Суб31072021

Back Новости Новости Мариуполь Актуально для платників податку на додану вартість!

Актуально для платників податку на додану вартість!

  • PDF

Налоговая

Маріупольська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області інформує, що Державна фіскальна служба України (далі – ДФС) на головній сторінці офіційного веб-порталу повідомляє, що починаючи з 01.07.2017 реєстрація податкових накладних / розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) може бути зупинена відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України у разі відповідності такої податкової накладної / розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН. Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 №567, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.06.2017 за №753/30621 (далі – Критерії).

Платник податку у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН, а в перехідний період (з 01.04.2017 до 01.07.2017) у разі отримання квитанції про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН має право подати на розгляд Комісії ДФС інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою J(F)1312301 (далі – Таблиця).

Таблиця надсилається виключно в електронному вигляді засобами електронного зв’язку з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного цифрового підпису відповідальних осіб.

Електронні формати Таблиці розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність» / Платникам податків про електронну звітність / Інформаційно-аналітичне забезпечення / Реєстр електронних форм податкових документів.

Таблиця може бути сформована та надіслана через особистий кабінет електронного сервісу «Електронний кабінет платника», вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС. Також для формування Таблиці в електронному вигляді платник податків самостійно на власний розсуд може обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

Підтвердженням про отримання Таблиці є перша квитанція (квитанція про доставку).

Після обробки та розгляду Комісією ДФС Таблиці платнику протягом п’яти робочих днів направляється друга квитанція, в якій зазначається інформація про результат розгляду (врахування/неврахування інформації).

При заповненні Таблиці необхідно заповнювати вид економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010), код товару згідно з УКТ ЗЕД, код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010).

При поданні Таблиці відповідно до виду економічної діяльності необхідно обов’язково зазначити коди товарів згідно з УКТ ЗЕД / послуг згідно з Державним класифікатором продукції послуг (ДК 016-2010), що на постійній основі таким платником постачаються (виготовляються), а також платник може зазначити коди товарів/послуг, які ним придбаються (отримуються) для їх виготовлення.

Зразок заповнення Таблиці наведений на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/301239.html

 

Про надання індивідуальних податкових консультацій

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує платникам податків, що з 1 квітня 2017 року змінено порядок надання податкових консультацій та запроваджено Єдиний реєстр індивідуальних податкових консультацій.

Для отримання індивідуальної податкової консультації письмовий запит платника податків обов'язково повинен містити реквізити, визначені п. 52.1 ст. 52 Податкового кодексу України.

У разі якщо звернення, не відповідає зазначеним вимогам, індивідуальна консультація не надається, а надсилається відповідь у порядку та строки, передбачені Законом України "Про звернення громадян".

Після отримання звернення на отримання індивідуальної податкової консультації територіальний орган ДФС протягом 15 календарних днів направляє консультацію до ДФС України, про що окремим листом повідомляє платника податків

Переглянути видані індивідуальні податкові консультації та їх статус можна через електронний кабінет платника на порталі ДФС України за посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx.

Індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому видано таку консультацію.

Порядок надання податкових консультацій визначений ст. 52 і 53 Податкового кодексу України.

 

Проведено семінар для фізичних осіб - підприємців

Нещодавно фахівцями ГУ ДФС у Донецькій області та Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області проведено семінар для приватних підприємців на тему «Особливості оподаткування підприємницької діяльності у 2017 році. Застосування діючого податкового законодавства».

В ході семінару розглянуті актуальні питання по єдиному податку, податку на доходи фізичних осіб, податку на майно, складання податкової звітності, застосування РРО суб’єктами господарювання. Окрему увагу приділили питанню застосування РРО платниками єдиного податку ІІ та ІІІ груп.

Фахівцями фіскальної служби, було надано більш ніж 20 вичерпних відповідей на запитання від платників податків.

Одним з пріоритетних завдань фіскальної служби є проведення роз’яснювальної роботи серед платників податків, надання якісних адміністративних послуг та створення комфортних умов для виконання платниками податків своїх зобов’язань перед бюджетом..

З графіком та місцем проведення семінарів можна ознайомитись на офіційному субсайті ГУ ДФС у Донецькій області (dn.sfs.gov.ua) в розділі «Анонси».

 

Оголошення!

Маріупольська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє про зміну юридичної адреси та місце знаходження інспекції.

Нова адреса: 87549, Донецька область, м. Маріуполь, вул.А.Куїнджі, буд.93

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя