Вос26032017

Back Новости Новости Мариуполь

Мариуполь

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ

 • PDF

Пенсионнеры

Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м.Маріуполя повідомляє, що на виконання підпункту 2 пункту 2 рішення від 15 березня 2017р. Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» затвердженого указом Президента України від 15 березня 2017 р. № 63, з 1 квітня 2017 року Пенсійний фонд України призупиняє фінансування таких банків: ПАТ «Сбербанк», ПАТ «ВіЕй Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», ПАТ «ВТБ БАНК».

Донеччина: 7770 громадян отримали картку платника податків у лютому 2017 року

 • PDF

Картка платника

З початку 2017 року за отриманням адміністративних, консультативних та інформаційних послуг до органів фіскальної служби Донеччини звернулись понад 414 тис. громадян та представників бізнесу. У лютому їм було надано понад 15,7 тисяч адмінпослуг, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 16%.

До уваги акціонерів Відкритого акціонерного Товариства АГРУС»

 • PDF

Собрание

Місцезнаходження: 87513 Донецька область м. Маріуполь, Володарське шосе,6/н

Основні вимоги до заповнення звітності по єдиному внеску згідно до форми «Додаток 4»

 • PDF

пенсионный

Управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Маріуполя повідомляє про те, що з 1 жовтня 2013 року функції ведення реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування покладені на органи Пенсійного фонду України.

Легалізація трудових відносин та підвищення рівня мінімальної заробітної плати

 • PDF

Зарплата

Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Маріуполя нагадує, що із 1 січня 2017 року змінилося поняття мінімальної зарплати. Під нею матимемо на увазі встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці. Мінімальна зарплата лишається державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності й господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.

Виявлені на Донеччині порушники митного законодавства сплатили 54 тис. грн штрафних санкцій

 • PDF

Граница

Протягом січня-лютого 2017 року фахівцями Донецької митниці ДФС виявлено та задокументовано два порушення митних правил.

У півтора рази збільшились надходження до місцевих бюджетів від платників-спрощенців Донеччини

 • PDF

Бюджет

Надходження єдиного податку від підприємців Донеччини постійно збільшуються, що в свою чергу сприяє зростанню дохідної частини бюджету місцевих громад області. З початку року «єдинники» Донеччини спрямували до місцевого бюджету регіону понад 144 млн грн, що на 55 млн грн або на 62% більше, ніж у минулому році.

Профілактика пожеж від необережного поводження з вогнем в пожеженебезпечний період!

 • PDF

Пожар

Причини, що призводять до пожеж, різні. Але найчастіше це необережне поводження з вогнем або порушення правил пожежної безпеки. Останнім часом традиційно почастішали випадки загорання сухої трави. Так з початку 2017 року в Центральному районі м. Маріуполя зареєстровано 33 пожежі, з них виїздів на пожежі пов’язані з загоранням сухої трави на поточний період вже 5 випадків.

Інформація щодо прийому та обслуговування мешканців Кальміуського та Лівобережного району

 • PDF

Пенсионный

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 №988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» відбудеться реорганізація управлінь Пенсійного фонду України в Іллічівському та Орджонікідзевському районах м. Маріуполя шляхом злиття в Лівобережне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Маріуполя Донецької області.

До уваги мешканців Приморського та Центрального районів м. Маріуполя

 • PDF

Пенсионный

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 р. № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» утворено Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Маріуполя шляхом злиття управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Маріуполя та управління Пенсійного фонду України в Приморському районі м. Маріуполя.

Увага! Інформація для пенсіонерів – внутрішньо переміщених осіб!

 • PDF

Пенсионный

Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Маріуполя нагадує пенсіонерам зі статусом внутрішньо переміщеної особи, що згідно Постанови КМУ № 167 від 14.03.2016 Пенсійний фонд України та державний банк «Ощадбанк» здійснює емісію платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням.

З початку року Маріуполь поповнив Державний бюджет на 270,9 млн.грн.

 • PDF

Налоговая

За січень-лютий 2017 року платниками Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області направлено до Державного бюджету 270,9 млн. грн. податкових платежів, до місцевого бюджету – 482,3 млн.грн., що на 69,3 млн.грн. та 131,4 млн.грн., відповідно, більше аналогічного періоду минулого року.

Компания Формат успешно запустила глобальный социально-технический проект Безопасное детство в Мариуполе

 • PDF

Счастье – это то, что стремится дать каждая хорошая семья для своего ребенка. Для того, чтобы все заботливые родители Мариуполя смогли обеспечить своим детям постоянную защиту, в которой они так нуждаются, и подарить самое прекрасное детство, компания «Формат» запускает масштабный социально-технический проект по защите семьи и ребенка - «Безопасное детство»!

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя