Вос20062021

Back Новости Новости Мариуполь Маріупольська ОДПІ: з початку року до місцевого бюджету надійшло понад 1,4 млрд. гривень

Маріупольська ОДПІ: з початку року до місцевого бюджету надійшло понад 1,4 млрд. гривень

  • PDF

Налоговая

Від платників Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області за січень-червень 2017 року до місцевого бюджету надійшло 1476,6 млн.грн., це на 247,5 млн.грн. більше, ніж у відповідному періоді 2016 року.

Найбільшу питому вагу в доходах місцевого бюджету займає податок на доходи фізичних осіб, якого з початку року сплачено 1145,6 млн.грн.

Платники, що працюють на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевого бюджету 79,6 млн. грн. єдиного податку. Кошик місцевого бюджету поповнився за рахунок плати за землю – 112,8 млн.грн., плати за воду – 20,3 млн.грн., акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів – 36,8 млн.грн, податку на нерухоме майно – 9,5 млн.грн.

 

Щодо запровадження СМ КОР

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що запроваджено систему автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН ( далі СМ КОР).

СМ КОР здійснюється ДФС України на підставі аналізу даних звітних показників платника податку, наявної податкової інформації, а також інформації, поданої платником податку за визначеною формою, яка відображає специфіку господарської діяльності платника податку окремо по кожному виду економічної діяльності. У разі, якщо за результатами моніторингу визначено, що податкова накладна/розрахунок коригування відповідає визначеним критеріям, реєстрація такої податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється.

Новий механізм, який дозволяє автоматично аналізувати податкову накладну на наявність ризиків, запроваджено Податковим кодексом України для підвищення ефективності боротьби з ухиленням від оподаткування.

СМ КОР дає можливість зупиняти випадки безпідставної реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, у разі коли постачальник фактично не здійснює господарську операцію, а реєструє виключно з метою надання покупцю необгрунтованої податкової вигоди у вигляді неправомірного сформованого кредиту з ПДВ.

СМ КОР побудована таким чином, щоб превентивно реагувати на зловживання недобросовісних платників податків - не лише бачити потенційні порушення, а й унеможливити безпідставне формування податкового кредиту навіть до моменту подання податкової декларації з ПДВ, вже на стадії реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування.

Функціонування системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ сприятиме детінізації економіки, створенню рівних конкурентних умов діяльності для суб’єктів господарювання, збільшенню надходжень до бюджету.

 

Щодо інструкції з заповнення Таблиці платника податків

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що для зручності платників податків ДФС України пропонує інструкцію щодо правильності заповнення Таблиці платника податків при реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН).

При зупинці реєстрації податкової накладної в ЄРПН платник податку має право надати таблицю платника податків, що дозволяє в подальшому суттєво зменшити кількість тих податкових накладних, які будуть заблоковані. Таблиця має містити тільки ті коди УКТЗЕД і ті коди КВЕД, які дійсно відповідають діяльності платника, по якому зупинена податкова накладна.

Комісія ДФС України розглядає таблиці платника податків у найкоротший термін – до 5 днів.

Ознайомитись з Інструкцією щодо правильності заповнення Таблиці платника податків при реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних можна на сайті ДФС України за посиланням http://sfs.gov.ua/data/files/207836.pdf.

 

До уваги платників податків! Телефонні «гарячі лінії» у серпні

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що в.о. начальника Маріупольської ОДПІ Паша Людмилою Георгіївною проводяться телефонні «гарячі лінії»:

03 та 10 серпня 2017 року з 10:00 до 11:00 на тему: «Актуальні питання щодо запровадження СМ КОР» по телефону (0629)470175

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя