Пон02082021

Back Новости Новости Мариуполь До уваги платників єдиного податку фізичних осіб – підприємців!

До уваги платників єдиного податку фізичних осіб – підприємців!

  • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області звертає увагу, що відповідно до Закону України «Про Державний бюджету України на 2018 рік» від 07.12.2017 № 2246-VIII (далі Закон) з 1 січня 2018 року мінімальна заробітна плата у місячному розмірі становить 3723 гривні, прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць для працездатних осіб 1762 гривні. Для платників єдиного податку фізичних осіб – підприємців у м. Маріуполі ставки єдиного податку на 2018 рік розраховуються відповідно до Рішення Маріупольської Міської ради від 23.12.2016 № 7/14-1055.

З 1 січня 2018 року суми єдиного податку для фізичних осіб – підприємців у м. Маріуполі першої та другої групи змінені у зв’язку з тим, що розмір фіксованої ставки єдиного податку на календарний місяць розраховується у відсотках:

- для платників першої групи - до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом на 1 січня податкового(звітного) року;

- для другої групи – до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої Законом на 1 січня податкового (звітного) року.

За більш детальною інформацією звертатися до Центрів обслуговування податків за місцем реєстрації.

Згідно до п.295.1 ст.295 Податкового кодексу України платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок авансовими внесками не пізніше 20 числа поточного місяця.

 

Шановні громадяни - платники земельного податку!

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області звертає увагу, що відповідно до п.281.1. ст.281 Податкового кодексу України (далі ПК) від сплати земельного податку звільняються:

- інваліди першої і другої групи;

- фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

- пенсіонери (за віком);

- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки для проведення звірки даних щодо:

- розміру площі земельної ділянки, що перебуває у власності та/або користуванні платника податку;

- права на користування пільгою із сплати податку;

- розміру ставки податку;

- нарахованої суми податку.

У зв’язку з вищенаведеним, нагадуємо, якщо у звітному періоді у Вас відбулися зміни, які можуть вплинути на нарахування земельного податку, або можливість застосування пільги, просимо звернутися до контролюючого органу для проведення звірки та внесення відповідних змін ( при собі мати документ, що підтверджує особу, ідентифікаційний номер платника податків, оригінали документів, які можуть вплинути на нарахування земельного податку, наприклад : договір купівлі - продажу, документ про призначення пенсії (за віком), посвідчення учасника бойових дій та ін..)

Запрошуємо платників земельного податку у м.Маріуполі звернутися для звірки до Центрів обслуговування платників за адресами:

- вул. А. Куїнджі, 93;

- вул. 130-ї Таганрозької дивізії, 114;

- пр. Металургів буд.193.

Шановні громадяни, своєчасно сплачуйте податки!

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Оголошення.

Телефони «гарячої лінії» по переміщенню товарів

в зоні проведення АТО: 093-443-44-09, 067-717-36-88.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя