Втр27072021

Back Новости Новости Мариуполь На Донеччині вже майже чотири місяці працює щоденна «гаряча» телефонна лінія «Функціонування СМ КОР»

На Донеччині вже майже чотири місяці працює щоденна «гаряча» телефонна лінія «Функціонування СМ КОР»

  • PDF

Налоговая

Вже майже чотири місяці у Головному управлінні ДФС у Донецькій області працює щоденна «гаряча» телефонна лінія «Функціонування СМ КОР». Під час кожного звернення індивідуально розглядаються конкретні ситуації кожного платника податків та надаються відповіді на практичні питання щодо зупинення реєстрації податкових накладних. Представники фіскальної служби детально роз’яснюють причини блокування реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування, порядок подання пояснень та документів для підтвердження реальності здійснених господарських операцій, особливості заповнення таблиць даних платників податків та повідомлень до заблокованих податкових накладних та розрахунків коригування, тощо.

Результатом функціонування «гарячої» телефонної лінії є 246 звернень платників податків. Найбільш поширені питання, з якими звертаються платники податків області, – це критерії блокування податкових накладних та відсутність причин, зазначених у квитанціях №2, відповідно до яких ДФС України відмовлено у реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування.

Головне управління ДФС у Донецькій області наголошує, що одним з пріоритетних завдань служби залишається підтримка необхідних умов функціонування і стабільної роботи бізнесу регіону, саме тому у фіскальному відомстві було прийнято рішення ще на півроку подовжити роботу «гарячої» телефонної лінії «Функціонування СМ КОР» та особистих щотижневих зустрічей з платниками податків до 01.07.2018.

Нагадуємо, що звернутись до фіскальної служби Донецької області можна за телефоном – (097) 101-59-77.

Більш детально з графіком роботи «гарячої» лінії можна ознайомитись за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/319399.html.

Також нагадуємо, що Головним управлінням ДФС у Донецькій області запроваджено проведення щотижневих зустрічей з платниками податків, на яких обговорюватимуться питання функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР). З графіком проведення зустрічей можна ознайомитись за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/319400.html.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя