Вос20062021

Back Новости Новости Мариуполь Митники Донеччини виявили порушення митних правил на 8,2 млн гривень

Митники Донеччини виявили порушення митних правил на 8,2 млн гривень

  • PDF

Митниця

Протягом січня-жовтня 2017 року митниками Донеччини виявлено та задокументовано 135 порушень митних правил на загальну суму 8,2 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість виявлених правопорушень зросла більше ніж в 2,5 рази, а вартість предметів правопорушень, за попередньою оцінкою, - майже в 70 разів. Одним з приорітетів в діяльності фіскальних органів країни є посилення, насамперед, аналітичної роботи. З метою створення належних умов для ведення чесного бізнесу, Донецькою митницею ДФС в рамках проведення аналітично-пошукової роботи впродовж січня-жовтня 2017 року направлено 47 запитів до митних органів країн близького та дальнього зарубіжжя. В процесі опрацювання матеріалів, отриманих від митних органів іноземних держав, митницею складено три протоколи про порушення митних правил за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України (переміщення товарів через митний кордон з приховуванням від митного контролю) на загальну суму 8,1 млн гривень.

Крім того, ефективна взаємодія із правоохоронними органами Донецької області дозволила виявити та попередити реалізацію на митній території України незаконно ввезених товарів на загальну суму більше 61 тис. гривень. У переважній більшості це - тютюнові вироби.

Також, в рамках проведення спеціальної операції «Рубіж-2017», в результаті відпрацювання інформації, отриманої від Державної прикордонної служби, Національної поліції виявлено 10 порушень митних правил на суму більше 96 тис. гривень. Основними предметами правопорушень стали автотранспортні засоби. Користувачі авто на так званих «евробляхах» намагалися уникнути відповідальності за порушення митних режимів транзиту та тимчасового ввезення або за використання ввезених транспортних засобів не за цільовим призначенням.

До скарбниці держави протягом січня-жовтня 2017 року перераховано митницею штрафних санкцій за порушення митного законодавства на суму більше 232 тис. гривень.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя