Вос20062021

Back Новости Новости Мариуполь 111 порушень митного законодавства виявили митники Донеччини з початку року

111 порушень митного законодавства виявили митники Донеччини з початку року

  • PDF

Налоговая

Саме стільки порушень митних правил на загальну суму майже 8,2 млн грн виявили співробітники управління протидії митним правопорушенням Донецької митниці ДФС протягом дев’яти місяців поточного року. Із загальної кількості справ у 15 випадках вилучено предмети правопорушень на загальну суму більше 100 тис. гривень. Більшість з вилучених предметів правопорушень складають тютюнові вироби. Одним з методів протидії правопорушенням митних правил є взаємодія з відповідними органами іноземних держав. Так, за три квартали поточного року митницею Донецького регіону до країн близького та дальнього зарубіжжя направлено 46 запитів. У результаті відпрацювання матеріалів, отриманих від митних органів Грузії, країн СНД та Великої Британії, складено три протоколи про порушення митних правил на суму 8,1 млн гривень.

Крім того, співробітниками митниці з іншими правоохоронними органами Донецької області проведено 10 спільних заходів. Результатом сукупних зусиль стало складання 13 протоколів про порушення митних правил. За попередньою оцінкою вартість виявлених предметів правопорушень складає більше 46 тис. гривень. Окрім тютюнових виробів також було встановлено факти спроби реалізації на митній території України незаконно ввезеної фарби.

Обмін інформацією між митницею та правоохоронними органами області також допомагає запобігти та упередити митні правопорушення. В результаті інформації, отриманої від ДПС, поліції та податкових органів області, виявлено дев’ять порушень митних правил на загальну суму майже 54 тис. гривень. Основними предметами правопорушень стали автотранспортні засоби, користувачі яких або порушували строки транзиту, або використовували ввезені транспортні засоби на митну територію України в митному режимі тимчасового ввезення не за цільовим призначенням.

В рамках взаємодії з територіальними органами ДФС для проведення контрольно-перевірочних заходів до ГУ ДФС Харківської, Дніпропетровської, Донецької областей та м. Києва направлено 30 матеріалів з метою попередження порушень як митного так і податкового законодавства.

До Державного бюджету України протягом січня-вересня 2017 року митницею перераховано штрафних санкцій за порушення митного законодавства на суму більше 178 тис. грн, з них більша частка – це кошти у зв’язку із припиненням справ шляхом компромісу.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя