Пон02082021

Back Новости Новости Мариуполь Маріупольська ОДПІ привітала з Днем знань учнів школи – інтернату №2

Маріупольська ОДПІ привітала з Днем знань учнів школи – інтернату №2

  • PDF

Налоговая

З нагоди Дня знань керівництво та працівники Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області завітали до учнів Маріупольської загальноосвітньої школи – інтернату №2.

На урочистій лінійці податківці привітали усіх вихованців інтернату та вчителів з початком нового навчального року. Наголосили, що для учнів День знань є початком наполегливої праці та кроком у дивовижний та цікавий світ знань. Побажали школярам сміливо оволодівати новими знаннями, міцного здоров’я, добра та мирного неба.

Також, з Днем знань вихованців школи-інтернату №2 привітали представники Маріупольської громадської організації ветеранів державної податкової служби України і побажали успіхів у навчанні.

Платники Маріупольської ОДПІ з початку року поповнили бюджет на 3125,7 млн. гривень

За січень – серпень 2017 року від платників Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області до бюджетів усіх рівнів надійшло 3125,7 млн. гривень податків. Показник минулого року перевиконано майже на 21,8 відс. або 560,5 млн. гривень.

Зокрема, надходження до місцевого бюджету міста зросли на 321,4 млн. грн. або 19,2 відс. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склали понад 1995,0 млн. гривень. До Державного бюджету надійшло 1130,7 млн. грн. або на 26,8 відс. більше аналогічного періоду 2016 року.

У розрізі основних платежів до Державного бюджету надійшло: податку на доходи фізичних осіб – 516,6 млн. гривень; податку на додану вартість – 388,0 млн. гривень; податку на прибуток підприємств 101,6 млн. гривень; акцизного податку 6023,6 млн. гривень.

Щодо Електронного кабінету платника

Державною фіскальною службою створено програмний інтерфейс (API) та клієнтське програмне забезпечення для використання у зовнішніх програмних продуктах банків та інших фінансових установ з метою відправки та приймання електронних повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків через Електронний кабінет (Програмний модуль).

Починаючи з 1 вересня 2017 року через взаємодію API «Електронного кабінету» та Програмного модуля забезпечується:

- завантаження файлів повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у національній та іноземній валютах, про відкриття/закриття рахунків платників податків у цінних паперах, про відкриття/закриття кореспондентських рахунків в установах банків, які формуються програмним забезпеченням фінансових установ;

- накладення на файл повідомлення електронних цифрових підписів (ЕЦП) відповідальних посадових осіб фінансових установ у встановленому порядку. Використовується ЕПЦ будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів .

- відправлення та приймання файлів повідомлень контролюючими органами;

- отримання квитанції про результати обробки переданого файлу (квитанції про одержання файла повідомлень (перша квитанція), про прийняття до оброблення файлу повідомлень (друга квитанція)).

Програмний модуль та Інструкція з його використання розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність»/Програмний модуль для формування та направлення повідомлень про відкриття/закриття рахунків.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя