Пят23072021

Back Новости Новости Мариуполь МОМ - міжнародна організація з міграції

МОМ - міжнародна організація з міграції

  • PDF

МОМ

В Україні діє багато закордонних організацій, які підтримують людей. І ось одна з них: МОМ – міжнародна організація з міграції агентства ООН з питань міграції. Заснована в 1951 році, МОМ є провідною міжурядовою організацією в галузі міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами. Представництво МОМ в Україні почало працювати в Києві у 1996 році, коли Україна отримала статус країни-спостерігача при МОМ. Діяльність МОМ в Україні спрямована на сприяння усвідомленню можливостей і проблем міграції в українському контексті. Представництво МОМ в Україні надає допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) і людям, які зазнали наслідків конфлікту, протидіє торгівлі людьми, надає допомогу Уряду у протидії неврегульованій міграції та покращенні системи управління міграційними процесами, а також розробляє політику в галузі охорони здоров’я, яка враховувала б мігрантів.

За 22 роки діяльності в Україні МОМ, працюючи напряму або через своїх партнерів у проектах, надала допомогу близько 500 тис. мігрантів (українців та представників інших національностей), переміщених осіб, потенційних мігрантів, постраждалих від торгівлі людьми та представників інших уразливих груп.

Ця організація є і в місті Маріуполі. В травні 2017 р. в ЦБ ім. В. Г. Короленка для всіх активних громадян було проведено триденний тренінг на тему "Інтеграція ВПЛ в громаду". В результаті цього стала проектна заявка розроблена ініціативною групою.

Працівники Центральної бібліотеки ім. В.Г. Короленка у співпраці із громадою міста Маріуполя об'єдналися у небайдужу, талановиту та креативну команду. Їх Спільний проект «Маріуполь Life: Знайомимось, гуртуємось, розвіваємось» ставши переможцям у конкурсі проектів від МОМ та виграли грант на суму 252 670 грн.

Завдяки цьому проекту переселенці та жителі міста мали змогу побувати на фестивалі "Територія друзів", тренінгах, круглих столах, семінарах, подивитися кіно, прийняти участь у майстер-класах, а також отримати юридичну та психологічну допомогу, пограти в сенсорні, настільні ігри та інше.

І нещодавно, напередодні Нового року Центральна бібліотека ім. В. Г. Короленка провела майстер-клас зі створення Різдвяного вінка зі штучних ялинкових гілок. Проходив цей майстер-клас в рамках проекту «MrpLife: Знайомимось, гуртуємось, розвіваємось» за підтримки Міжнародної організації з міграції для внутрішньо переселених осіб.

Для початок треба було кожну гілочку розігнути і надати вінку форму. Через те що ялинкова основа була півкільцем, за допомогою дроту треба було закріпити 2 кінця. Наступним кроком необхідно було обрати колір кульок, розмір та вид і їх розташування. Далі за допомогою тонкого дроту закріпити на зворотній стороні Різдвяного вінка. Як додатковий декор можна використовувати шишки, цукрові ягоди, стрічки і інші декоративні прикраси.

Майстер-клас проводився у веселій обстановці. У всіх учасників, що приймали участь, був свій унікальний і неповторний дизайн, навіть коли використовувалися однакові ялинкові кульки і шишки.

МОМ

МОМ

МОМ

Московцова Валерія

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя