Втр27072021

Back Новости Новости События Як використати реєстр платників пдв для перевірки фірми-партнера

Як використати реєстр платників пдв для перевірки фірми-партнера

Ведення свого бізнесу найчастіше є ризикованим, адже легко можна натрапити на шахраїв, ненадійних постачальників, які можуть зірвати строки або пропанувати товар неналежної якості, та на некомпетентних працівників. Але, на щастя, у підприємців є допоміжні ресурси, за допомогою яких можна значно зменшити вірогідність підписання будь-якого договору з фірмою, яка має погану репутацію - для перевірки потенційного контрагента можна використовувати реєстр платників пдв на сайті YouControl.

Для чого можна використовувати реєстр платників пдв?

YouControl - це надійний сервіс, який містить багато перевіреної, достовірної інформації про всіх підприємців, які являються платниками ПДВ. Те, що можна отримати повний доступ до даних з реєстру юридичних осіб платників податків, дає змогу тверезо оцінити надійність потенційного контрагента. І ось основні параметри надійності:

1. Перш за все необхідно звернутися в розділ з документами та перевірити, чи є в ньому той, що свідчить про банкрутство. Якщо у списку такий значиться, то є велика вірогідність того, що з вами зв’язалися шахраї.

2. Другий параметр надійності – кількість років, які контрагент перебуває на ринку. Прийнято вважати 3 роки існування мінімальним строком довіри, тому що за цей час компанія вже здобула мінімально потрібний досвід та репутацію. Досить важливо те, щоб за час роботи вона не змінювала напрямки діяльності, мала вагому клієнтську базу - це є певним маркером якості послуг, що пропонуються.

Крім того, важливо щоб компанія мала реальну фізичну адресу розташування. Адже якщо фірма зареєстрована у квартирі, невеликому приватному будинку, в зоні АТО, Криму, чи вказала неіснуючу адресу, то навряд такому контрагенту можна повноцінно довіритись. А коли з’явиться потреба в особистому обговоренні чи в рішенні якоїсь проблеми, швидше за все можливості зустрічі не буде.

Аналіз судових рішень стосовно компанії, яка вас цікавить, може дати розуміння стосовно способів ведення бізнесу, чистоти методів та багато іншого. Для вашої репутації також необхідно переконатися в наявності у потенційного партнера відповідних ліцензій.

Все це й навіть більше можна зробити за допомогою реєстр платників пдв на YouControl, що дасть вам можливість уникнути ймовірних проблем.

 

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя