклама и связи с общественностью» в рамках «Зіркового тижня» прошел мастер-класс доктора педагогических наук, профессора, руководящего партнера Академии украинской прессы Татьяны Ивановой.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя