Чет05082021

Back Новости Новости Мариуполь ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

  • PDF

Налоговая

ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє про зміну реквізитів бюджетних рахунків для сплати податків і зборів до державного і місцевих бюджетів, які починають діяти з 02.07.2018. Шановні громадяни! Якщо ви збираєтесь сплатити будь-який податок, будь ласка, УТОЧНІТЬ БЮДЖЕТНИЙ РАХУНОК!!!

З новими рахунками можливо ознайомитись в Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій області та на субсайті ГУ ДФС у Донецькій області (dn.sfs.gov.ua) у розділі «Бюджетні рахунки».

Маріупольська ОДПІ: за перше півріччя 2018 року Центрами обслуговування платників було надано понад 26 тисяч адміністративних послуг

Протягом січня – червня 2018 року Центрами обслуговування платників (далі - ЦОП) Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області було надано 26865 адміністративних послуг.

За перше півріччя 2018 року фахівцями ЦОП видано карток платників податків та внесено до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – 11005; відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 6891; витягів з реєстру платників єдиного податку – 1921; зареєстровано книг обліку розрахункових операцій - 1939; зареєстровано книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 1264; зареєстровано платників єдиного податку – 1218.

Крім того, для зручності платників в Центрах обслуговування платників надаються консультаційні та інформаційні послуги щодо застосування податкового законодавства, порядку заповнення декларацій та оформлення податкової знижки.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області: легалізація заробітної плати - один із резервів поповнення місцевих бюджетів

Проблема нелегальної зайнятості та тіньової зарплати становить серйозну соціально-економічну загрозу для кожного міста. Небезпека тіньової зарплати полягає перш за все в тому, що потерпають від цього громадяни, які погоджуються одержувати зарплату у «конверті» без належного оформлення трудових відносин. За таких умов втрачається трудовий стаж, а досягнувши пенсійного віку, громадяни позбавляються можливості мати гідне пенсійне забезпечення. Місцеві бюджети, у разі порушення законодавства про оплату праці, не отримують значні суми податків, що обмежує виконання різноманітних соціально-економічних програм розвитку міста. Легалізація заробітної плати – один із резервів поповнення місцевих бюджетів. Підприємства, установи, організації та громадяни - суб`єкти підприємницької діяльності повинні дотримуватись чиннго законодавства при виплаті заробітної плати та нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків. Шановні роботодавці! Закликаємо Вас легалізувати зайнятість населення та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить: громадянам отримати реальну соціальну підтримку, місцевому бюджету - реалізувати низку важливих соціальних програм. Пропонуємо Вам негайно зареєструвати належним чином трудові відносини із своїми найманими працівниками, у іншому випадку, контролюючі органи вимушені будуть застосовувати всі заходи впливу в межах їх компетенції. Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Шановні громадяни – платники земельного податку та податку на нерухоме майно!

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що земельний податок та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Граничний термін сплати податків - 29 серпня 2018 року.

Якщо податкові повідомлення - рішення не надійшли, то необхідно звернутися до Центру обслуговування платників м. Маріуполя за адресою: вул. А. Куїнджі, 93.

Шановні громадяни, своєчасно сплачуйте податки!

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Оголошення

Телефони «гарячої лінії» по переміщенню товарів в зоні проведення АТО: 093-443-44-09, 067-717-36-88

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя