Пят30072021

Back Новости Новости Мариуполь Про своєчасну сплату єдиного внеску йшлось під час брифінгу в ГУ ДФС у Донецькій області

Про своєчасну сплату єдиного внеску йшлось під час брифінгу в ГУ ДФС у Донецькій області

  • PDF

Налоговая

Своєчасній сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування був присвячений брифінг для ЗМІ за участі заступника начальника Головного управління ДФС у Донецькій області Марини Погосян. Відкриваючи зустріч, Марина Лаврентіївна повідомила, що у Донецькій області понад 18,5 тис. страхувальників мають найманих працівників та щомісяця звітують та сплачують єдиний внесок, з них 9,7 тис. юридичних осіб та 8,8 тис. фізичних осіб – підприємців. «Користуючись нагодою, хочу подякувати всім сумлінним роботодавцям Донеччини, які своєчасно та в повному обсязі виконують свій обов’язок зі сплати єдиного внеску. Саме ними за дев’ять місяців 2017 року сплачено понад 4,5 млрд гривень єдиного внеску, що на 1 млрд гривень перевищує надходження відповідного періоду минулого року», – зазначила Марина Погосян.

Разом з цим, Марина Погосян зазначила, що вкрай важливим питанням залишається наявність заборгованості з єдиного соціального внеску, яка на 01.09.2017 становила 2,9 млрд гривень. Під час проведення заходу заступник начальника фіскальної служби області поінформувала про заходи, що вживаються для стягнення та скорочення заборгованості з єдиного соціального внеску, та їх результати. Нагадала, що чинним законодавством передбачені штрафні санкції у розмірі 20 % на суми недоїмки з єдиного внеску та пеня з розрахунку 0,1% суми недоплати внеску за кожен день прострочення сплати, а також відповідна адміністративна відповідальність.

«Безумовно, фіскальною службою вживаються всі необхідні заходи для скорочення заборгованості з єдиного внеску, але всі ми – і фіскали, і роботодавці, і громадськість, – впевнена, розуміємо, що виключно штрафними санкціями, пенею та примусовим стягненням боргу вирішити питання заборгованості з єдиного соціального внеску навряд чи вдасться, – наголосила Марина Погосян. – Далеко не останньою за значимістю умовою є сумлінне, усвідомлене ставлення роботодавців до свого обов’язку сплачувати внесок». «Звертаюсь до всіх роботодавців. Будь ласка, пам’ятайте, що своєчасна та в повному обсязі сплата єдиного соціального внеску – це, перш за все, повага до ваших найманих працівників, прояв реального піклування про них, інвестування в їх майбутні пенсії, фінансова гарантія забезпечення державою соціальних обов’язків та стандартів!» – завершила зустріч Марина Погосян.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя