Пон02082021

Back Новости Новости Мариуполь Можливості та переваги для користувачів веб-порталу Пенсійного фонду України

Можливості та переваги для користувачів веб-порталу Пенсійного фонду України

  • PDF

Пенсионный портал

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Маріуполя Донецької області нагадує громадянам про зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на пенсійні права громадянина, за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України. Веб-портал надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з управлінням, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду. Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Послуги застрахованій особі

1.​ Виписка з системи персоніфікованого обліку

Для застрахованих (працюючих або само зайнятих) осіб надається інформація, накопичена в базах даних персоніфікованого обліку щодо внесків, сплачених за особу в ПФУ; інформація є дуже важливою для Вашої майбутньої пенсії

2.​ Попереднє замовлення паперових документів

Для Вашої зручності Пенсійний фонд вводить послугу попереднього замовлення паперових документів

3.​ Подання скарг

Засобами Веб-порталу Ви можете подати скаргу до органу Пенсійного фонду

4.​ Запис на прийом без черги

Засобами ВЕБ-порталу Ви можете записатися на прийом до органу Пенсійного фонду

Послуги для пенсіонерів

1.​ Виписка з пенсійної справи

Для пенсіонерів надаються відомості з власної пенсійної справи щодо виду призначеної пенсії, розміру пенсії тощо

2.​ Подання звернень щодо перерахунку пенсії у зв’язку з набутим страховим стажем

Для пенсіонерів надається можливість засобами ВЕБ-порталу подати звернення щодо перерахунку пенсії у зв’язку з набутим страховим стажем

3.​ Подання скарг

Засобами Веб-порталу Ви можете подати скаргу до органу Пенсійного фонду

4.​ Запис на прийом без черги

Засобами ВЕБ-порталу Ви можете записатися на прийом до спеціалістів Пенсійного фонду

5.​ Попереднє замовлення паперових документів

Для Вашої зручності Пенсійний фонд вводить послугу попереднього замовлення паперових документів

Для реєстрації у якості користувача Веб-порталу ПФУ людині необхідно виконати наступні кроки:

-​ з'ясувати, до якого територіального органу Пенсійного фонду України Вам необхідно звернутись для оформлення заяви.

-​ Прийти до Пенсійного фонду та оформити заяву

Громадянин може оформити заяву вдома, зайшовши на сайт : http://portal.pfu.gov.ua в розділ «Нормативні документи» і обравши необхідну форму заяви:

​ Для громадянина;

​ Для юридичної особи (страхувальника).

Проте, у разі необхідності, фахівці управління допоможуть Вам у її заповненні. З відповідною заявою Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду за місцем пенсійного обліку та надати документ, який засвідчує особу.

Внесені у заяву відомості перевіряються, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду. Після чого друкується розписка про одержання заяви особою або страхувальником, а також (важливо !!!)«реєстраційний код».

Цей код необхідний особі для реєстрації на Веб-порталі, отже, зберігайте його в таємниці до моменту закінчення реєстрації! Завершити реєстрацію необхідно зайшовши на Веб-портал Пенсійного фонду в мережі Інтернет (http://portal.pfu.gov.ua) та обравши пункт меню «Реєстрація на порталі».

Звертаємо увагу, що логін та пароль бажано вибирати такими, що не містять справжніх імен та прізвищ. Виконання такої рекомендації підвищить рівень захисту персональних даних. На введену особою адресу електронної пошти прийде лист, необхідний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження Ви отримаєте повідомлення Веб-порталу про успішне закінчення реєстрації, після чого на Веб-порталі автоматично формується нова персональна сторінка користувача порталу. З неї і здійснюється доступ до персоніфікованих електронних послуг Пенсійного Фонду. Надалі доступ до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (одержання виписок, надсилання запитів, запис на прийом тощо), здійснюється після авторизації на Веб-порталі «Вхід». Приємного користування Веб-порталом!

Для реєстрації необхідно звернутися за адресою: Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Маріуполя Донецької області, вул. Зелінського, 27-А, кабінет 30, телефон (0629) 40-41-49.

Начальник управління Л. В. Чеграхчи

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя