Пят30072021

Back Новости Новости События У яких випадках і для чого потрібно встановлювати домофон?

У яких випадках і для чого потрібно встановлювати домофон?

З метою зробити своє життя безпечнішим, своїх рідних і захистити майно можуть вживатися різні заходи - від установки на вікнах грат, металевих дверей з надійним замком, навіть охоронної системи. Але часто складність полягає не стільки в тому, щоб не дати зловмисникові можливості проникнути всередину вашого житла, скільки не допустити його до самих дверей, щоб він навіть не мав можливості спробувати розкрити замок. Для цього можна найняти консьєржа, охорону, але найпростіше, що можливо навіть в звичайному панельному будинку - домофони купити та встановити як на вхідні двері, так і на кожну квартиру.

В якому випадку потрібен спільний домофон?

Наявність у сторонніх людей доступу в під'їзд - це небезпечно, та й може приносити масу незручностей - можуть виноситися особисті речі, поштові ящики, розмальовуватимуться стіни непристойними написами, сходові клітини перетворитися на місця для розпивання алкогольних напоїв і не тільки. В таких умовах загальна територія може стати небезпечним місцем, особливо якщо на деяких ділянках відсутнє освітлення. Використання домофона буде перешкоджати проникненню сторонніх людей на територію всіх мешканців, що як мінімум збереже порядок і безпеку. Адже тоді потрапляти до під’їзду зможуть лише власники квартир та їх гості.

У чому плюс домофону для квартири?

Крім домофонів, призначених для монтування на двері входу в хол будівлі, існують і такі, які можуть встановлюватися на двері квартири. Ззовні встановлюється невеликий пристрій з кнопкою для зв'язку, прихованою камерою і мікрофоном, динаміком. Всередині квартири розташовується невеликий дисплей, на який виводиться зображення з зовнішніх камер. Крім прямої трансляції зображення зі сходової клітки існує і функція запису, скориставшись якою, ви зможете відслідковувати, хто відвідує вас в той момент, коли нікого немає вдома. Це дозволить ідентифікувати підозрілих осіб і попередити злочин.

Використання домофона як для під'їзду, так і для квартири - необхідний захід безпеки для того, щоб забезпечити повноцінний захист своєї родини й майна.

 

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя