Вос20062021

Back Новости Новости Мариуполь Маріупольська ОДПІ: за І квартал до Державного бюджету направлено понад 418 млн.грн.

Маріупольська ОДПІ: за І квартал до Державного бюджету направлено понад 418 млн.грн.

  • PDF

Налоговая

Маріупольською ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області за перший квартал 2017 року до Державного бюджету направлено 418,5 млн.грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 74,8 млн. грн. В розрізі основних джерел до Державного бюджету Маріупольською ОДПІ забезпечено надходження: податку на додану вартість – 132,3 млн.грн., податку на прибуток підприємств – 61,5 млн.грн., податку на доходи фізичних осіб – 179,6 млн.грн., військового збору – 24,2 млн.грн., єдиного соціального внеску – 383,2 млн.грн.

Для вирішення потреб бюджетної сфери та соціальних програм Маріуполя за три місяці поточного року до місцевого бюджету спрямовано 703,4 млн. грн., що на 143,2 млн.грн. більше надходжень минулого року.

 

Маріупольська ОДПІ запрошує громадян своєчасно задекларувати доходи, отримані у 2016 році

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області запрошує громадян виконати свій конституційний обов’язок та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2016 році. Декларацію про майновий стан і доходи платники податків подають до податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси (реєстрації).

Граничний строк подання Декларації громадянами та самозайнятими особами – 3 травня 2017 року, громадянами для реалізації права на податкову знижку за 2016 рік - до 31 грудня 2017 року. Сума податку на доходи та військового збору, зазначена у податковій декларації за минулий 2016 рік, сплачується громадянами самостійно до 1 серпня 2017 року.

Подати декларацію можна: особисто або за допомогою уповноваженої особи; поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення – не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання декларації; в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису (не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає граничний строк її подання).

Детальну інформацію про декларування доходів можна отримати на веб-порталі Державної фіскальної служби у банері «Декларування доходів»: http://sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2017

Шановні громадяни, не відкладайте декларування доходів, отриманих у минулому році, на останній день та вчасно їх задекларуйте.

Відшкодування ПДВ: з 1 квітня діє новий Порядок

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу платників податків, що 1 квітня, набув чинності Порядок інформаційної взаємодії Міністерства фінансів України з Державною фіскальною службою України та Державною казначейською службою України в процесі формування Реєстру заяв про повернення сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість. Порядок затверджено наказом Мінфіну від 03.03.2017 №326 і він визначає механізм надання інформації ДФСУ та Державною казначейською службою для її оприлюднення на офіційному веб-сайті Мінфіну та інформаційної взаємодії Мінфіну з ДФС та Казначейством у процесі формування Реєстру заяв про повернення сум бюджетного відшкодування ПДВ.

З наказом можна ознайомитись за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0376-17

Маріупольська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області

Новости Мариуполь | сайт Мариуполя | погода в Мариуполе | объявления Мариуполь | афиша Мариуполь | Новости Мариуполя | Все новости Мариуполя | Объявления Мариуполь | Объявления Мариуполя