Пон02082021

Back Новости Новости Мариуполь Щодо нового Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами

Щодо нового Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами

  • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє платникам податків, що з 15 листопада 2017 року вступив в дію новий Порядок обміну електронними документами з контролюючими органами, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 року № 557. Порядок передбачає введення нових форм :

1. Заява про приєднання до договору про визнання електронних документів (код форми F/J1392001).

2. Повідомлення про надання інформації щодо електронного цифрового підпису (код форми F/J1391103).

3. Заява про припинення дії договору про визнання електронних документів (код форми F/J1391401).

4. Повідомлення про припинення дії договору про визнання електронних документів (код форми F/J1491401).

Ознайомитися з новими формами електронних документів можна на веб-порталі ДФС України в розділі «Електронна звітність».

З початку року до Маріупольської ОДПІ надійшло 30 письмових звернень громадян

За січень – жовтень 2017 року до Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області (далі Маріупольська ОДПІ) надійшло 30 письмових звернень громадян. За тематичним переліком порушених питань, звернення стосувалися податкового законодавства, відмови від отримання реєстраційних номерів облікових карток платників податків та інші. Кожне звернення, що надійшло на адресу Маріупольської ОДПІ, було ретельне розглянуто у встановлені законодавством терміни та надані вичерпні відповіді.

Особистий прийом громадян посадовими особами Маріупольської ОДПІ здійснюється згідно затвердженого графіку, за попереднім записом.

Ознайомитись з графіком особистого прийому громадян керівництвом Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області на 2017 рік можна за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/okremi-storinki/struktura/73802.html.

Щодо внесення змін до Критеріїв оцінки ступеня ризиків при реєстрації податкової накладної

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області інформує про зміни до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 13 червня 2017 року № 567 .

Зміни до Критеріїв оцінки ступеня ризиків затверджено наказом Мінфіну України від 09.11.2017 №926, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13.11.2017 за №1382/31250.

Викладено в новій редакції вимоги щодо інформації, яку платник податку має право подати до ДФС за встановленою формою, терміну її розгляду та порядку врахування такої інформації автоматично системою Моніторингу стосовно окремих категорій платників.

Крім того, викладено в новій редакції положення про діяльність Комісії ДФС щодо податкової інформації. У разі якщо до контролюючого органу надійшла податкова інформація, що свідчить про надання платником недостовірної інформації згідно з додатком до цих Критеріїв, Комісія ДФС має право прийняти рішення про неврахування інформації

Критерії доповнено нормою щодо вимог до розрахунку коригування у разі, якщо передбачається зміна вартості товару/послуг більше ніж удвічі та/або зміна номенклатури товарів/послуг – стосовно зміни цифр кодів (товарів згідно з УКТ ЗЕД та послуг відповідно до Державного класифікатора продукції та послуг ).

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя