Суб25092021

Back Обзор 2018 Як купити квартиру без посередників самостійно?

Як купити квартиру без посередників самостійно?

  • PDF

Купити квартиру без посередників – заняття досить клопітке. Краще звичайно звернутися за допомогою до професіоналів, які за певний відсоток зроблять все чітко та швидко, починаючи від підбору варіанту, закінчуючи юридичним оформленням угоди. Коштують послуги хороших фахівців досить дорого, відсутність зайвих грошей в непростих економічних умовах змушує задуматися про те, як купити квартиру без посередників.

Мета покупки та час

Ринок нерухомості досить насичений, здається, що квартир для повноцінного вибору відповідного варіанту безліч. Але коли покупець починає шукати квартиру, він відразу стикається з великою кількістю тонкощів та нюансів:

  • Якщо квартира потрібна «сьогодні та зараз», тоді покупка повинна відбутися на ринку вторинного житла.
  • При виборі квартири в новобудові вселення, швидше за все, відбудеться набагато пізніше, ніж покупець передбачає.

Можна інвестувати в житло шляхом участі в будівництві новобудови. Але тоді слід бути готовим до пов'язаних з цим ризиками. Щоб отримати пристойну вигоду, слід починати інвестувати в житло на стадії закладки фундаменту. Визначившись, для яких цілей необхідно житло, в який термін необхідно вкластися, можна переходити до наступного кроку.

Вибір відповідного варіанту житла

Підбір житла залежить від грошової суми, наявної у покупця, або схвалення банку про іпотечний кредит. Як тільки питання з фінансами вирішено, слід переходити до вибору привабливого для проживання району, вивчення транспортної схеми та інфраструктури.

Після цього слід почати обдзвонювати оголошення, що пропонують квартири в бажаному районі. Тут виникає ситуація зіткнення, як з посередниками, так з реальними покупцями. Самостійні дзвінки власникам пропозицій займають досить тривалий час.

Правильний перелік питань на стадії телефонних переговорів скоротить варіанти пропонованих квартир до необхідного мінімуму. У покупця збільшиться ймовірність купити житло без посередників, яке буде радувати домочадців протягом довгих років.

Перегляди варіантів

Для того, щоб ефективно подивитися всі пропоновані варіанти квартир, слід скористатися деякими порадами:

  • Оптимальний час перегляду квартир – денний. Найчастіше продавці в цей час перебувають на роботі, але, тим не менш, варто домовитися з ними, щоб житло було показано потенційному покупцеві в денний час.
  • Не слід відвідувати квартири одному. Краще прийти на перегляд з родичами або друзями. Можна звернутися до знайомого, який вже купував самостійно квартиру. Вони більш об'єктивно можуть оцінити пропоноване житло, тому що менш схильні до емоцій в цій справі.
  • Крім безпосереднього огляду житла можна подивитися під'їзд, поспілкуватися з сусідами. З цієї інформації теж можна дізнатися багато корисного.
  • Слід вивчити інфраструктуру району, оцінити доступність магазинів, шкіл, дитячих садів. Розібратися, наскільки зручно з нового району буде добиратися до роботи.

Якщо квартира влаштовує за всіма параметрами, залишається тільки вдарити з продавцем по руках та почати офіційне оформлення.

Вихід на оформлення угоди

Якщо покупця все влаштовує, документи на об'єкт в порядку, слід домовитися з продавцем про повну передачу грошей та підписання договору про купівлю-продаж.

Договір купівлі-продажу може бути завірений як у юриста, так в письмовій простій формі за погодженням сторін. Відразу після підписання договору він направляється разом з пакетом документів на держреєстрацію.

У багатьох уявлення про те, як купити квартиру без посередників, залишається досить невиразним. Але якщо з усією відповідальністю підійти до кожного моменту, від дзвінків потенційним продавцям до оформлення купленої квартири, можна отримати бажане житло без ризику бути обдуреним.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя