Суб27022021

Back Новости Новости Мариуполь Борг зі сплати внесків – провина керівництва боржника

Борг зі сплати внесків – провина керівництва боржника

  • PDF

Пенсионный

Забезпечення своєчасного фінансування й виплати пенсій та грошової допомоги є основним завданням Пенсійного фонду, для реалізації якого необхідне стабільне поповнення бюджету. Тож одним з пріоритетів у роботі органів Пенсійного фонду України в Маріупольському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Донецької області є співпраця з органами Державної виконавчої служби та Державної фіскальної служби для своєчасної та повної сплати страхувальниками єдиного соціального внеску, погашення заборгованості до бюджету фонду та, в кінцевому підсумку, забезпечення його фінансової стабільності. Чинним законодавством установлено пряму залежність розміру пенсії від розміру зарплати й повноти сплати роботодавцем внесків до Пенсійного фонду. Обов'язок кожного роботодавця — своєчасна та повна сплата до 31.12.2010 року – страхових внесків, з 01.01.2011 року – єдиного соціального внеску, що є головною умовою для забезпечення соціальних гарантій працюючих та дотримання прав громадян на повноцінне зарахування страхового стажу при виході на пенсію.

На жаль, не всі керівники підприємств розуміють, що порушення ними обов’язків зі сплати внесків позбавляють працюючих страхового стажу та призводять до формування дефіциту бюджету Пенсійного фонду України.

Платники, які постійно порушують чинне законодавство, несуть невиправдані фінансові затрати, адже за несплату внесків до них застосовуються фінансові санкції. Оскільки всі кошти, що надходять до бюджету Фонду, негайно виплачуються нинішнім пенсіонерам, то вчасна сплата внесків — це не тільки отримання права на пенсію в майбутньому, а ще й моральний обов'язок перед своїми батьками сьогодні.

Шановні керівники підприємств - боржників, не відкладайте несплачені борги на наступні місяці, бо заборгованість – це не лише недоотримані кошти, які могли бути спрямовані на виплату пенсій, це - втрачений страховий стаж працівників. І саме від Вас залежить майбутнє працівників, їх соціальний захист і майбутнє пенсіонерів.

Звертаємось до платників, як юридичних, так і фізичних осіб, з проханням дотримуватись норм діючого законодавства: Платіжно-фінансова дисципліна має бути для вас визначальною, адже це забезпечить стабільність надходжень до бюджету Фонду, що дасть можливість своєчасно виплачувати пенсії та відновити соціальні права й гарантії застрахованих осіб, а страхувальникам не нараховуватимуть штрафні санкції та пеню за порушення пенсійного законодавства.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя