Суб17042021

Back Новости Новости События Топ - 10 найбідніших країн світу

Топ - 10 найбідніших країн світу

Бедность

З кожним століттям кількість людей в світі все більше збільшується. На жаль, не кожна держава в силах забезпечити своїх громадян найелементарнішими речами.

Ми представляємо вам огляд на список найбідніших країн світу за 2021 рік, спираючись на офіційні дані Міжнародного валютного фонду.

Перше місце нашого рейтингу очолює Центрально-Африканська республіка. За офіційними даними Міжнародного валютного фонду Центрально-Африканська республіка - найбідніша країна в світі 2021р. Через чисельні військові конфлікти і перевороти країна дуже повільно розвивається.

Друге місце отримала Демократична Республіка Конго. Причина бідності також військові конфлікти та політичні сутички.

Третє місце займає Бурунді. Це невелика держава в Східній Африці. В державі слабка інфраструктура, обмежений доступ до освіти та медицини. Місцеві жителі змушені голодувати через низький рівень доходів.

Розташована в Західній Африці Ліберія, займає четверте місце. Виною бідності країни є боротьба за владу і численні Громадянські війни.

У рейтингу найбільш бідних країн світу, на п'ятому місці розташований Нігер. Це Африканська держава. Бідність цієї країни аналогічна попереднім. Військові перевороти політичні вбивства і конфлікти.

Шосте місце займає Африканська країна Малаві. Економіка країни дуже слабка. Мільйони населення Малаві потерпає від повальної бідності, низької тривалості життя та хвороб.

Також Африканська країна, Мазамбік, займає сьоме місце по бідності. Тут злидні є проблемою національного масштабу.

Восьме місце займає Ерітерія. Вона розташована в Східній Африці. Величезні військові витрати тільки погіршують економічне становище країни.

Мадагаскар, острівна держава в Індійському океані, займає дев'яте місце. Більш 26,7 млнмісцевих жителів змушені існувати в несприятливих умовах. Основу бюджету Мадагаскару складають риболовство і лісове господарство.

Замикає рейтинг топ-10 бідних країн Світу - Коморські острови. Бідність країни обумовлена серією державних переворотів і політичною нестабільністю.

Як ми бачимо, самі беднин країни світу розташовані переваги в Африці. Так давайте ж цінувати те, що ми маємо.

Ампілогова Олександра

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя