Срд29092021

Back Новости Новости Мариуполь Розгляд звернень громадян та запитів на інформацію, які надішли до Маріупольської ОДПІ

Розгляд звернень громадян та запитів на інформацію, які надішли до Маріупольської ОДПІ

  • PDF

Налоговая

За січень – серпень 2017 року до Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області (далі Маріупольська ОДПІ) надійшло 25 письмових звернень громадян. За тематичним переліком порушених питань, звернення стосувалися податкового законодавства та діяльності центральних органів виконавчої влади. З початку року до Маріупольської ОДПІ надійшов 41 запит на публічну інформацію, з них 26 – надійшли від фізичних осіб, 15 – від юридичних осіб. Запитувачі зверталися з проханням надати роз’яснення податкового законодавства, щодо отримання відомостей про доходи тощо.

Відповіді на звернення та публічну інформацію надані у встановлені законодавством терміни.

Особистий прийом громадян посадовими особами Маріупольської ОДПІ здійснюється згідно затвердженого графіку, за попереднім записом.

Ознайомитись з графіком особистого прийому громадян керівництвом Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області на 2017 рік можна за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/okremi-storinki/struktura/73802.html.

 

Щодо запровадження нового сервісу для платників податку на додану вартість

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області інформує, що ДФС доопрацьовано «Електронний кабінет платника» в частині надання доступу платникам податків на додану вартість до даних Єдиного реєстру податкових накладних (ЄРПН) в режимі реального часу щодо складених ним чи його контрагентами податкових накладних та/або розрахунків коригування (ПН/РК).

Платникам податку на додану вартість після ідентифікації з використанням ЕЦП будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів в особистому кабінеті надано можливість перегляду відомостей щодо ПН/РК, зареєстрованих, реєстрацію яких зупинено відповідно до вимог пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України, а також щодо яких комісією ДФС прийнято рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН.

Пошук інформації в ЄРПН здійснюється за основними реквізитами ПН/РК, а також за індивідуальним податковим номером продавця та покупця товарів/послуг. Також платники мають можливість завантажити ПН/РК в електронному вигляді (у форматі xml з ЕЦП).

Крім того, повідомляємо, що в Електронному кабінеті для платників ПДВ функціонують наступні сервіси:

- перегляд даних Реєстру платників ПДВ в режимі он-лайн;

- формування та надсилання Реєстраційної заяви платника податку на додану вартість, сервісних запитів та отримання витягів на них;

- подання Податкової декларації з податку на додану вартість;

- доступ до проведених операцій та руху коштів на електронному рахунку в Системі електронного адміністрування ПДВ;

- реєстрація ПН/РК в ЄРПН.

З вересня 2017 року підвищені мінімальні ціни на окремі види алкогольних напоїв

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що постановою КМУ від 09.08.2017 № 634 внесено зміни до постанови КМУ від 30 жовтня 2008 року №957 «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв».

З 9 вересня 2017 року підвищені мінімальні оптово-відпускні і роздрібні ціни на окремі види алкогольних напоїв.

З текстом Постанови КМУ від 09.08.2017р. № 634 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008р. №957» можна ознайомитись за посиланням http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=250218536.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя