Пят30072021

Back Новости Новости Мариуполь Лівобережний районний сектор уповноваженого органу з питань пробації на шляху виправлення суб’єктів пробації.

Лівобережний районний сектор уповноваженого органу з питань пробації на шляху виправлення суб’єктів пробації.

  • PDF

Майже два роки Лівобережний районний сектор уповноваженого органу з питань пробації реалізує традиційні цілі кримінального правосуддя, такі як стримування/покарання, повинні поступатися місцем реабілітаційним та відновним цілям правосуддя у справах правопорушників. Для того, щоб покарання стало ефективним реабілітаційним заходом, санкція повинна базуватися на індивідуальних потребах та ризиках повторного скоєння правопорушення кожною конкретною особою. Таким чином, в основі будь-якого обґрунтованого рішення має бути інформація про обвинуваченого, зібрана уповноваженим органом

 

Закон України «Про Пробацію» та Кримінально-процесуальний кодекс України вимагають збирання інформації про характеристики і середовище, в якому перебуває обвинувачена особа, з метою прийняття судом рішення про міру відповідальності. Досудова доповідь є стандартизованим інструментом для збирання і подання такої інформації. Для вирішення справедливого покарання.

Працівник пробації збирає і аналізує інформацію та оцінює криміногенні фактори особи як для підготовки досудової доповіді, так і для цілей планування індивідуальної роботи з особою.

Досудова доповідь складається на початковій стадії ведення випадку, тому основне завдання працівника пробації сформулювати висновки щодо найбільш доцільної міри покарання і заходи індивідуальної роботи, які найкраще сприятимуть зниженню ризику повторних правопорушень та виправленню обвинуваченої особи. Досудова доповідь подається суду до винесення вироку. Орган пробації починає підготовку доповіді після отримання відповідного запиту суду. Збирання, аналіз та оцінка інформації, що міститься в досудовій доповіді, формуватиме зміст подальшої індивідуальної роботи, якщо ця особа за рішенням суду буде скерована до органу пробації.

Пенсионный

Ирина Зубаренко

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя