Суб24072021

Back Новости Новости Мариуполь У березні 2017 року органами фіскальної служби Донеччини надано понад 24 тисячі адміністративних послуг

У березні 2017 року органами фіскальної служби Донеччини надано понад 24 тисячі адміністративних послуг

  • PDF

Деньги

Одним з пріоритетних напрямків роботи органів ДФС є забезпечення якісного сервісного обслуговування платників, своєчасного надання всього спектру адміністративних послуг. З початку 2017 року за отриманням адміністративних, консультативних та інформаційних послуг до органів фіскальної служби Донеччини звернулись понад 568 тис. громадян та представників бізнесу, з них у березні – 153,8 тис. звернень. У березні 2017 року органами фіскальної служби області надано 24,1 тис. адміністративних послуг, кількість наданих послуг у порівнянні з березнем 2016 року зросла на 44,3%. Найбільш популярною адміністративною послугою є і залишається видача реєстраційних номерів облікової картки платника податків (так званого ідентифікаційного коду) та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків. У березні громадяни отримали 10120 таких карток, що склало 42% від усіх наданих адмінпослуг.

Також запитуваними з боку суб`єктів господарювання у березні були адміністративні послуги з реєстрації платником єдиного податку – 2791 (11,6%), видача довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) – 2752 (11,4%), надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 2679 (11,1%), реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 1739 (7,2%), реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 1237 (5,1%) та інші.

Обслуговування платників проводилось і безпосередньо Головним управлінням ДФС у Донецькій області – у березні 2017 року надано 1123 адмінпослуги: видано 1042 ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами (з них 580 і 462 ліцензії відповідно), по одному дублікату ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, дві довідки про внесення місця зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів до Єдиного державного реєстру місць зберігання, а також 77 реєстраційних номерів облікової картки платника податків.

З більш детальною інформацією щодо контактів та адрес Центрів обслуговування платників можна ознайомитись на офіційному субсайті Головного управління ДФС у Донецькій області за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/.

 

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя