Втр19112019

Back Обзор Только факты Як стати звичайною людиною без наркозалежності?

Як стати звичайною людиною без наркозалежності?

  • PDF

Наркозалежність – це така ж хвороба, яку може мати кожна людина незалежно від соціального статусу, способу життя чи будь-яких інших умов. Але на відміну від звичайної застуди, від залежності вилікуватися складніше, процес займає значно більше часу і одна з причин для цього – це те, що наркозалежність з’являється протягом декількох місяців чи років. Саме тому, щоб знов стати вільним та не підкорюватися бажанням, варто звернутися до досвідченого лікаря, пройти курс лікування та реабілітації упродовж декількох тижнів.

Лікування від наркоманії в Хмельницькому – це комплексна робота, яка проводиться з хворим упродовж усього періоду реабілітації. Перед тим, як почнеться реабілітація за допомогою препаратів, лікар повинен з’ясувати вік пацієнта, його стан та рівень залежності, як довго в нього ця пагубна звичка, психологічний стан та те, наскільки він замотивований одужати. Останній пункт – його фізичний стан, який є основним моментом при створенні програми реабілітації.

Під час одужання важливо забезпечити повноцінну психологічну підтримку, тому що потрібно з’ясувати причини, які спонукають повернутися до споживання заборонених препаратів, підштовхують на покупку алкоголю та не дають зупинитися. Часто трапляється так, що перша спроба була у підлітковому віці, тому що саме на цьому етапі є бажання спробувати щось нове, але не завжди це щось корисне. Інші популярні причини – відсутність приємних речей та моментів у житті, неспроможність контролювати себе та свою бажання, відсутність сили волі щоб відмовитись.

За допомогою освічених фахівців, людина буде не тільки почувати себе з кожним днем краще, але й відчувати легкість та незалежність від пагубної звички. Хворому буде надана медична допомога – ліки від ломки, вітаміни та препарати для підтримки організму та лікування найбільш постраждалих органів. Окрім цього регулярні розмови з психологом, відвідування кружків, розважальних заходів, належний догляд та комфортні умови.

Залежність – це не вирок, а наслідок доступності заборонених препаратів, наявності стереотипу про допомогу алкоголю у важких ситуаціях, використання його як засіб забути про важкі ситуації. Саме тому важливо не лише вилікувати тіло, а працювати з психологом для зцілення розуму.

 

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя