Втр03082021

Back Новости Новости Мариуполь Протягом січня-грудня 2017 року Донецька митниця спрямувала до бюджету більше 6,6 млрд гривень

Протягом січня-грудня 2017 року Донецька митниця спрямувала до бюджету більше 6,6 млрд гривень

  • PDF

Митниця

Більше 6,6 млрд грн митних платежів перераховано Донецькою митницею ДФС до Державного бюджету України протягом 12 місяців 2017 року. В порівнянні з відповідним періодом 2016 року збільшення надходжень становить 91,2%, або 3 млрд 152,1 млн гривень. Зростання спостерігалось по всіх основних податках, таких як ПДВ, акцизний збір, ввізне мито. За результатами роботи митниці протягом року найбільші суми перерахувань до казни держави зафіксовані у липні, листопаді та грудні минулого року. Додаткові надходження, пов’язані з неупередженою та кропіткою роботою в напрямку контролю чистоти декларування, дозволили додатково залучити до скарбниці країни більше 225 млн гривень.

Як повідомлялось раніше, за рахунок перевиконання Донецькою митницею ДФС на 2 млрд 669 млн грн доведеного загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів, на реконструкцію автомобільних шляхів області за січень – грудень 2017 року направлено більше 1 млрд 28 млн гривень.

Враховуючи специфіку функціонування Донецького регіону та основні потреби найпотужніших підприємств-виробників Донеччини, за підсумками роботи січня – грудня 2017 року основним бюджетоформуючим товаром по Донецькій митниці ДФС залишається вугілля – більше 47 % від загальних перерахувань у держбюджет, або 3,1 млрд гривень. Також до п’ятірки лідерів увійшли: промислове обладнання та транспорт, кокс, вогнетривкі матеріали та вироби, феросплави. Питома вага сплачених податків по зазначеним бюджетоформуючим товарам у загальних перерахуваннях податків і зборів у держбюджет за січень – грудень 2017 року становить майже 31%, або 2 млрд 26 млн гривень.

В рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, у 2017 році в митниці видано 1767 сертифікатів форми EUR1, що майже на 12%, або 190 сертифікатів, перевищує показник 2016 року. Найбільша кількість Сертифікатів видана на товари, які експортовані до наступних країн Європейського Союзу: Німеччина, Італія, Румунія, Польща, Словенія. У розрізі товарів найбільша кількість Сертифікатів видана на наступні товари: «свинець», «сплав свинцю» «частини прокатного стану», «частини правильної машини»; «натуральний бджолиний мед»; «плитка керамічна»; «халва соняшникова».

 

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя