Втр03082021

Back Новости Новости Мариуполь Щодо повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування

Щодо повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування

  • PDF

Пенсионный

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м.Маріуполя Донецької області у відповідності до вимог частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VІІ попереджує про зобов’язання державних службовців: у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції. Під суттєвою зміною у майновому стані вважається отримання доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року.

У відповідності до Закону України «Про державний бюджет на 2018 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб становить

з 01.01.2018 - 1762 гривень, тобто 1762 грн. х 50 ПМ = 88 100 грн,

з 01.07.2018 – 1841 грн., тобто х 50 ПМ = 92 050 грн,

з 01.12.2018 – 1921 грн., тобто х 50 ПМ = 96 050 грн

Також, треба брати до уваги те, що до доходів, які необхідно вказати у повідомленні, відносяться: заробітна плата (грошове забезпечення), отримана як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом, а також будь які заохочувальні та компенсаційні виплати, які надаються особі у зв’язку з відносинами трудового найму: гонорари, дохід від зайняття підприємницькою діяльністю або незалежною професійною діяльністю, дохід від надання майна в оренду, дивіденди, проценти, страхові виплати, благодійна допомога, пенсія, спадщина, подарунки та ін. доходи.

Інформація про отримання доходу або придбання майна членом сім’ї суб’єкта декларування не повідомляється.

Суб’єкти декларування особисто письмово повідомляють НАЗК про суттєві зміни у своєму майновому стані шляхом подання відповідного електронного повідомлення до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Реєстр) через власний персональний електронний кабінет у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна.

Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування подаються винятково в електронній формі, їх паперова копія не подається.

 

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя