Пят30072021

Back Новости Новости Мариуполь Платники Маріупольської ОДПІ до Державного бюджету спрямували майже 722 млн. гривень

Платники Маріупольської ОДПІ до Державного бюджету спрямували майже 722 млн. гривень

  • PDF

ОГНИ

За січень-травень 2017 року до Державного бюджету від платників Маріупольської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області надійшло 721,7 млн. гривень податків і зборів, що на 149,9 млн. гривень більше у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. До місцевого бюджету – 1246,3 млн. гривень, що на 215,1 млн. гривень більше минулорічних надходжень. У розрізі основних платежів до Державного бюджету надійшло: податку на доходи фізичних осіб - 320,4 млн. гривень; податку на додану вартість – 237,9 млн. гривень; податку на прибуток підприємств – 84,7 млн. гривень; акцизного податку – 4,1 млн. гривень. На підтримку української армії платники податків міста спрямували 40,9 млн. гривень військового збору. За п’ять місяців поточного року єдиного соціального внеску надійшло 646,3 млн. гривень.

Ветерани державної податкової служби Маріуполя відвідали школу-інтернат №1

Ветерани державної податкової служби Маріуполя відвідали вихованців школи-інтернату №1 для дітей сиріт Лівобережного району м. Маріуполя, подарували подарунки і солодощі, та побажали веселих і творчих канікул.

Всі ми родом із дитинства – періоду радості, щастя, розваг, батьківської уваги, тепла і любові. Тому найголовніше завдання дорослих, щоб малеча, і особливо та, котра позбавлена батьківського піклування, запам’ятала і своє дитинство у найяскравіших його барвах.

Ветерани вкотре переконались, що доброта і увага, яка сьогодні дарується малечі, вже завтра проросте їхніми успіхами і здобутками. А належне виховання в гармонії, мирі та добрі зробить у майбутньому з діток турботливих батьків та сформує справжніх громадян своєї країни.

До декларації акцизного податку та акцизної накладної внесені зміни

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу платників податків, що Міністерство фінансів України затвердило зміни до:

- форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку (наказ від 24.04.2017 №451 «Про затвердження Змін до форми декларації акцизного податку та Порядок заповнення та подання декларації акцизного податку»);

- форми акцизної накладної, форми розрахунку коригування акцизної накладної, форми заявки на поповнення (коригування) залишку пального, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального (наказ від 24.04.2017 №452 «Про затвердження Змін до форми акцизної накладної, форми розрахунку коригування акцизної накладної, форми заявки на поповнення (коригування) залишку пального, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального»).

Накази набрали чинності 06 червня 2017 року, з дня їх офіційного опублікування в «Офіційному віснику України» №44.

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя