Срд28072021

Back Новости Новости Мариуполь Виконання заходів за ІІІ кв. 2018 рік

Виконання заходів за ІІІ кв. 2018 рік

  • PDF

Пенсилнный

З метою реалізації антикорупційного законодавства та подальшого підвищення ефективності системи запобігання і протидії корупції, на виконання Плану заходів щодо усунення (мінімізації) корупційних ризиків в діяльності Маріупольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області на 2018 рік, управління звітує за результатами корупційних ризиків у діяльності органів Пенсійного фонду України. За ІІІ квартал 2018 року управлінням проведена робота щодо удосконалення нормативно-правової бази – постійно проводиться аналіз закріплених функціональних повноважень згідно законодавства, визначено ризики, що впливають на повне, своєчасне і якісне виконання покладених завдань. Забезпечено контроль за належним виконанням посадових обов’язків, зібрана інформація по виконанню розпорядчих документів, проведено моніторинг положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій працівників з метою виключення випадків покладання невластивих функцій та обов’язків та приведення їх у відповідность до чинного законодавства. Організована робота з унеможливленням виникненню реального, потенційного конфлікту інтересів під час проходження державної служби.

В управлінні працюють спільно шість близьких осіб з додержанням вимог статті 27 Закону України „Про запобігання корупції”. Щомісяця проводиться моніторинг додержання державними службовцями обмежень щодо суміщення або сумісництва з іншими видами діяльності, порушень не виявлено.

Перевірено факти подання декларацій особами, які припинили державну службу у ІІІ кварталі 2018 року (3 особи) та особами, які претендують на зайняття посад, пов’язаних з виконанням функцій держави (19 осіб). Всі декларації подані у зазначений законодавством термін.

Здійснюється моніторинг рішень щодо пенсійного забезпечення керівного складу та працівників управління, членів їх сімей з метою контролю за своєчасним вжиттям заходів, спрямованих на запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Проводиться верифікація та моніторинг достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітної плати, інших виплат. На веб-сайті головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області громадяни можуть отримати інформацію про діяльність управління, контактні дані, графік прийому керівництвом, а також інформацію щодо тендерних закупівель.

Оприлюднюється інформація про закупівлі товарів, робіт і послуг за кошти Пенсійного фонду України за допомогою електронної системи закупівель. Забезпечується стягнення заборгованості по платежах, адміністрування яких здійснюється управлінням, та передача документів на примусове стягнення до органів ДВС, також через органи суду.

Фінансування пенсій проводиться вчасно про що інформується щоденно на офіційній сторінці управління у соцмережі facebook.

В управлінні розміщено 3 „Антикорупційних скриньки” за адресами: вул. Зелінського, 27а, пр. Перемоги, 16 та пр. Металургів, 193) для своєчасного розгляду повідомлень громадян та перевірки отриманої інформації щодо можливих корупційних правопорушень з боку працівників управління. У ІІІ кварталі 2018 року таких повідомлень не поступало. Під час проведення прийому громадян у відділах обслуговування громадян №1,2,3 ведеться відеофіксація.

Забезпечено постійний розвиток персоналу завдяки професійному навчанню з питань, що стосуються напрямків діяльності Пенсійного фонду України, антикорупційного законодавства та законодавства з питань державної служби, проведено 5 лекцій серед державних службовців з питань антикорупційного законодавства, раз на місяць дана тема навчання на внутрішніх технавчаннях в структурних підрозділах управління, 10 державних службовців пройшли навчання щодо основних положень Закону України „Про запобігання корупції” (2 години) в період підвищення кваліфікації з 17.09.2018 по 21.09.2018 у Центрі післядипломної освіти та підвищення кваліфікації Донбаської державної машинобудівної академії.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя