Срд22052019

Back Обзор 2019 Купівля агротехніки в інтернет - магазині. Переваги і недоліки.

Купівля агротехніки в інтернет - магазині. Переваги і недоліки.

  • PDF

Переваги інтернет магазинів часто беруть лише в низькій ціні представленого продукту? Звичайно ж ні! Хибне сформовану думку про інтернет - торгівлі - це те, що невідомий підприємець сидить у себе в офісі, і при необхідності знайти потрібну модель техніки, просто обдзвонює оптових постачальників, і, якщо ті дають йому знижку, просто наймає кур'єра для доставки.

Таку думку, на жаль, сформувалося у людей в період 90-х років. На сьогоднішній день торгівля садово-паркової, сільськогосподарської, силовий технікою в мережі є абсолютно різною. Великі інтернет - магазини часто починали свою діяльність зі звичайного магазину, як планомірного розвитку. Наприклад: https://motokosmos.com.ua/mototraktora

Однак, останнім часом, стрибок розвитку інтернету спровокував старт бізнесу саме з якісно продуманого інтернет - порталу. Як же відрізнити серед тисяч інтернет - сторінок саме надійні, з налагодженою роботою магазини, які дають дійсну гарантію, і за покупку в яких ви можете не боятися бути обдуреними, або отримати неякісний товар?

Слід дивитися на деякі чинники:

• На даний інтернет магазин ви завжди можете приїхати самостійно. Відповідно, на сайті обов'язково повинен бути фізичну адресу магазину, зі схемою проїзду до нього. Там ви завжди зможете проконсультуватися з досвідченими продавцями, які допоможуть вам визначитися з необхідною моделлю техніки.

• На сайті вказують прямі, міські номери. Якщо на інтернет - порталі вказані два - три мобільні номери, то швидше за все вся «фірма» полягає в одній людині.

• Вимагайте наявності відповідних документів, видаткових накладних, або елементарних чеків. Якщо відповідь менеджера в телефоні з приводу супутніх документів невиразний, краще з такою фірмою, знову ж таки, не зв'язуватися. На сьогоднішній день інтернет - магазини з садово - паркової технікою - це відмінна альтернатива супермаркетам, і спеціалізованим магазинам. Великий вибір моделей знайдете тут: https://motokosmos.com.ua/mototraktora/garden-scout/t15

Маркети спеціалізуються на продажу найдешевших позицій, професійної техніки там ви не знайдете. Спеціалізовані магазини хоч і мають у своєму розпорядженні великою кількістю витратних матеріалів, і часто якісним кваліфікованим обслуговуванням, але не можуть помістити в собі величезну різноманітність техніки різних виробників, відповідно вам будуть продавати те, що представлено на вітрині.

Якщо у вас вже є поняття, наприклад, про використання бензопили, або мотокультиватора, то сміливо можете купувати газонокосарку в інтернет - магазині, вам це обійдеться дешевше, і ви зможете впорається з обкаткою і експлуатацією двигуна самостійно. А ось якщо вам до цього часу не доводилося використовувати бензомоторної техніку з чотиритактним, або двотактним двигуном, вам необхідно як мінімум проконсультуватися у спеціалізованому магазині, або обов'язково вимагати докладну консультацію у менеджера по телефону.

Найчастіше люди вибирають техніку в спеціалізованих магазинах, а потім підбирають вподобану модель вже дешевше, в інтернеті. При отриманні техніки від кур'єра, або в службі, що перевозить вантажі, огляньте товар - на ньому не повинно бути ніяких зовнішніх пошкоджень, інакше, якщо ви передзвоніть через пару днів зі скаргою на тріщину в корпусі бензопили, продавець абсолютно виправдано запитає вас - чому ви не повідомили про це заздалегідь.

Ще одна порада - не знаючи, чи не маючи практики з роботою бензинового двигуна, не варто сподіватися на те, що розберетеся по ходу дії, без інструкції. Або уважно вивчіть всю необхідну документацію, або проконсультуйтеся як що робиться на практиці.

Вдалих вам покупок!

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя