Вос20062021

Оголошення

  • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області запрошує відвідати семінар на тему: «Актуальні питання проведення готівкових розрахунків. Застосування реєстраторів розрахункових операцій. Електронні сервіси ДФС України».

Семінар відбудеться 14 липня 2017 року о 10:00 за адресою: м.Маріуполь, вул. Соборна, 7, зал засідань КП «Маріупольське ВУВКГ».

Телефон для довідок: (0629) 47-01-75.

 

Оголошення

9 серпня 2017 року виїзний особистий прийом громадян проведе заступник начальника - начальник Лівобережного відділення Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області Костенникова Вікторія Володимирівна.

Прийом буде проходити з 10.00 до 12.00, у приміщенні Первинної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловасті України ПАТ «МК «Азовсталь» за адресою м. Маріуполь вул.Лепорського,1.

Попередній запис на особистий прийом здійснюється за телефоном (0629)54-34-05 до 25 липня 2017 року.

Оголошення

8 вересня 2017 року виїзний особистий прийом громадян проведе перший заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області Долозіна Ірина Леонідівна.

Прийом буде проходити з 10.00 до 12.00, у приміщенні Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області, за адресою м.Маріуполь, вул.А.Куїнджі, 93.

Попередній запис на особистий прийом здійснюється за телефоном (0629)54-34-05 до 25 серпня 2017 року.

 

Маріупольська ОДПІ: за перше півріччя 2017 року до Державного бюджету надійшло майже 849 млн. гривень

За січень-червень 2017 року до Державного бюджету від платників Маріупольської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області надійшло 848,5 млн. гривень податків і зборів, що на 176,0 млн. гривень більше у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. До місцевого бюджету надійшло – 1476,6 млн. гривень, що на 247,5 млн. гривень більше минулорічних надходжень.

У розрізі основних платежів до Державного бюджету надійшло: податку на доходи фізичних осіб – 386,6 млн. гривень; податку на додану вартість – 284,8 млн. гривень; податку на прибуток підприємств – 86,6 млн. гривень; акцизного податку – 5,3 млн. гривень. На підтримку української армії платники податків міста спрямували 50,8 млн. гривень військового збору. За шість місяців поточного року єдиного соціального внеску надійшло 799,2 млн. гривень.

Сервіс «Пульс»

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє платникам податків, що антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» діє за єдиним телефонним номером (044) 284-00-07, який створений для оперативного реагування та вирішення проблем, з якими звертаються платники до органів ДФС України.

На вказаний сервіс можна звернутися у разі неправомірних дій або бездіяльності працівників податкової та митної сфери, також для вирішення інших суперечливих питань та попередження неякісного обслуговування, перевищення повноважень службовими особами.

Ефективна робота сервісу «Пульс» допомагає налагодити взаємодію та взаєморозуміння на шляху створення сервісної служби.

 

Сплата податку на нерухоме майно

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області звертає увагу платників податків, що ст.266 Податкового кодексу України визначено порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється фіскальним органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості.

У поточному році громадяни сплачують податок на нерухомість за 2016 рік.

База оподаткування об'єктів житлової нерухомості для фізичних осіб зменшується на пільгові метри :

- для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 60 м.кв;

- для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 120м.кв;

- для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (наприклад квартира + будинок) – на 180 м.кв.

Якщо фізична особа є власником нерухомого майна, загальна площа якої перевищує пільгову, то необхідно отримати податкове повідомлення-рішення про сплату податку.

Таке податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) фізичній особі фіскальним органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) роком, тобто до 1 липня 2017 року.

Фізичні особи мають право звернутися з письмовою заявою до фіскального органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо: - об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток; - розміру загальної площі об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості; - права на користування пільгою із сплати податку; - розміру ставки податку; - нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними фіскальних органів та даними, підтвердженими фізичною особою на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, проводиться перерахунок суми податку і фіскальний орган надсилає (вручає) нове податкове повідомлення-рішення.

Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Податок сплачується за місцем розташування об'єкта нерухомості протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Останній день сплати податку – 29 серпня 2017 року.

Шановні громадяни, своєчасно сплачуйте податки!

Щодо встановлення граничної суми розрахунків готівкою

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що пунктом 1 постанови Правління Національного банку України від 06 червня 2013 року №210 «Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою» із змінами та доповненнями (далі – Постанова) встановлено граничну суму розрахунків готівкою фізичної особи з підприємством (підприємцем) протягом одного дня за товари (роботи, послуги) у розмірі 50000 (п’ятдесяти тисяч).

Згідно з п. 2.3 глави 2 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637, із змінами та доповненнями (далі – Положення) підприємства (підприємці) мають право здійснювати розрахунки готівкою між собою та/або з фізичними особами протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами в межах граничних сум розрахунків готівкою, установлених Постановою. Платежі понад установлені граничні суми проводяться через банки або небанківські фінансові установи, які в установленому законодавством порядку отримали ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунку, шляхом перерахування коштів з поточного рахунку на поточний рахунок або внесення коштів до банку для подальшого їх перерахування на поточні рахунки. Кількість підприємств (підприємців) та фізичних осіб, з якими здійснюються розрахунки, протягом дня не обмежується.

Вимоги щодо обмеження готівкових розрахунків фізичної особи з підприємством (підприємцем), які установлені пунктом 1 Постанови та п. 2.3 глави 2 Положення (50000 гривень), стосуються розрахунків за правочинами, предметом яких є будь-які матеріальні та нематеріальні блага, які можуть бути оцінені в грошовій формі, в тому числі виплат суб’єктами господарювання дивідендів фізичним особам.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області.

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя