Втр03082021

Back Новости Новости Мариуполь Від Донецької митниці ДФС до держбюджету надійшло майже 5,7 млрд гривень

Від Донецької митниці ДФС до держбюджету надійшло майже 5,7 млрд гривень

  • PDF

Налоговая

За одинадцять місяців 2017 року митниками Донеччини до Державного бюджету України перераховано майже 5,7 млрд грн митних платежів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до скарбниці країни збільшились на 78,4%, або на 2,5 млрд гривень. Найбільша сума митних надходжень зафіксована у листопаді 2017 року – 819 млн гривень. Зауважимо, що середньомісячний показник перерахованих митниками Донеччини у держбюджет платежів за січень-листопад 2017 року складає 517 млн грн проти 290 млн грн минулого року. Збільшення суми надходжень платежів до держбюджету у 2017 році обумовлено, насамперед, стабільністю роботи основних бюджетоформуючих підприємств металургійної, вугільної й машинобудівної галузей Донецького регіону, які у поточному році значно збільшили обсяги ввезення сировинних матеріалів для виробництва власної продукції. Також, на зростання перерахувань вплинуло проведення митного оформлення обладнання для модернізації виробництва та таких груп товарів, які у відповідні періоди минулого року в митниці не оформлювались або оформлювались у значно менших обсягах.

Аналітична робота, пов’язана із контролем чистоти декларування, дозволила додатково залучити до казни країни більше 194 млн гривень.

В рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами упродовж січня-листопада 2017 року в митниці видано 1597 сертифікатів форми EUR1, що майже на 8%, або 113 сертифікатів, перевищує показник 2016 року. Збільшення обсягів експортних операцій з країнами ЄС у вартісному показнику складає майже 342 млн дол., у кількісному - 40 тис. тон. Зовнішньоторговельні експортні операції протягом 11 місяців поточного розу здійснювались із 27 країнами ЄС. Найбільша кількість Сертифікатів видана на товари, які експортовані до таких країн Європейського Союзу: Італія, Німеччина, Румунія, Польща, Словенія.

 

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя