Вос20062021

Back Новости Новости Мариуполь Маріупольська ОДПІ: розгляд звернень громадян та запитів на інформацію

Маріупольська ОДПІ: розгляд звернень громадян та запитів на інформацію

  • PDF

Налоговая,

За січень – липень 2017 року до Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області (далі Маріупольська ОДПІ) надійшло 22 письмових звернень громадян. За тематичним переліком порушених питань, звернення стосувалися податкового законодавства та діяльності центральних органів виконавчої влади.

Особистий прийом громадян посадовими особами Маріупольської ОДПІ здійснюється згідно затвердженого графіку, за попереднім записом.

З початку 2017 року до Маріупольської ОДПІ надійшло 37 запитів на публічну інформацію, з них 21 запит надійшов засобами поштового зв’язку, 16 – електронною поштою. По категорії запитувачів: 14 запитів надійшло від юридичних осіб, 23 від фізичних осіб. Запитувачі зверталися з проханням надати роз’яснення податкового законодавства, щодо отримання відомостей про доходи тощо.

Відповіді на звернення та публічну інформацію надані у встановлені законодавством терміни.

Ознайомитись з графіком особистого прийому громадян керівництвом Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області на 2017 рік можна за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/okremi-storinki/struktura/73802.html.

Затверджена нова форма Книги обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу та Порядок ведення їх обліку

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області інформує, що наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2017 N591 (далі наказ №591) затверджено форму Книги обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу та Порядок ведення обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу.

Вести таку Книгу повинні фізичні особи-платники податку, які зобов’язані:

- подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи (про сплату або відсутність податкових зобов’язань);

- або мають право на таке подання з метою повернення зайво сплачених податків, в тому числі при застосуванні права на податкову знижку.

В оновленій формі Книги передбачається ведення обліку не тільки доходів, які включаються в загальний річний оподатковуваний дохід, але і тих, які в оподатковуваний дохід не включаються.

Книга обліку та реєстр документів (за наявності) знаходяться у платників податків та повинні надаватись контролюючим органам на їх вимогу.

Наказ № 591 набрав чинності з дня його офіційного опублікування в черговому номері бюлетеня «Офіційний вісник України» від 11 серпня 2017 року № 63.

 

Щодо звітності неприбуткових організацій

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області інформує, що 20 червня 2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.04.2017 N 469 "Про затвердження змін до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації" (далі - Звіт).

Відповідно до статті 46 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі – Звіт) прирівнюється до податкової декларації та складається з урахуванням вимог статей 48, 49 Кодексу.

Інформація про дату та номер Рішення про включення неприбуткової організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій (рядок 7), а також ознака неприбутковості (рядок 8) є обов’язковими реквізитами форми Звіту (пункт 48.4 статті 48 Кодексу).

Нова форма Звіту передбачає лише два звітні (податкові) періоди: рік та місяць.

Відповідно до пункту 46.2 статті 46 Кодексу неприбутковими підприємствами, установами та організаціями разом зі Звітом обов’язково подається до контролюючих органів річна фінансова звітність, яка є додатком та невід’ємною частиною Звіту.

Детальніше про зміни до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації в листі ДФС України від 19.07.2017 №19001/7/99-99-15-02-01-17 за посиланням: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/listi-dps/72295.html

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя