Пят05062020

Back Обзор 2019 Особливості перевезення банківського обладнання

Особливості перевезення банківського обладнання

  • PDF

Що важливо при перевезенні банківського обладнання? Дуже важливо з самого початку з особливою ретельністю підійти до цього питання і правильно вибрати такелажну компанію. Сам переїзд вимагає акуратності і особливої уваги з дотриманням всіх правил техніки безпеки. Також необхідно заздалегідь правильно оформити всі документи для транспортування банкоматів і банківських сейфів.

Перед перевезенням банкомату необхідно виконати роботи по демонтажу устаткування. Гранично важливо виконати все акуратно, щоб не пошкодити чутливі елементи. Складність демонтажу іноді полягає в тому, що існують банкомати, вбудовані в стіни будівель. Виймати банкомат необхідно так, щоб не пошкодити ні фасад будівлі, ні сам банкомат. А це - робота для профі з наявністю спеціальної ліцензії та транспортного обладнання. Наприклад, при необхідності підйому на невелику висоту використовуються гідравлічні візки. Якщо потрібно встановити або демонтувати банкомат на другому і вище поверхах, використовується спеціальна техніка. Однією з найкращих такелажних компаній в Україні є компанія "Укртакелаж", яку ви можете знайти в мережі за посиланням Ukrtakelage.com.

Відгуки про компанію можна почитати за цим посиланням ukrtakelage.com/otzyvy.

Перевезення сейфів - це транспортування великогабаритних, важких вантажів. В даний час, завдяки сучасним технічним засобам такелажу, обмеження по вазі вантажу, що перевозиться відсутні. При перевезенні сейфів обов'язково враховуються їх розміри і вагу, тому що на основі цих даних і маршруту транспортування вибирається спеціальне обладнання для такелажу - професійні колісні візки, фіксатори, ремені і т.д. Правильно підібране обладнання дозволяє не зіпсувати зовнішній вигляд сейфа і запобігти фізичні травми працівників.

Найчастіше сейфи піднімають за допомогою домкратів, але в деяких випадках використовуються спеціальні крани, які переносять найважчі сейфи, завчасно закріплені тросами до платформи, через вікно. Якщо транспортування сейфа здійснюється в важкодоступне місце, використовуються візки з м'якими колесами, щоб уникнути деформації підлогового покриття.

Для того, щоб перевезення банківського обладнання пройшла більш оперативно, слід заздалегідь повідомити співробітникам такелажної компанії про ймовірні труднощі, з якими вони можуть зіткнутися при роботі. До таких можна віднести, наприклад, вузький дверний отвір, круті сходи і т.д.

Вартість такелажні роботи із банкоматами і сейфами в більшості випадків залежить від їх ваги і місцезнаходження обладнання.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя