Втр03082021

Back Новости Новости Мариуполь Робота ЦОПів Маріупольської ОДПІ

Робота ЦОПів Маріупольської ОДПІ

  • PDF

Налоговая

Послугами Центрів обслуговування платників (далі ЦОП) Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області впродовж восьми місяців 2017 року скористались більш як 399,5 тисяч відвідувачів з метою отримання консультацій, адміністративних послуг та подачі звітності. Протягом цього часу фахівцями інспекції надано 29218 адміністративних послуг. Найбільш популярною традиційно залишається послуга видачі ідентифікаційного коду, видано 13888 картки платників податків. Зареєстровано: 2805 книг обліку розрахункових операцій, 1201 розрахункова книжка, 2809 платників єдиного податку, 2379 книг обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку. Також, надано 3348 витягів з реєстру платників єдиного податку.

Для зручності платників в Центрі обслуговування надаються також консультаційні та інформаційні послуги стосовно застосування податкового законодавства, адміністрування єдиного соціального внеску, порядку заповнення декларацій та оформлення податкової знижки.

Граничний термін переходу на спрощену систему оподаткування -15 вересня!

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що відповідно до ст.298 Податкового кодексу України, суб’єкти господарювання, які бажають з 1 жовтня 2017 року перейти на сплату єдиного податку або змінити групу єдиного податку, повинні не пізніше, ніж за 15 календарних днів до початку кварталу подати до Центру обслуговування платників заяву встановленої форми про право застосування спрощеної системи оподаткування. Граничний термін подання заяви – 15 вересня 2017 року.

Платники єдиного податку, які бажають відмовитися від застосування спрощеної системи оподаткування з 1 жовтня 2017 року, повинні не пізніше, ніж за 10 днів до початку нового календарного кварталу подати до Центру обслуговування платників заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування. Граничний строк подання такої заяви – 20 вересня 2017 року.

Щодо надання звітності з податку на прибуток

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що з 15.08.2017 набула чинність Постанова Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 №592 «Про затвердження Порядку переходу платників податку на прибуток підприємств до подання спрощеної податкової декларації з такого податку та форми спрощеної податкової декларації з податку на прибуток підприємств, який оподатковується за ставкою 0 відсотків відповідно до пункту 44 підрозділу 4 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України» (далі – постанова №592).

Цей Порядок регулює питання переходу суб'єктів господарювання - платників податку на прибуток підприємств до подання спрощеної податкової декларації з податку на прибуток підприємств, який оподатковується за ставкою 0 відсотків відповідно до пункту 44 підрозділу 4 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України.

Платники податку на прибуток підприємств, які відповідають критеріям, визначеним пунктом 44 підрозділу 4 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України, і мають право застосовувати ставку податку 0 відсотків, за результатами кожного звітного (податкового) періоду складають спрощену податкову декларацію із зазначеного податку за встановленою формою та подають її контролюючому органові у строк, встановлений Податковим кодексом України для річного звітного (податкового) періоду, за формою, затвердженою постановою №592.

У разі відсутності підстав для застосування нульової ставки, платники подають податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за основною формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 №897 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28.04.2017 №467).

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя