Пят23072021

Back Новости Новости Мариуполь С початку року до ЦОПів Маріуполя звернулось більше 340 тисяч громадян

С початку року до ЦОПів Маріуполя звернулось більше 340 тисяч громадян

  • PDF

Налоговая

Протягом січня – липня 2017 року послугами Центру обслуговування платників Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області (далі ЦОП) скористались понад 346,6 тис. громадян. Протягом цього часу фахівцями надано 25,8 тис. адміністративних послуг.

Найбільш популярною залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорту громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Держаного реєстру фізичних осіб – платників податків – 11704.

 

Надано 3124 витяги з реєстру платників єдиного податку. Стати платниками єдиного податку виявили бажання 2631 СПД. За реєстрацією книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платника єдиного податку звернулося 2194 суб’єкти підприємницької діяльності. Зареєстровано 2459 книг обліку розрахункових операцій, 1106 розрахункових книжок.

Для зручності платників в Центрі обслуговування надаються також консультаційні та інформаційні послуги стосовно застосування податкового законодавства, адміністрування єдиного соціального внеску, порядку заповнення декларацій та оформлення податкової знижки.

Щодо зміни форми довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що 28.07.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 568 «Про затвердження форми довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату або відсутність податкових зобов'язань) та Порядку її оформлення і видачі», (далі – Наказ № 568).

Наказ № 568 затвердив форму довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату або відсутність податкових зобов'язань) та Порядок оформлення і видачі цієї довідки.

Довідка видається безоплатно у паперовій та/або електронній формах на підставі: заяви платника податків про видачу Довідки та податкової декларації про майновий стан і доходи.

Заява та податкова декларація подаються платником податків (уповноваженим представником) до контролюючого органу за місцем податкового обліку.

Заява складається з обов'язковим посиланням на відповідний пункт Податкового кодексу України, яким передбачено видачу контролюючим органом довідки, та зазначенням найменування підприємства (установи, організації), до якого (якої) довідку буде подано платником податків.

Заяву про видачу довідки за вибором платника податку може бути подано засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

З текстом наказу №568 можна ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу за посиланням http://zir.sfs.gov.ua.

 

Внесені зміни до Податкової декларації з рентної плати

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області інформує, що 21.07.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 31.05.2017 № 545 «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з рентної плати» (далі – Наказ № 545).

В наказі №545 викладено в новій редакції форму Розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин (додаток 1 до Податкової декларації з рентної плати), внесені зміни до форми Розрахунку з рентної плати за користування надрами для видобування вуглеводневої сировини (додаток 2 та додаток 21 до Податкової декларації з рентної плати) та Переліку кодів видів радіозв’язку (додаток 15 до Податкової декларації з рентної плати) у частині стільникового радіозв’язку.

З текстом наказу № 545 можна ознайомитись, скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua)

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя