Втр03082021

Back Новости Новости Мариуполь Митники Донеччини поповнили казну держави першим мільярдом

Митники Донеччини поповнили казну держави першим мільярдом

  • PDF

Митники

За результатами роботи Донецької митниці ДФС у перші два місяці поточного року до Державного бюджету України перераховано більше 1 млрд 266 млн грн митних платежів. Митні надходження до казни держави у порівнянні з відповідним періодом минулого року зросли майже у 2,2 рази, або на 690 млн гривень. Також значно збільшився середньомісячний показник перерахованих митницею до держбюджету платежів, який склав 633 млн гривень. Традиційно лідером серед основних податків і зборів є ПДВ, доля якого складає 95% від загальної суми митних платежів за січень-лютий 2018 року.

Митниками Донеччини постійно проводиться робота, спрямована на попередження спроб учасників зовнішньоекономічної діяльності неправомірно мінімізувати суми митних платежів, належних до сплати. За результатами цих заходів Донецькою митницею ДФС додатково залучено до скарбниці держави майже 20 млн грн митних платежів.

У розрізі товарів, що становлять основу митних надходжень до держбюджету, найбільші суми податків і зборів перераховано при митному оформленні кам’яного вугілля - більше 46% від загальних перерахувань, або 588 млн гривень. У поточному році дещо змінився перелік інших основних бюджетоформуючих товарів.

Якщо минулого року друге місце у загальній сумі перерахувань займали інші метали та вироби з них, то в цьому році це промислове устаткування й транспорт - 181 млн гривень. Також, до п’ятірки лідерів увійшли товари, що традиційно імпортують для власних виробничих потреб найбільш потужні підприємства-виробники Донецької області, такі як: вогнетривкі матеріали й вироби -113,4 млн грн, інші метали й вироби з них - 82,2 млн грн, феросплави -75,5 млн грн митних надходжень.

В рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами у січні-лютому 2018 року митницею видано 663 сертифікати з перевезення товарів форми EUR.1. Слід зазначити, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість виданих сертифікатів зросла у 2,5 рази. Також в рамках Угоди Донецькою митницею ДФС був наданий статус уповноваженого (схваленого) експортера ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод».

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя