Чет05082021

Back Новости Новости Мариуполь Зовнішньоторговельний обіг Донецької митниці ДФС збільшився на третину та склав 4,6 млрд доларів

Зовнішньоторговельний обіг Донецької митниці ДФС збільшився на третину та склав 4,6 млрд доларів

  • PDF

Налоговая

Протягом 2017 року в Донецькій митниці ДФС оформлено більше 52,5 тис. митних декларацій. Із загальної кількості митних оформлень 66% – це експортні операції, 19% – імпортні, 15% митних декларацій оформлено в інших митних режимах. Слід зазначити, що найбільший приріст зафіксовано у імпортному напрямку, який складає 32% або 2470 митних декларацій. Упродовж 12 місяців 2017 року у митниці здійснили зовнішньоекономічні операції 756 осіб, що на 19% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Серед них 39% - ті, що здійснювали вивезення товарів з митної території України, 47% – ввезення, 14% – тих, що здійснювали як експортні, так і імпортні операції.

Кількість суб`єктів господарювання, що активно працювали у 2017 році (оформлено більше 100 митних декларацій протягом звітного періоду), складає 7%. У порівнянні із січнем – груднем 2016 року значно збільшилась активність суб’єктів, що здійснюють операції на ввезення товарів, зростання у порівнянні з торічними показниками становить 73%. Це обумовлено, насамперед, тим, що у минулому році значно збільшились обсяги ввезення сировинних матеріалів для виробництва власної продукції найпотужнішими бюджетоформуючими підприємствами регіону.

Згідно з даними митної статистики Донецької митниці ДФС, у 2017 році на третину збільшився товарообіг, який склав на кінець 2017 року 4 млрд 672 млн доларів. При цьому, імпортовано товарів на 1,18 млрд дол., експортовано – майже на 3,5 млрд доларів. Позитивне сальдо зовнішньоторговельного балансу складає 2 млрд 307 млн доларів.

Крім того, Донецькою митницею ДФС у 2017 році постійно проводились заходи у напрямку виявлення ознак порушень прав інтелектуальної власності при переміщенні товарів через митний кордон. Призупинення митного оформлення товарів за підозрою в порушенні прав інтелектуальної власності відбулося у 21 випадку. Серед товарів, що попали під підозру: підшипники роликові ТМ «FAG», «INA», «ХАРП» та «SPZ-Group», взуття ТМ «PUMA», електронні вироби «Schneider Electric», «MAHLE», «REXROTH». У всіх випадках митне оформлення призупинених товарів продовжено на підставі разових листів-дозволів від правовласників та ч. 7 ст. 399 Митного кодексу України (призупинення митного оформлення товарів на підставі даних митного реєстру).

Впровадження інноваційних методів роботи, проведення відповідних організаційних заходів дозволили скоротити середній час митного оформлення по імпорту на 1 годину, при оформленні експорту - на 10 хвилин. По результатах роботи у 2017 році при оформленні митної декларації на ввезення товарів на митну територію України в середньому витрачалося 54 хв., при вивезенні товарів - 21 хв., що є одним з найкращих показників по ДФС.

 

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя