Вос20062021

Back Новости Новости Мариуполь ОБЕРЕЖНО! ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

ОБЕРЕЖНО! ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

  • PDF

Пожар

Відділення запобігання надзвичайним ситуаціям ДПРЧ-22 ДПРЗ-3 Головного управління ДСНС України у Донецькій області м. Маріуполя занепокоєне ситуацією, що склалася з пожежами та загибеллю людей на них. Так за вісім місяців 2017 року в Центральному районі м. Маріуполя виникло 139 пожеж, матеріальний збиток від яких склав 2650000 тис. грн., на пожежах загинуло 9 чоловік, травмовано 5 осіб. Основними причинами виникнення пожеж були необережне поводження з вогнем та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Із загальної кількості пожеж в Центральному районі на сьогоднішній день 40 пожеж сталось на відкритій території, це пов’язано зі спекотною погодою.

Відділення запобігання надзвичайним ситуаціям ДПРЧ-22 занепокоєне тим, що з настанням сухої, спекотної погоди збільшилась кількість пожеж сухої трави та очерету на галявинах і на відкритих територіях біля навчальних закладів, інтернатів, житлових будинків, дитячих закладів та на стихійних звалищах.

Так, 13.08.2017 року відбулась пожежа на відкритій території поблизу Старокримського шосе. В наслідок сильного вітру, в зв’язку з тим, що адміністрація СТ «Дружба», а також власники садівницьких домівок не проводили роботи щодо прибирання сухої трави та залишків рослинності, пожежа розповсюдилась на територію СТ «Дружба», та завдала великих матеріальних збитків, а саме вогнем було знищено 5 садових будинків та 18 господарчих будівель.

Звертаємо вашу увагу на суворе дотримання протипожежної безпеки та недопущення загоряння сухої трави, стерні, лісосмуг, очерету і будь-яких інших ділянок, вкритих природною чи штучно насадженої рослинністю. Будь-яке необережне поводження з вогнем, а тим більше навмисний підпал сухостою, може сприяти вчиненню диверсій, призвести до дезорієнтації, помилкової тривоги або введення в оману спеціальних служб, послужити димовими завісами для ворожих ДРГ, детонації боєприпасів, а також сигнальних мін. Всі зазначені вище наслідки можуть розглядатися як умисні диверсії і тягти за собою не тільки адміністративну, але й кримінальну відповідальність в реаліях цього суворого часу.

Тому звертаємось до керівників всіх ланок влади про прийняття невичерпних мір по недопущенню виникнення вогнищ на великих площах сухостою трави та очерету в межах території Центрального району. Дотримуватись відповідних правил пожежної безпеки.

Зробити покоси та обкоси прилеглих територій до житлових поверхових будинків, при дворових територій в селищах, де очерет та суха трава розташовані на небезпечній відстані до помешкань домівок. В минулому році від таких стихійних пожеж страждали мешканці Правого берега, Цегляного кар’єру, дачні та садові кооперативи.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя