Вос20062021

Back Новости Новости Мариуполь Відомі люди Маріуполя декларують доходи

Відомі люди Маріуполя декларують доходи

  • PDF

Налоговая

Кожного року відомі люди Маріуполя декларують свої доходи, подаючи приклад іншим. Це діячі культури та мистецтва, науковці, спортсмени тощо. Днями до кампанії декларування доходів, отриманих у 2016 році, долучився Олександр Валерійович Лашин – заслужений майстер спорту України з важкої атлетики, віце-президент Федерації стронгменів України в Східному регіоні, шестикратний володар титулу «Найсильніша людина України». У березні 2017 року йому присвоєно звання Почесного громадянина міста Маріуполя.

Лашин О.В. щороку бере участь у заходах Маріупольської ОДПІ, присвячених декларуванню доходів, виявляє активну громадянську позицію.

Олександр Лашин завітав до Центру обслуговування платників Лівобережного відділення Маріупольської ОДПІ, заповнив та надав декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік, наголосив на важливості своєчасного декларування доходів. Декларуючи доходи та сплачуючи податки, громадяни роблять свій особистий внесок у добробут своєї держави.

Нагадуємо, що декларація про майновий стан і доходи подається громадянами до 3 травня 2017 року до податкової інспекції за місцем реєстрації платника податку.

Запрошуємо вчасно подати Декларацію, не відкладаючи на останній день.

Маріупольська ОДПІ: щодо оформлення трудових відносин

Маріупольською ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області вживаються заходи щодо легалізації ринку праці, оскільки нелегальні доходи призводять до значних негативних наслідків не тільки для бюджету держави, а й для самих працівників, позбавляючи їх соціальних гарантій.

Маріупольською ОДПІ за І квартал 2017 року в бюджет направлено 56,4 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 59,7 тис. грн. єдиного соціального внеску, в результаті проведених заходів щодо оформлення трудових угод з офіційно не працевлаштованими громадянами. Роботодавці оформили трудові договори з 88 громадянами.

Звертаємо увагу громадян, що мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України. З 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в місячному розмірі становить 3200 гривень (у погодинному розмірі – 19,34 гривні).

 

До уваги громадян! Кампанія декларування закінчується 3 травня

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що граничним строком подання Декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік для фізичних осіб – платників податків є 3 травня 2017 року.

Нагадуємо, що обов’язок щодо подання декларації у платників податків виникає:

- при отриманні доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам; успадкування чи отримання в дарунок майна не від членів сім’ї першого ступеня споріднення тощо;

- при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування. До таких доходів відноситься, зокрема, операції з інвестиційними активами;

- при отриманні іноземних доходів;

- та в інших випадках, передбачених законодавством, зокрема, при отриманні у власність майна за рішенням суду.

Запрошуємо вчасно подати Декларацію, не відкладаючи на останній день.

РРО: зміни у застосуванні

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу фізичних осіб - підприємців платників єдиного податку І, ІІ та ІІІ груп, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 №231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО» та змін, внесених до п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України, при реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту або гарантійній заміні платниками єдиного податку І, ІІ та ІІІ груп передбачено застосування РРО незалежно від обсягу отриманого доходу та місця здійснення господарської діяльності.

Останній термін для реєстрації РРО платниками єдиного податку І, ІІ та ІІІ груп, що здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів - 7 травня 2017 року.

З повним переліком товарів можна ознайомитися за посиланням: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249891557

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя