Втр19112019

Back Обзор 2019 Вилкові навантажувачі: різновиди та особливості вибору

Вилкові навантажувачі: різновиди та особливості вибору

  • PDF

Вилкові навантажувачі представляють собою різновид складського напольного транспорту, здатного істотно спростити та прискорити процес штабелювання, навантаження, розвантаження та переміщення вантажів усередині складського, торгового, промислового або будь-якого іншого приміщення, а також по внутрішній території підприємства. Такі машини оснащені вилами (можуть бути різної довжини у залежності від розміру вантажу або піддону), що дозволяє швидко справлятися з усіма поставленими завданнями.

Різновиди автонавантажувачів

Залежно від типу використовуваного у процесі роботи палива розрізняють такі різновиди навантажувачів:

  1. Дизельні. Роботу таких машин забезпечує двигун внутрішнього згоряння. Солярка коштує дешевше, ніж бензин, що робить використання данного виду спецтехніки вельми економічним. Однак такі навантажувачі виділяють в повітря досить забруднені вихлопні гази та виробляють багато шуму. Тому використовувати дизельні навантажувачі всередині приміщень не рекомендується.
  2. Бензинові. Це аналог попереднього варіанту. Тільки на відміну від дизельних моделей у даному випадку роботу машини забезпечує бензиновий двигун, а вихлопи менш забруднені та шум під час роботи слабкіший.
  3. Газові. Такі машини є прекрасною альтернативою бензиновим і дизельним моделям. Газ має більш низьку вартість і утворює набагато меншу кількість токсичних сполук у процесі згоряння.
  4. Електричні. Такі навантажувачі працюють на акумуляторних батареях, які необхідно кожні кілька годин перезаряджати. Електронавантажувачі виробляють мінімум шуму та не виділяють в повітря жодних продуктів згоряння, тому ідеально підходять для експлуатації всередині приміщень. Звичайно, їх також можна успішно експлуатувати на відкритому просторі.
  5. Газобензинові. Відмінною рисою даного типу машин є можливість роботи двигуна як на бензині, так і на газовому паливі. Все залежить від місця експлуатації та побажань власника.

Рішення про те який саме купити автонавантажувач залежить від умов експлуатації, робочих завдань, а також від матеріальних можливостей покупця.

Переваги б/в навантажувачів

Якщо придбання нової складської спецтехніки є неможливим з тих або інших причин, то гарною альтернативою щойно зійшовшим із заводського конвеєра машинам можуть стати вилочні навантажувачі б/в. Купуючи вживану техніку у перевіреного продавця, можна не переживати щодо її експлуатаційних показників, якості та надійності. Машина буде працювати без збоїв і проблем, а ціна автонавантажувача б/в - на порядок менше нового аналога.

Київська компанія «Денал Груп» пропонує клієнтам придбати або взяти в оренду вилочні навантажувачі будь-якого типу. Щоб оформити замовлення або отримати більше інформації про умови надання послуг, зв'яжіться з менеджером компанії по телефону або через сайт https://denal.com.ua

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя